Тест позитивний кров ХГЧ негативний Про вагітність і пологи

Головна » Тест на вагітність

Тест позитивний кров ХГЧ негативний

Тест позитивний, ХГЧ негативний

Ой, у мене тут веселуха була. я недавно горювала з приводу негативного ХГЧ. перша стимуляція і чому то я вирішила, що все обов'язково буде.

Коротше я вранці, ще до ХГЛ робила ClearBlue digital. він мені написав, що не вагітна. я начиталася на форумі, що його можна розколупати і подивитися, че там всередині. розколупав. трохи не знепритомніла. 2 смужки. чітко абсолютно. швидко зробила Еві - 2 смужки. не потрібно вдивлятися, без лупи - виразні 2 смуги. я б звичайно могла сильно радіти, але я то знаю, що у мене ХГЧ 3,2 а це значить проліт. чоловікові нічо не сказала. вранці Еві чистий-білий був. питання: з якої причини вчора при ХГЧ 3,2 могли смугасті 2 цілком собі пристойних тесту? в тому що Б немає, я не сумніваюся, але просто полювання зрозуміти, від чого таке може бути.


Карамелька1987
20 липня 2011 року - 13:35

Мде. важкувато відповісти. Цікавий випадок)


// Alexbuck //
20 липня 2011 року - 13:37

Просто браковані тести ось і все


Murlu4i4ka
20 липня 2011 року - 13:41

Якщо при стимуляції кололи ХГЧ, щоб відбулася овуляція, то тести показували саме його :)


ЯЖенька
20 липня 2011 року - 13:42


Skazzochnica
20 липня 2011 року - 16:02

Gribo4ek - якщо про ХГЧ так як ви говорите - то це все пояснює. я завжди вважала, що навпаки :) що в крові зазвичай вище :)
ЯЖенька - я їх не фоткала, але вони всі лежать, і з 2 смужками і з одного. ввечері сфоткаю, я щас на роботі просто.
murlu4i4ka, той ХГЧ, що при стимуляції кололи - він уже вийшов. я ж перевіряла. на 7 і 8 ДПО були абсолютно чисті ті ж Еві. я думаю, що в крові - залишки того ХГЧ. тому значення не 1, а 3.

ХГЧ перездавати до затримки (якщо Бог дасть буде) не буду. так дійсно можна Божевільний. тести постараюся (ЕЕЕЕХХХХХ зціпила зуби) більше не купувати.
що я хочу і навіщо колупаю тести - так за тим, за чим і все. за тим же, навіщо девченки шукають у себе ознаки вагітності відразу після О, за тим же, за чим замочують тести на 6ДПО. і роблю багато інших емоційних дурниць (з точки зору розуму) щоб дізнатися скоріше, сталося диво чи ні.
мене вибив повністю абсолютно смугастий Еві. у мене такий тест був тільки 1 раз в житті. у мене навіть привидів ніколи не було. НІКОЛИ.

Дівчатка, хто залишає мені надію - СПАСИБІ за оптимізм. ) Як відомо, поки немає М - надія залишається :)


Заражусь_беременностью
20 липня 2011 - 16:30

А я теж колупала невагітний цифровий кліарблю, але там було всередині 2 діагностичні папірці, на одній було 2 смужки, друга блееедная, а на інший тільки 1. Намагалася тоді знайти що це і чому їх усередині 2-так і не знайшла. А вагітності не було. Але, якщо ЕВІКЕМ показав другу. взагалі дивна закономірність на ранніх термінах-ранковий тест блідіше ніж вечірній, може це так само? Я б ще через день ЕВІКЕМ повторила. Ну цікаво ж. Якщо там буде стерильно 1 смужка, то тоді вже й чекати нічого


Заражусь_беременностью
20 липня 2011 року - 16:31

А взагалі, у мене найкраща подруга за всю свою випадкову вагітність замочила тільки 1 (!) Тест, побачила 2 смужки і все. Більше жодного тесту не робила, я навіть не уявляю як так можна))


Skazzochnica
20 липня 2011 року - 16:57

Shtasha, дик коли вагітність випадкова - так і буває. я в першу вагітність також. ось це і був тоді перший мій в життя тест з 2 смужками. другий - позавчора :) при ХГЛ 3.2 хахахха
якщо серйозно, то я теж раніше ні про ХГЧ не чула навіть, що таке лапаро, ГСГ і всі ці назви гормонів наприклад. при тому що в цілому не колгоспниця. і освіту відмінне і робота нормальна :))))) просто коли не виходить - ось ми і починаємо тести щогодини робити і динаміку контролювати.


Skazzochnica
20 липня 2011 року - 17:01

А взагалі мене цей клеарблю вразив звичайно. смужка тестова була всередині одна. але вразило не це. я його в закордону купувала. Коштували вони че-то дешево. типу 15 баксів за 5 штук. ну я і купила коробочку. чоловік сміявся - говрят потрібен ОДИН, але позитивний. ну і коротше - я коли його розібрала я здивувалася, що вони їх так дешево продають. там якісь мікросхеми, проводочки, батарейка. і все це так задешево. у нас блін звичайні Еві за 90 рублів іноді продають. за 56 вот нашла в одній аптеці. вважаю що дешево. я тут - ціле ПРИСТРІЙ і за 85 рублів грубо кажучи.


Roma6kaby
18 травня 2012 - 10:22

У мене теж ХГЧ 5 написали, а тести слабоположітельние (3 шт різні і один негативні.) І БТ тримається. Не знаю, що думати, як так може бути.


Ксюша32
8 червня 2012 року - 23:40

Roma6kaby (18 травня 2012 - 10:22) писав (а):

У мене теж ХГЧ 5 написали, а тести слабоположітельние (3 шт різні і один негативні.) І БТ тримається. Не знаю, що думати, як так може бути.


Привіт, а ви мені не підкажіть як всетаки це розуміти-у меня таже ситуація що і у вас..ХГЧ менш 5мОм і тести слабоположітельние.

ПОДСКАЖИТЕ ПОЖАЛУСТА ХТО ЗНАЄ, ЯК РОЗШИФРУВАТИ, А ТО ДУЖЕ тяжких МОРАЛЬНО. ДЯКУЄМО


Тромбофілія і вагітність
до мене можна на ТИ;) А Жирова де приймає? Там тільки Кузнєцова і Титова. Так невдачі були.

ЕКО в УКРАЇНІ
Вічка_, Наталочка, вітаю вас з позитивним результатом Зростайте і розвивайтеся.

Після перенесення - режим, самопочуття, виділення і т. Д
Palomino, тому і пишу насолоджуйся повною мірою поки є можливість) мене раніше крім чувст.


Відносини з матір'ю
Усім добрий вечір! Потрібно думку колективу, так як сама вже розібратися явно не можу хто правий, а.

Дівчата потрібна порада.
Привіт дівчатка. Не буду довго розповідати і плакатися про свою історію планування. Коротше, бесп.

Маткапітал покупка частки в квартирі
Всім привіт! Ось і у мене тепер подвійне щастя - двоє діток! Тепер з'явилося багато питань. П.


Шостому пузіко 39 неделек)
Ми приготувалися до старту. всім бажаючим принцесска заразний ААААААППППППЧЧЧЧЧЧЧХХХХХХІІІІІІІІ.

Дівчатка зробила ще один вранці
Який дпо точно не знаю. можливо 11-12. Скажіть це може бути вона, Б смужка?

Перше УЗД 5нед 6дней
Поміряли КТР, заліз. мішечок, саме п'ятого, бачила пульсацію))) уря)))


Перший тиждень вагітності після зачаття
Навряд чи хтось сперечатиметься, що зародження нового життя - це, по суті, одне велике чудо. Так, благод.

Ознаки є, А Тест Негативний . Найпоширеніші симптоми Вагітність . нудота, дратівливість, сонливість

Якщо Тест або Аналіз Крові ХГЧ Позитивний . але з'явилися кров'янисті виділення, слід негайно звернутися до лікаря.

Так що робіть потрійний Тест . полегшено зітхайте при Негативних результаті і не засмучуйтеся відразу при Позитивних .

В такому випадку - ХГЧ на тлі затримки буде Негативний . Тільки потрібно здавати Аналіз Крові (а не сечі) На ХГЧ . - утворилася

Два дні тому зробила Тест - Позитивний . здала Кров На ХГЧ - 11,1. Сьогодні сходила на УЗД - в матці Вагітності не виявлено, в.

Якщо Вагітність наступила, - результат Аналізу буде Позитивний . якщо немає - гормону в

При виявленні позаматкової Вагітність по Тесту нерідко буває Негативний

Саме тому після Позитивного Тесту На Вагітність необхідно відвідати лікаря. Що робити, якщо Тест Негативний . А затримка менструації (місячних) є?

21 жовтня 2005 року Сама точна діагностика Вагітність малих термінів - Аналіз Крові На бета - ХГч .

Проте, через 12 днів, тобто на 17 день циклу Тест все одно дасть Негативний результат - і це буде правда. Друге.

Якщо в Крові ХГЧ можна виявити вже на 7 10 день після зачаття, відразу як тільки

Негативний результат не стане Позитивним ні через 10 хв, ні через годину.

Що означають результати Тестів На Вагітність . Важливо знати, що означає Позитивний і Негативний результат.

Він потрапляє в Кров . а звідти в сечу. Концентрація ХГЧ швидко наростає на ранніх етапах Вагітність .

Важливо, щоб результат Тесту ( Позитивний або Негативний ) «читався» в перші 5 хвилин після опускання Тест - смужки в сечу.

Дівчата, я до вас за підтримкою. Затримка 10 днів, тест негативний

Світла! Ось, у мене було те ж саме! Я вже відчувала, що дні не прийдуть (не було ознак. Живіт не тягнув, груди не була чутливою). І я на другий день затримки побігла робити УЗД, т до боялася позаматкової. Це було 23 серпня. І УЗД і ХГЧ були негативні на той день. 5 вересня УЗД теж нічого не показало, а 30 вересня сказали - що вже 4,5 тижні! Хоча зараз навіть більше ставлять. ХГЧ буде непереливки нічого 7-10 днів після запліднення. А завагітніти можна хоч за день до передбачуваних місячних. Особливо, якщо цикл нерівний хоч трохи. Так що сподівайся! Я теж бажаю тобі від щирого серця, щоб надії на диво чудове виправдалися!

Дівчата, у мене кров дуже сильна. ((Боюся, що це викидень! Пішла в туалет, кров виходить не як на місячні (т. Е. Без згустків), як ніби з водою. Якщо стане погано швидку викликом (((

Яка я нещасна = (Це перша вагітність і так все погано.

Ми відразу поїхали в лікарню))
Немає у мене вагітності (((
Розповіла лікаря все як є. Перед НГ працювала майже без вихідних і вже після НГ вийшла 2 і 3 на роботу, була велика стомлюваність. Лікар сказала, що у мене пішов збій з - за стомлюваності, а то що кров пішла - це місячні. У мене все тьху-тьху добре, немає запалень і т. д. Сказала 3 місяці попити ременс для відновлення. Сказала, що вже через 3-4 місяці можна планувати вагітність)) )
Приїхала додому став тягнути низ живота як при місячних.
Чоловік заспокоївши сказав, що все буде добре, що у нас буде дитинка і все буде добре. Я заспокоїлась.
Дівчата, спасибі вам всім за допомогу.
Так, ще одна новина. Чоловік, про якого я розповідала, це мій цивільний чоловік поки що) Планували весілля в серпні, а зараз перенесли на квітень або на березень раніше)) не переймайся, головне, що з тобою все добре. а це значить, що відразу після весілля, з чим зарание вітаю, будете посилено працювати і у тебе обов'язково буде заповітна друга смужка.
все у тебе буде добре.

Тільки от не розумію тепер. 6-го січня ввечері почалася мазня, 7-го пішла на УЗД, узі нічого не показало. Почалися місячні, а сьогодні (8-го січня), місячних вже немає. (((
Не невже через збій місячні йшли майже 2 дні. (((

Дівчатка підкажіть будь ласка: У мене затримка 6 днів, 2 дні тому робила тес-негативний, до сих пір КД не прийшли! Мені порадили купити тест з чутливістю 10, шукала обійшла 3 аптеки і ні в одній немає! Груди до вчорашнього дня не боліла, а сьогодні до сосків доторкнуться не можна, живіт потягує з ранку і ближче до вечора, йдуть білі виділення, але в не великій кількості! Скажіть що зі мною? Всім за раніше спасибі!

24 Січень, 2013 - 22:06 - Hanta

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...