Токсикоз на ранніх термінах форум Про вагітність і пологи

Головна » Вагітність на ранніх термінах

Токсикоз на ранніх термінах форум

Лежала лікарні, виявили на УЗД відшарування (хоча виділень і болів не було), термін 8 тижнів розмір плодового. яйця (або ембріончіка я так і не зрозуміла) 2,5 а розмір відшарування 2,0х0,8. Призначили свічки Папаверин на ніч. Вобензим по 2 т 3 р в день, Транексам аналогічно, Дюфастон по 1 табл 3 р в день. На Токарєва спостерігалася у Дидикіна Світлани Євгенівни, через 10 днів знову на УЗД. Показали як дитинка ворушиться, термін поставили чомусь 10-11 тижнів (хоча зараз максимум 9 тижнів і два дні), відшарування збільшилася. Розмір 3,0 а відшарування 3,1х1,1х1,5.
Мене виписали! Призначили наступне лікування:
1) Дюфастон 10 мг 2р / д до 20 тижнів
2) Фоліо 1 т до 16 тижнів (можна адже просто фолієву кислоту 3 табл в день?)
3) Транексам 2т 3 р / день до 10 днів
4) Магне Б6 Форте по 1 т 2р / д
5) УЗі контроль в 11-12 тижнів
6) у 10-11 тижнів кров на PAPP і бета XГЧ
Куди подівся Вобензим. Мені його більше не потрібно пити? Транексам окремо від нього теж можна? Я пила 10 днів, у виписці він знову написаний (до 10 днів).
Чому Папаверин не призначили? За 10 днів відшарування збільшилася в півтора рази, а я не знаю що мені робити, до свого гінеколога потраплю тільки на слід. тижні

Відправлено 3 роки тому #

У мене зараз вагітність 9-10 тижнів. Уже лежала на збереженні з виділеннями коричневими. До сих пір мучать виділення, але трохи в зелений колір. Свербіння немає. Але вони не дають спокою, особливо після того як встанеш дуже багато випливає, навіть чуствую. Лікарі кажуть типу так і треба, це захисне мастило. Було таке у кого небудь?

Відправлено 3 роки тому #

У мене була відшарування на 8-9 тижні вагітності. єдине, що допомогло зберегти плід - тиждень лежала практично не встаючи (тільки до туалету). Пила теж купу таблеток. А на вашому місці я б бігом бігла до лікаря

Відправлено 3 роки тому #

Слухайте, кошмар какой-то, з прогресуючою відшаруванням у нас виписують виявляється!
Ідіть до нормального лікаря і швидше, хоча в вашому положенні треба лежати побільше, бажано в лікарні нормальної з крапельницями і прийомом ліків. Спробуйте в залізничну потрапити, там відмінно зберігають.

Відправлено 3 роки тому #

Марін послухати хочеться ваш історію)))) просто у мене ситуація така ж тільки виділення припинилися утрожестан туди ж)))) і фолієва 2 таб але все одно страшненько дитинка бажаний)))) ГРЗ настає сезон як уберегтися.

Відправлено 3 роки тому #

Квіточка, у мене був той же список ліків як і у вас, без вобензиму. І виділення коричневі були довго, аж до 13 тижнів. Лежати лежати лежати. Я не працювала, тому не госпіталізувалася. А так звичайно до лікаря обов'язково. Я стояла на обліку в ЦПС у Данилкін О. Ю. Зараз моїй доче сьомий місяць. Але на жаль, в моїй вагітності відшарування, як виявилося, лише дрібниця.

Відправлено 3 роки тому #

Марін послухати хочеться ваш історію)))) просто у мене ситуація така ж тільки виділення припинилися утрожестан туди ж)))) і фолієва 2 таб але все одно страшненько дитинка бажаний)))) ГРЗ настає сезон як уберегтися.

Я вам раджу ні на яке збереження не лягати. Якщо є можливість полежати вдома пару тижнів - краще збереження! І не їжте багато вітаміну с, як це радять деякі лікарі, у вашому прекрасному положенні це ні до чого.
А історія у мене така:
поклали мене в 8 тижнів з відшаруванням 8 мм і відмінним здоров'ям, не рахуючи починається токсикозу. За 1 тиждень мене 2 рази дивилися на кріслі, це не рахуючи 2 узі хоча і так відшарування. Поки лежали нічого корисного крім папаверину і фолієвої кислоти нам не видавали, все за свої гроші, ну й добре, все одно токсикоз. Періодично доводилося підніматися на поверх вище в терапевтичне відділення, незважаючи на КАРАНТИН по ГРВІ. Відвідувачів у відділення не пускали, доводилося спускатися в загальний коридор, де звичайно були не тільки ми а й товариші грипу. На процедури і узі ходили по коридорах поліклініки, там то на думку лікарів карантину немає і сиділи в чергах пліч-о-пліч з хворими. Вобщем, всі умови.
На 7 день мого перебування мене виписують з відшаруванням 3см. На денний стаціонар. Це означає, що ти кожен день або через, як пощастить, не дивлячись на епідемію і мороз 25 градусів повинна їздити в цю лікарню, практично просто так для галочки.
Мені не довелося побути на денному стаціонарі, на сл. День піднялася температура А можна температуру на ранніх термінах, завмре ще не дай бог і найстрашніше токсикоз мій пропав, я трохи сума не зійшла від паніки, куди ж він мій миленький подівся. Дзвоню в відділення, питаю що робити?
А вони мені - приїжджайте до нас ми вас випишу.
Я м'яко кажучи здивувалася такому повороту подій, кажу у мене температура, куди я поїду, відповідь проста ми вам більше нічим допомогти не можемо (читай як можемо нашкодити) вам потрібно приїхати закрити лікарняний і звернутися до терапевта, у нас вже немає терапевта який вас би подивився, (дійсно звідки в лікарні терапевт о 14 годині) тому приїжджайте за лікарняним листом! Питаю чи може лікарняний лист чоловік забрати - відповідь НІ. А ще сказали поки у нас не випишу ніхто вам не допоможе, правила такі. Довелося їхати. Приїжджаю пипец як погано, температуру поміряли 38 ой ой ой. Сходіть на перший поверх в аптеку, купіть собі парацетамол!
Кажу - погано мені - нічим допомогти не можемо у нас немає парацетамолу (тут знову думки звідки в лікарні парацетамол)
Вобщем сходила, повернулася мало не падаю, вони мені кажуть встеляли собі постіль, завбачливо по тел. Сказали білизна захопити. Ну, думаю зглянулися, залишать. Лягла. Зробили крапельницю з глюкозою і кажуть: збирайтеся, ваш лікарняний готовий. Хотіла матом їх послати, за те що вони мене в такому стані ще змушують ліжко застеляти і через 15 хв збирати, вчасно згадала, що хвилюватися не можна і поїхала додому. А з лікування вони мені призначили Арбідол. Питаю на останок, а чому у мене токсикоз пройшов, з вагітністю все добре? Відповідь - як же може бути добре, якщо у вас вірус!

Але на цьому історія не закінчується:
Будинки викликаю чергового терапевта, т. К. Мого вже немає. Він приходить і про чудо, а навіщо ви мене викликали, я не знаю чим вас вагітних лікувати. Знаю тільки одне, що АРБИДОЛ МОЖНА, пийте журавлину в великих кількостях а через 2 дня йдіть до терапевта в консультації або доведеться свою ділянку. На сл день температура не спала і з'явився тонус - журавлина зробила свою справу і токсикозу все немає. Викликала швидку, вони сказали бідненька і вкололи мені папаверин або ношпу, щось забула. Через день температура не спала, в консультації мені сказали що їх терапевт приймає ТІЛЬКИ ЗДОРОВИХ ВАГІТНИХ І взагалі я ще на обліку не стою, тому до них не належу, а токсикозу все немає, вже в пору було на стіну лізти від невідомості. викликала свого терапевта а вона мені каже: я вас вагітних боюся як вогню, і не знаю що з вами робити. На моє щастя саме в цей день до них довели рекомендацію Голікової всіх вагітних лікувати тільки таміфлю.
Їм то я і вилікувалася, напевно, або час вилікував. А як пройшла температура повернувся і токсикоз, як я була щаслива обніматися з раковиною :).
Спасибі тобі велике господи, що всупереч нашій медицині у мене росте симпатичний синочок.

І вибачте, що так довго вийшло, просто все ще живі спогади в моїй пам'яті

Відправлено 3 роки тому #

Перенесено з колишнього форуму.

Ким Irina в Пт 6 Чер 2008 - 17:00

Дівчата, розкажіть, хто як поєднував роботу і вагітність, особливо коли організм мучить токсикоз? У мене шлях на роботу і з роботи забирає дуже багато часу, тому робочий день виходить довгим, це важко. Я живу не в Росії, і за законом тут вагітні жінки можуть залишити роботу за 3 тижні до пологів (я вважаю, це неймовірно короткий термін). Хоча в Росії майбутні матусі можуть піти в декретну відпустку раніше, багато працюють на ранніх термінах. Поділіться досвідом, як ви справлялися з цим?

Ким Bellflower в Вт 10 Чер 2008 - 13:54

В першу вагітність я теж працювала, як годиться до 30 тижнів (взагалі-то пішла в 26 тижнів. В чергову відпустку). Пам'ятаю, що нудило страшно. Сиділа на робочому місці, поруч обов'язково стояла чашка води і лежали льодяники - від нудоти допомагало. А потім мій начальник (до слова сказати, таких чудових начальників ще пошукати треба.) Дозволив офіційно приходити на роботу на півгодини пізніше. Це дуже рятувало, тому що не доводилося штовхатися в тролейбусах в годину пік.
А ще, варто було мені тільки поскаржитися на нездужання - він тут же відпускав мене додому. Ось так!
У більшості ж випадків я боролася з ранковою нудотою просто - викликала блювоту (запіхну волосся в рот) - найчастіше навіть не вирвало - тільки позив був. І після цього проходило все нездужання і я цілий день бігала щаслива. навіть дивувалася, що не відчуваю себе вагітною!

Ким Kasablanca в Вт 10 Чер 2008 - 21:20

На роботі я не відпрошувалася за станом здоров'я, тому що відчувала себе нормально при цьому. Для мене головним було не залишатись голодною, саме це в основному викликало неприємні відчуття. Багато хто говорить, що дуже хороший засіб при нудоті - чорні сухарики.
Але ж ще питання - ким працюєш. Одне справи я - за компом, в будь-який час хоч в туалет, хоч повітрям подихати ніхто не забороняє, хоч просто посидіти, відпочити. А якщо хто з людьми працює (взагалі не уявляю, наприклад, як можна при токсикозі працювати в системі харчування або з іншими запахами), тим набагато проблемний. Але, знову ж таки, токсикоз мене мучив тижнів зо два-три

Ой, дівчатка, а я струму на роботі про токсикоз забуваю))) Викладаю маненько)) Так зі студентами працювати подобається - мало не співаєш-танцюєш на парах, і потім самочувсвіе прекрасне. А ось просто сидіти на роботі тяжелоооооо. Але шеф - золото, та й на кафедрі народ розуміє) Дуже оберігають зараз)) 0 Я шефу відразу як дізналася повідомила, а на слід день на підтримку поклали, і нічого пояснювати не довелося) І взагалі - бути вагітною хо-ро-шо) ))

Привіт всім. а у мене на роботі тільки зараз стали отгосітся болеее менш нормально. а до цього навіть директор уваги не звертала. а все таки сама жінка. не те що раніше не відпустить, так і без вихідних перед новим роком як все орала. і навіть не запитає ні чого. діжі зі скандалом до дочок на новий рік відпустила. а термін то вже майже 5 місяців був. і взагалі швидше б піти.

А у мене під час вагітності абсолютно пропало бажання працювати. раніше просто не витащітьіз офісу було, зараз з будь-якого приводу намагаюся взяти лікарняний, зараз у відпустці перебуваю, так взагалі слабо уявляю що треба ще на тиждень на роботу виходити, абсолютно немає ніякого бажання, мені б поспати побільше)))) а начальство відноситься в залежно від настрою, але в загальному то радо за мене, що не може не радувати))) особливо вищестояще, а безпосереднє буває і зривається, але я посмішку на обличчя і пішли всі в. абсолютно не звертаю увагу :)

Робота і вагітність. хм, для мене взагалі не сумісні. Ось з перших днів не хочу працювати, вже про декрет мрію.
А ще такий прикол, на роботі пара людей знали про моє вагітному положенні. І ось заходить начальник (йому видать хто то вже встиг доповісти), термін до того моменту був десь 9 тижнів, живота не видно, і хитро так питає, ви напевно хочете повідомити будь то новина я ще відразу і не зрозуміла, здивовано так, та й знизуючи плечима немає, мовляв, у мене ніяких новин. А він - ех, а я сподівався це від вас почути ще й образився, що я не розкололася. А я тільки потім зрозуміла, про що він. Теж мені, знайшовся, він що батько дитини, щоб від мене це почути. . Гаразд знижка йому за його вік. (близько 70 років)

Як зменшити токсикоз на ранніх термінах вагітності форум

Як позбутися від токсикозу

Як зменшити прояви токсикозу при вагітності

Як позбутися від токсикозу - про це написано тисячі статей. У журналах для майбутніх мам багато інформації на цю тему, причому з найрізноманітніших напрямків. Хтось пише, що простіше не позбутися раннього токсикозу, а просто його не допустити, а в цьому головну роль відіграє психологічний стан жінки. Є думка, що нездужання частіше виникає у жінок, в сім'ях яких панує розлад, і особливо у тих дам, які дитини не планували, тобто завагітніли випадково. Однак справа не завжди в психології. Токсикоз не рідкість і у жінок, прагнучих стати мамами. Які ж інші причини його виникнення і методи позбавлення?

Хоріонічний гонадотропін - один з найважливіших гормонів вагітності, може стати причиною нудоти і блювоти. Його концентрація в геометричній прогресії збільшується в перший триместр вагітності, а значить і ймовірність виникнення неприємних відчуттів в ранні терміни досить висока. Безсумнівно, не всі шукають спосіб як позбутися від токсикозу під час вагітності. так як його прояви можуть бути помірні і практично непомітні. Скажімо, виражатися в швидкої втоми, невеликому запамороченні, зниженні артеріального тиску. В інших симптоми більш виражені - ранкова нудота, іноді блювота, неприйняття деяких запахів. Ні перше, ні друге не потребує лікування. Медикаментозне лікування може знадобитися тільки в тому випадку, якщо блювота у жінки постійна. І все те, що з'їдено і випито, видаляється з організму. Це може призвести до зневоднення і загального виснаження організму. Лікування проводиться частіше в стаціонарі.

При легкої же симптоматиці є прості способи як позбутися від токсикозу на ранніх термінах вагітності в домашніх умовах. Ми їх перерахуємо.

1. Відомо, що напади нудоти частіше виникають вранці, коли шлунок порожній, а рівень глюкози в крові низький. Щоб уникнути неприємних відчуттів, можна не встаючи з ліжка з'їсти несолодке печиво або випити м'ятний чай.

2. В той же час нудота може провокуватися переїданням. Майбутнім мамам слід харчуватися 5-6 разів на день невеликими порціями. Від жирної їжі слід відмовитися.

3. Після прийняття їжі не можна 30-60 хвилин лягати. В іншому випадку, як мінімум печія гарантована.

4. При нападі нудоти потрібно провітрити приміщення, посмоктати м'ятну цукерку (можна випити напій з мелісою) або з'їсти чайну ложку меду.

І не забувайте, що позбутися від токсикозу при вагітності допоможе час - до 12-13 тижня від нього не залишиться й сліду.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...