Перші ознаки другої вагітності на ранніх термінах Про вагітність і пологи

Головна » Вагітність на ранніх термінах

Перші ознаки другої вагітності на ранніх термінах

Чи відрізняються симптоми другої вагітності від першої на ранніх термінах.

Дівчата, мене турбує одне питання. У мене кілька років тому була вагітність, яка закінчилася перериванням (такими були обстроятельства). Я дуже добре пам'ятаю всі симптоми коли була вагітна. Мені не потрібно було навіть тести купувати, настільки було все очевидно. До ДПМ звернулася до лікаря з проханням перервати Б. Вона мене відправила чекати, дізнавшись що затримки ще немає. Але в платній клініці нікуди мене не відправили, зробили узі - все побачили і зробили аборт. Так ось. Зараз у мене бажана, запланована вагітність. Симптомів таких НІ. Вони інші. Невже таке буває? я розумію що у всіх вони різні, але у мене, я думала, повинні бути ті ж самі відчуття які я пам'ятаю. Розкажіть, будь ласка, у кого були подібні ситуації, думаю чи все в порядку. Або тоді було не в порядку, а зараз все добре.

Ось і мене турбує те саме запитання. Я теж пам'ятала симптоми першої вагітності. Чекаю їх, а їх все немає. Хоча дівчатка писали, що КОЖНА Б має свій набір ОЗНАК.


Alexxx
31 жовтня 2009 - 13:22

У мене було 2 вагітності і симптоми були різні. У першому випадку я зробила аборт, у другому народила дочктемпература тіла піднялася до 37 гр і все, відчувала я себе добре, а ось вдруге було все абсолютно по-іншому: моторошно болів живіт, нудило вранці сильно, що не було в першому випадку, я навіть сама напросилася на збереження, т. к. була реально паніка, покласти мене поклали, але лікарі загрози не побачили, так що у мене ось різні були симптоми, хоча може легкий тонус і як наслідок болю внизу живота це наслідки мого аборту і може я не дарма тоді лягла на збереження. А тебе щось турбує? Якщо виділення або тонус, то краще полежати в лікарні, а якщо просто інші відчуття, то навіщо хвилюватися?


ПАЛОМА
31 жовтня 2009 - 13:27

В першу квитанцію Б не пам'ятаю, як було. І В трапився. А ось з донькою у мене не було токсикозу ніякого, тільки дуже хотілося смаженої риби. Груди не хворіла і інших ознак теж не було. А ось наступна Б почалася з моторошної нудоти, блювоти, запаморочення. Все це ще до затримки. А півтора роки тому (невдала Б) без будь-якого токсикозу, але дуже-дуже боліла груди, я навіть збиралася до лікаря йти.


Марікош @
31 жовтня 2009 - 13:27

В тому то і справа що не турбує нічого. Це можливо і повинно бути так в ідеалі, але страаашно. Чи не тонусу, що не виділень, ні болю ніяких. Просто трохи повшеніем темпу і все.


Bessonnica
31 жовтня 2009 - 13:35


ЕКО в УКРАЇНІ
LuLenka, мені самій цікаво))))) але точно знаю, що від кількості фоліков це не залежить.

Тромбофілія і вагітність
якщо немає генів Лейдена і протромбіну (генетичної схильності до тромбам) і не буде підсадки, то м.

Після перенесення - режим, самопочуття, виділення і т. Д
А ось мій протокол ЕКЗ. 02.09 була пункція. Все пройшло чудово, в нашу клініку нарешті то сел.


Відносини з матір'ю
Усім добрий вечір! Потрібно думку колективу, так як сама вже розібратися явно не можу хто правий, а.

Місячні не прийшли і що далі
Дівчата не знаю що й думати. За календарем міс повинні прийти були 1 вересня. По тестах овулен була.

Невдала ГСГ. Чому розчин не пройшов навіть в матку?
Дівчатка, підкажіть будь ласка, може, була у кого схожа ситуація? На прийом тільки через тиждень.


Дівчатка зробила ще один вранці
Який дпо точно не знаю. можливо 11-12. Скажіть це може бути вона, Б смужка?

За графіком 11 ДПО.
Ось що видав денний тест Мама Чек. На що більше схоже - друга смужка або реагент? Кому цей.


Перший тиждень вагітності після зачаття
Навряд чи хтось сперечатиметься, що зародження нового життя - це, по суті, одне велике чудо. Так, благод.

Друга вагітність - ознаки на ранніх термінах

Не завжди, завагітнівши другим малюком, жінка відразу дізнається про своє становище, так як це було в перший раз. Відбувається це через різних факторів - зміни гормонального фону, захворювань сечостатевої системи, грудного вигодовування або початку клімактеричного періоду.

Перші ознаки другої вагітності

До того як аналіз покаже збільшення ХГЧ в крові або ж тест дві смужки, багато жінок, які очікують вагітність, буквально шостим почуттям знають про зародження життя.

Але так буває не завжди, особливо, якщо майбутня мама в даний момент годує старшого малюка грудьми. У цей період менструації можуть бути відсутні зовсім або бути нерегулярними. Це пов'язано з післяпологовим відновленням і контролювати є вагітність чи ні можна лише за допомогою домашніх тестів, та й вони не завжди точні.

Ознаки другої вагітності на ранніх термінах можуть бути зовсім відсутніми аж до початку рухів, особливо в перший рік після пологів. Справа в тому, що жінка набрала досить велику вагу і ще не встигла його скинути, а тому незначні зміни контурів тіла не наводять на думки про нову дитину.

На ранніх термінах перші ознаки другої вагітності відсутні і при різних захворюваннях і клімаксі, коли менструація нерегулярна і може бути відсутнім місяцями. У такому випадку жінка рідко чекає поповнення в родині і з подивом дізнається про нього по почався ворушіння.

До затримки перші ознаки другої вагітності можна помітити по нагрубання молочних залоз і їх хворобливості. Таке відбувається досить часто і варто поспішити в аптеку за тестом. У цьому випадку він покаже дуже слабку другу смужку, адже рівень хоріонічного гонадотропіну людини в крові вже досить високий, щоб викликати зміни в грудях.

Крім цієї ознаки жінка може раптово відчути загальне погіршення самопочуття. Звичайно ж, це може бути ознакою захворювання або простий втоми, але це вагомий аргумент для проходження аналізу на ХГЧ, особливо, якщо вагітність очікувана.

<Натисни «подобається» і читай нас в facebook

Багато дівчат, давно планують зачаття, нерідко використовують вимір БТ, як основний метод виявлення моменту овуляції, а також подальше відстеження температури, щоб з'ясувати, чи відбулося запліднення в цьому циклі. Як це з'ясувати - читайте далі в нашій статті.

Припускаючи довгоочікувану вагітність, жінка намагається вловити будь-які найменші прояви настав стану. Наприклад, багатьох цікавить, як змінюється характер вагінальних виділень після овуляції в разі того, що сталося зачаття.

Бажаючи підтвердити свої здогадки, жінки шукають будь-яке підтвердження настала імплантації ембріона. Насправді, вловити перші зміни вдається далеко не всім щасливицям. Розберемося, чи можна за характером виділень робити будь-які висновки.

Прихильниці вимірювання і ведення графіків БТ в більшості випадків можуть спостерігати зміни, що підтверджують факт настання вагітності, практично з перших днів гестації. Розглянемо особливості температурних коливань в цьому випадку.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...