Анальний секс при низькій плацентації Про вагітність і пологи

Головна » Вагітність на ранніх термінах

Анальний секс при низькій плацентації

Базальна температура від А до Я

Чи можна займатися сексом під час тонусі матки?

У мене теж був тонус, а потім і лікарня, перерва у нас був тижні 3, потім не витримала ні я, ні чоловік, зводу від поцілунку. Ми були оч акуратні, щоб абсолютно ніякого дискомфорту. Про анальний секс як альтернативу я читала в інтернеті і всюди пишуть, що при загрозі він ще більш небажаний ніж вагінальний. Так що краще орально, або «з окрайцем», ну і груди ще ж є

Я звичайно сама утримувалася на маленькому терміні і чоловік терпів, це мені на узі сказали що тонус. Але коли прийшла до Г термін був вже 11-12недель та сказала щоб секс був постійний тільки в ті дні коли М повинні були бути займатися дуже обережно або утриматися пару днів.

Мені сказали тільки спокій, повний! Нічого не можна робити. Але чоловік розуміє в принципі. Це ми в 24 роки займалися сексом часто, а зараз і без вагітності то зарідка було, а щас терпить тільки в шлях. Правда, один раз мінет був і все.

Спасибі дівчинки, можна сказати, що я отримала однозначне «ні», сама я швидше за утримання. Загрози мені ніхто не ставив, думаю якщо вона б була, то мене моя тітонька-Г швиденько в лікарню запроторила і про секс обов'язково згадала. Ніякого дискомфорту не було, до наступних вихідних сексу не намічається, чоловік поїде у відрядження. А там, Бог дасть і все буде добре, на 1 УЗД напрошусь. Підкажіть, що на 9-му тижні розглядати можна?

Нік, ну ти як завжди такі темки прям в багнети. Бувають люди дуже темпераментні і секс у їхньому житті займає важливе місце! Я впевнена, що цей блог був створений, щоб вислухати поради вже вагітних дівчат! А анальний секс не варто засуджувати-багатьох він дуже подобається! Я б теж не проти зовсім спробувати, але че-то не наважуюсь-не знаю як це правильно робити! Але ось моя знайома отримує море відчуттів саме від такого сексу! Всі ми різні.

Дівчатка, мені здається ви щось не зрозуміли. Тут людина пише про тонусі на 8 тижні вагітності і тут же на тобі анал. секс ви взагалі як собі це уявляєте? я не проти такого, це особиста справа кожного, робіть що хочете. Але не варто тоді нічого питати і робити вигляд що ви переживаєте. Ок? ми з чоловіком теж досить темпераментні і що? Я вагітна і чоловік поважає мій стан! А навіщо питати рада, коли все вже зроблено? треба себе берегти і шанувати.

У два рази в тиждень ого! :) Вибачте за нескромне питання, читала, що у багатьох жінок, які займаються анальним сексом з'являється геморой, це міф чи реальність.

Низька плацентация

Повідомлення 37331508.
Автор: приховую поки Статус: анонімний користувач Час: 17:25 Дата: 22 May 2008

Дівчата, є питання, я пам'ятаю, що він не раз піднімався, але щось я не зафіксувала відповіді. а топіки знайти не можу. Напевно, вже набридло писати одне і те ж, але - будь ласка!
На 9-10 тижні плацента частково перекривала внутрішній зів. Десь на 11 піднялася, типу 1 см від зіва. Говорили, не хвилюватися, що підніметься.
Сьогодні зробила УЗД (16-а тиждень) - доходить до краю внутрішнього зіва, але не перекриває його (тобто ні фіга не піднялася). Я кілька засмутилася. Про секс я взагалі мовчу, його не було з 6-го тижня - то одне, то інше, чоловік починає натякати на повій (жарт!), Але от питання - а до скількох тижнів плацента взагалі піднімається? У мене в голові, чомусь, цифра 20 - так це лише місяць! А раптом не підніметься?
І чи є якісь способи цьому посприяти? Дуже хочеться сексу, басейну, народити самій і взагалі не хвилюватися. До речі, при низькій плацентації взагалі потрібно хвилюватися на цю тему? Чого потрібно уникати.

Повідомлення 37331648. Відповідь на повідомлення 37331508
Автор: Svetlaya83 Статус: Досвідчений користувач Час: 17:31 Дата: 22 May 2008

Я читала, що коли дивляться на УЗі в 18-22 тижні, то дивляться, як прикріпилась плацента..
Читала на сайтах - календар вагітності.
Вони використовували поняття мігрування. але було написано, що плацента може і не піднятися особливо поки.
У мене в самої було низьке прикріплення на 12 тижні, зараз двадцятого, я ще не ходила на УЗД. так що не знаю, як там зараз справи.
Але займаюся всім чим зазвичай в норм режимі
Тільки не стрибаю :)

Повідомлення 37386722. Відповідь на повідомлення 37331508
Автор: ХВОСТАТИКИ Статус: Користувач Час: 23:06 Дата: 24 May 2008

У мене на терміні 17 тижнів теж була низько розташована плацента. Мені заборонили займатися сексом і прописали більше відпочивати, трохи менше ходити. До 32 тижнях плацента злетіла на своє місце. Про секс - мій чоловік терпів з 17 тижнів до кінця вагітності, а зараз після народження дитини ще терпить поки все заживе. Бідний ходить і дивиться на мене як голодний кролик на морквину.

Повідомлення 37459431. Відповідь на повідомлення 37331508
Автор: Vikulka1978 Статус: Користувач Час: 00:23 Дата: 28 May 2008

Ще рано, у мене в 22 тижні була низька, підніматися починає ближче до 30 тижнях. Сьогодні були на УЗД 33 тижнів, піднялася на 5,7 см. Лікар каже цього більше ніж достатньо щоб нормально народити. З чоловіком теж без сексу, а що робити. Добре він у мене тямущий, що не робщет. Каже дитинко дорожче.

Тільки ось, плацента піднялася, а дитинко в сідничному передлежанні ((Боюся якщо не перевернеться буде КС.

Повідомлення 37332153.
Автор: Milli24 Статус: Користувач Час: 17:49 Дата: 22 May 2008

Тижнів до 30 може спокійно піднятися
Не переживайте! Про секс. у мене так у подруги було. так вони дуже акуратно, без африканських пристрастей і не часто))))))

Все у вас ще сто раз підніметься, не хвилюйтеся. І не до 20-ти тижнів, а десь до 30-ти, а то й пізніше. Головне, щоб до пологів піднялася, інакше тільки кесарів. А якщо КС не лякає, тоді і взагалі не морочитися, на дитину це негативно не впливає. З сексом, правда, доведеться почекати :(. І фіз. Навантаження обмежувати до мінімуму, тяжкості не можна піднімати.
(З трансліта)

Повідомлення 37332602.
Автор: приховую поки Статус: анонімний користувач Час: 18:06 Дата: 22 May 2008

Дякуємо. 30 тижнів - це вже шанс. А часто буває, що не піднімається? Справа навіть не в КС, до цього ще так долеко, що я навіть не думаю, справа в:
1) безпеки малюка (після історії зі знайомою я хвилююся) - це найголовніше.
2) браком сексу, і сходять від сперматоксікоза чоловіка, і мені.
3) наявність поточного ремонту, в якому я не можу пріянять належне участь, так як зайвий раз смикнути боюся + потрібно їхати в Фінку за деякими речами для ремонту. боюся їхати.
4) бажанні піти на спорт, так як спина болить за життя, і зараз вже сильніше

Повідомлення 37332846. Відповідь на повідомлення 37332602
Автор: Salambo Статус: Корифей Час: 18:15 Дата: 22 May 2008

Починаючи з другого пункту, я б заперечила: А хто сказав, що буде легко? :) Що стосується першого пункту, то з малечею все буде ОК, якщо зберетеся з духом і відкине всі інші пункти. Удачі Вам і здоров'я!

Чи не піднімається досить рідко - тільки у 10% жінок, у яких виявили передлежання на ранніх термінах. Так що у вас відмінні шанси.

Секс - ну, думаю, не мені вам пояснювати, що є і ін. Форми розрядки, крім вагінального сексу :).

Зарядка для спини - це можна робити і не особливо напружуючись, пошукайте зарядку для вагітних, вправи на зміцнення спини. Просто стаєш на карачки, і згинають то в одну, то в ін. Сторону. Нічого з вашої плацентою від такого навантаження не зробиться.
(з трансліта)

Повідомлення 37404797. Відповідь на повідомлення 37332602
Автор: Anonymous Статус: анонімний користувач Час: 20:52 Дата: 25 May 2008

А з сексом - яка проблема, не зрозумію? або у всіх тільки традиційний секс считаеться дійсно сексом? і то, можна акуратно, так би мовити на половину залазити тільки. головне, як я розумію, шийку не потривожити.
Від сперматоксікоза вже точно багато доступних способів чоловіка позбавити :-)!
Ось теж виявилася плацента перекриває зів :-(, але поки рано журиться, 17 тижнів, але ми про всяк випадок все одно був обережним.

Повідомлення 37417802. Відповідь на повідомлення 37404797
Автор: приховую поки Статус: анонімний користувач Час: 13:06 Дата: 26 May 2008

Як я вже писала, у нас сексу немає за різними мед. причин з 6 тижні. за 2 місяці всі альтернативні способи сексу (виключаючи анальний, який теж нізя), вже якось почали набридати. Та й потім, який нормальний чоловік віддасть перевагу навіть оральний секс нормальному? (з огляду на те, що у мене і токсикоз пройшов пару тижнів назад)))
А щодо потихеньку - знаєте, після 1.5 місяців мого лежання (3 тижні вдома і 3 в лікарні) - експерементувати нам якось не хочеться.
Хихикаємо, що до цього був секс про запас.
Ех. Сподіваюся, почне підніматися скоро.

Повідомлення 37367569.
Автор: mel1 Статус: Користувач Час: 22:55 Дата: 23 May 2008

У мене було повне передлежання на 12-му тижні. І загроза відшарування і все таке.
Але секс - це святе.
І тяжкості кожен день доводилося піднімати - до 15 кг (маленька дитина з коляскою)

Про проект
Ми в соцмережах
Контакти

Люляк . багато лікарів і в басейн вважають шкідливим ходити. evil:
Який же секс без оргазму! Ти сама подумай: якщо ти займаєшся коханням з чоловіком, але не отримуєш розрядки, тим самим ти завдаєш куди більшу шкоду дитині, який сидить всередині тебе. При порушенні матка напрагается і їй потрібна розрядка, яка можлива тільки при оргазмі. Матка зовсім колбасится так, що витрусить від туди дитинку. mrgreen: Просто відбувається вібрація стінок матки, яка малюкові зовсім не шкодить і справді при цьому виділяється дуже корисний гормон задоволення!
А якщо всю вагітність ходити з напруженою маткою, невже від цього користь буде.
Маленький тонус мені ставили на 6 тижні вагітності. Ми 2 тижні не займалися сексом. А потім я зрозуміла, що коли я ходжу зла і незадоволена, нічого доброго з цього не вийде! І ми почали відриватися! Обов'язково хоча б раз на тиждень, але я отримую повний кайф від цієї справи і ніяких тонус мені більше не ставлять! А головне, настояну яке, хочеться співати. mrgreen: Думаю і дитинко радіє разом з матусею. wink:

Anriana . ось я теж здивувалася. Я вже писала - я так стала хотіти чоловіка, що прямо жах! Ночами іноді кінчаю прямо уві сні! Яка різниця то - скорочення все одно беруть своє - ні з чоловіком, так зі сні як розвідники, хіба що морального задоволення від мимовільного оргазму немає.

У мене було низьке прикріплення плаценти, тому ми були трохи більш обережні місяці 3. Вибирали пози і не так часто, як зазвичай. Але потім плацента піднялася і все нормалізувалося У 39 тижнів так потусили, відійшли води, і через 8 годин народився наш синулька. Я ось іноді думаю, якби не любили тоді один одного, все одно б народила в той день або пізніше.

А у мене тут в момент оргазму так все в животі звело. я страшенно злякалася, було дуже схоже на тонус, як описують - матка просто скам'яніла. Воть :-( Але я думаю, може я сама винна, все думала - а раптом зашкодимо, а раптом зашкодимо. І взагалі не уявляю собі, як така велика матка може скорочуватися. Але почитала тут все і зрозуміла, менше треба морочитися - протипоказань немає, значить мона і нуна :-))))

Вообщем у мене з'явилася боязнь сексу - під час оргазму матка напружується - але не боляче - так я ще й перестаю відчувати всю нижню частину тіла - он як.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...