На який день вагітності тест покаже результат Про вагітність і пологи

Головна » Тест на вагітність

На який день вагітності тест покаже результат

На який день після зачаття тест покаже вагітність

Часом у жінок виникає необхідність якомога швидше дізнатися, чи відбулося зачаття. Причини можуть бути різними. Здається, що найпростіший спосіб дізнатися про вагітність - це купити тест в аптеці. Але чи так це насправді? І якщо так, то на який день тест дасть правдиву результат?

Затримка місячних є передвісником вагітності. Але трапляється так, що у жінки виникає необхідність якомога швидше дізнатися, чи відбулося зачаття, і чекати менструації часу немає. Так може статися з різних причин. Одні жінки активно готуються до материнства і виключають будь-які ризики, коли як інші вважають за краще позбавитися від небажаної вагітності якомога швидше. Так чи інакше, виникає питання: яка перевірка дасть достовірний результат?

На який день тест на вагітність покаже вагітність

Мало хто знає, коли жінка може завагітніти з найбільшою ймовірністю і це неправильно, оскільки вивчити питання овуляції необхідно. Це може статися протягом 5-ти днів до овуляції і наступні 2-е суток після. Через 7-10 днів після запліднення яйцеклітина поселяється на стінці матки і тоді організм жінки починає виробляти гормон гонадотропін. Саме по ньому тести розпізнають вагітність.

Важливо знати в який період можна завагітніти і дату зачаття. Фахівці рекомендують вдаватися до тестів на вагітність на 10 день після передбачуваного запліднення. Кожен організм індивідуально реагує на зміни, проте дослідження показують, що у багатьох жінок до цього моменту тести вже реагували на гонадотропін і видавали достовірний результат.

Проте, виключати ймовірність помилки не варто. Зміст гормону в крові значно вище, ніж в сечі, тому найточніший результат можна отримати тільки через аналіз крові на бета-ХГЧ. Чим пізніше буде зроблений тест, тим точніше вийде результат. Багато лікарів вважають, що проводити діагностику тестом варто тільки після затримки менструації.

Види тестів, принцип роботи

На сьогоднішній день на полицях аптек ми можемо побачити величезну різноманітність тестів на вагітність.

В середньому на появу реакції потрібно від 3 до 5 хвилин. Струйні електронні тести реагують практично миттєво.

Принцип роботи у всіх тестів один. Результат залежить від встановленого тестом рівня ХГЧ в сечі. Якщо рівень високий, то антитіло ХГ на тестері вступає в реакцію з сечею. Результатом є червоні смуги.

Зазвичай високочутливі тести коштують набагато дорожче, оскільки саме вони здатні визначити концентрацію гонадотропіну на ранніх термінах вагітності.

Сприятливий для проведення тесту час - це ранок. У цьому випадку ймовірність отримати правдивий результат значно підвищується, оскільки ранкова сеча концентрована і не розбавлена. Про позитивному результаті говорять дві смужки. Якщо смуга виявилася слабо, то це вказує на низький рівень ХГЧ. однак тест все одно вважається позитивним.

При покупці тесту необхідно обов'язково перевірити термін придатності.

Чи може тест не показати вагітність

Тести широко використовуються жінками для визначення вагітності. Їх легко придбати в будь-яких аптеках.

В інструкціях до тестів сказано, що вони можуть показати достовірний результат на 6-7 день після зачаття. Але фахівці стверджують, що навіть при використанні високочутливих тестів варто враховувати велику ймовірність того, що тест не покаже вагітність. Проведення тесту рекомендується на третій день затримки місячних.

Щоб не мучити себе болісним очікуванням, багато жінок намагаються завагітніти перед місячними. щоб проведення тесту можна було прискорити.

Можливі причини помилкового негативного результату тесту на вагітність:

 • Низький рівень гормону ХГЧ, що характерно для маленького терміну;
 • Зіпсований тест (шлюб, низька якість, вичерпаний термін придатності);
 • Неправильне розвиток вагітності;
 • Порушення серцево-судинної системи;
 • Хвороби нирок;
 • Не дотримано інструкції;
 • Чи не ранкова сеча.

Щоб уникнути помилково негативні результати рекомендується проводити тестування повторно, щоб підтвердити результат.

Якщо тест показує вагітність, то слід звернутися до гінеколога для виключення вірогідності патологічної вагітності. Спостерігатися у лікаря необхідно. Тільки так вагітність буде протікати благополучно.

Інші методи визначення вагітності

Тест на вагітність - це аналіз сечі, але це далеко не єдиний спосіб визначити вагітність. Найвірогіднішим є аналіз крові. Здати кров рекомендується через тиждень і більше після зачаття. Результат буде відомий через добу. Він покаже не тільки наявність плода, але і точний термін вагітності.

Ще один метод - це базальна температура. Для того, щоб вимірювати БТ, необхідно мати стабільний цикл менструації. Саме тому даний спосіб підходить не всім. Однак вимір БТ протягом перших днів затримки дає більш-менш правдивий результат.

УЗД часто не використовується на ранніх термінах вагітності, оскільки плодове яйце дуже маленького розміру.

Багато фахівців проти цієї процедури, оскільки УЗД може негативно позначитися на формуванні ембріона. Проте, цей спосіб не можна виключати повністю, оскільки тільки так можна переконатися у відсутності позаматкової вагітності.

Тільки лікар може відповісти на питання: чому не виходить завагітніти, що робити. Однак якщо немає бажання або можливості звертатися до фахівця, то слід спробувати розібратися в цьому питанні самостійно. В першу чергу необхідно вивчити жіночий організм, зокрема процес овуляції. Для визначення овуляції існують спеціальні тести, які можна придбати в аптеці. Але найголовніше - це не піддаватися паніці. У сучасному світі будь-яку проблему можна знайти гідне рішення.

Рекомендовано для Вас:
 • Тест на вагітність
 • Як порахувати день овуляції для зачаття дитини
 • Як зачати дівчинку
 • Як зачати дитину з першого разу
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...