Навіщо здавати ХГЛ на ранніх термінах Про вагітність і пологи

Головна » Вагітність на ранніх термінах

Навіщо здавати ХГЛ на ранніх термінах

Аналізи на ХГЧ і прогестерорн - чи треба?


Ні Зазвичай при загрозі переривання вагітності або підозрі на регрес радять здати


У нас начебто всім після 35 років призначають якісь аналізи на генетичні каліцтва плоду. Не знаю, які - не розбираюся в цьому.


А ось ХГЧ при підтвердженої вагітності здавати нерозумно - аналіз показує лише її наявність


Ось і я так само думала :) вірно, значить. Загалом, відрадили я вранці подрузі здавати ХГЧ - на прогестерон вона здала тільки. Термін десь 6 тижнів. УЗД чомусь не призначили, сказали прийти 11 травня, тоді й на облік поставлять.

Ти можеш бути нескінченно прав, але який в тому толк, Якщо жінка твоя плаче? (С)


Чи треба їх взагалі здавати? Я не зрозуміла, навіщо здавати кров ХГЧ, якщо вагітність вже точно є?


А навіщо? Які можуть бути показання? Вагітність є - і заспокойтеся! Лікарі дуже багато недоцільних напрямків дають, типу на всякий випадок! Починаєш розбиратися, а на ділі це взагалі маячня.


ХГЧ - це аналіз на генетичні відхилення


Так, але здається разом з АФП і естріолом в терміні 16-20 тижнів (потрійний тест)
і
в терміні 10-13 тижнів разом з РАРР-А
Приблизно в такому порядку щодо генетики:
Повний комбінований скринінг I - II триместру вагітності, що включає в себе :

1. Ультразвукове дослідження в 10-13 тижнів вагітності (за датою менструації)
2. Аналіз крові на ХГЧ і PAPP-A в терміни 10-13 тижнів за датою останньої менструації
3. Аналіз крові на загальний ХГЧ (варіант: вільна бета - субодиниця # 946; - ХГЧ), ингибин А, АФП і вільний естріол в терміни 16-18 тижнів вагітності

А навіщо його здавати в 6 тижнів. якщо вагітність підтверджена - не знаю: scratch:

Найкраще - ворог хорошого


я б на її місці (раз кожна копійка на рахунку) не здавала б.


На прогестерон вона здала вже, сьогодні.


Удачі вам і вашій подрузі


А навіщо його здавати в 6 тижнів. якщо вагітність підтверджена - не знаю


А ХГЧ я їй отстветовала здавати.

Ти можеш бути нескінченно прав, але який в тому толк, Якщо жінка твоя плаче? (С)


А ось ХГЧ при підтвердженої ьеременності здавати нерозумно - аналіз показує лише її наявність


у подруги дуже критична фінансова ситуація, так що для спокою лікаря віддавати 400 р вона не має наміру.


тоді хай сходить до іншого лікаря і прокансультіруется з ним, ХГЧ 100% визначає тільки наявність вагітності а якщо здати його кілька разів то можна побачити як підвищується рівень ганадотропіна що може вказати на двійнят наприклад)))))

Раз на аналізи грошей немає, то на ін. Лікаря звідки? А ХГЧ в динаміці здають, це гормон вагітності, якщо буде низький, то це загроза викидня, у мене був низький, лікар призначила ХГЧ в уколах, ну ще щоб ризик позаматкової виключити.
ХГЧ відповідає за вироблення прогестерону під час беремнності.

Все буде так, як повинно бути, навіть якщо не так, як хочеться.

Інформація, представлена ​​на сайті women-medcenter. ru в тому чи іншому вигляді, носить виключно інформаційно - рекомендаційний характер і не може замінити очної консультації у лікаря щодо показань і ймовірних протипоказань. Умови та порядок надання будь-яких сервісних та медичних послуг (включаючи, але не обмежуючись - ціни, перелік, акції, знижки) не є публічною офертою (ст. 437 ЦК України). За всіма питаннями, будь ласка, контактуйте з рецепшн.

121165, г. Москва,
Кутузовський проспект, 33
8 (495) 215-0704
8 (495) 797-7825

ВИЗНАЧЕННЯ ВАГІТНОСТІ

ЯК ВИЗНАЧИТИ БЕРЕМЕННОСТЬ НА РАННІХ СТРОКІВ

Аналіз на вагітність - коли треба здати аналіз крові, щоб визначити вагітність на ранньому терміні? Затримка місячних зазвичай буває викликана вагітністю ранніх строків. Якщо менструація не наступила в очікуваний день, то починаючи з наступного ранку Ви можете вимірювати базальну температуру - температуру в прямій кишці. Звичайний медичний термометр вводиться в пряму кишку на глибину 2 см. На 5-7 хвилин відразу після пробудження, при цьому не можна вставати з ліжка. Якщо базальна температура (БТ) стабільно перевищує 37 ° С, то це свідчить на користь можливої ​​вагітності на ранніх термінах. Однак, більш низькі показники так само зустрічаються, особливо при загрозі мимовільного переривання вагітності.

При затримці менструації на 1-2 дні і більш можна скористатися тестом для діагностики вагітності на ранніх термінах (більшість тестів, наявних сьогодні в продажі, визначають наявність вагітності ранніх строків в перший день затримки). Тест на ранній термін вагітності простий у використанні і досить достовірний. Принцип роботи цього аналізу на ранні терміни вагітності виглядає так: при контакті з сечею вагітної на них повинні з'явитися дві поперечні лінії - одна контрольна, що говорить про те, що з самим тестом все в порядку, друга ж свідчить про наявність в сечі ХГ і, отже, про те, що жінка вагітна. Якщо її немає, то немає і вагітності.

Незважаючи на зовнішні відмінності тестів на визначення вагітності на ранніх термінах, в основі їх дії лежить реакція на специфічний гормон (хоріонічний гонадотропін - ХГ ), який починає вироблятися в організмі жінки під час вагітності, і продукти його розпаду. Гормон і продукти його розпаду виділяються з сечею. З ними і вступає у взаємодію хімічний реактив, яким просякнута або пластинка тесту. Для аналізу на вагітність краще взяти ранкову порцію сечі.

АНАЛІЗ НА ВАГІТНІСТЬ

Більш складні і в той же час більш достовірні методи Визначити Вагітність на ранніх термінах засновані на вимірі рівня гормонів в організмі жінки лабораторним способом - аналіз крові на В-ХГЧ. Ви здаєте аналіз крові з вени, а через деякий час отримуєте результат аналізу на вагітність. У цьому випадку визначають зазвичай рівень іншого, більш специфічного гормону - трофобластического бета-глобуліну, який дає більш достовірну інформацію, і в першу чергу про передбачуваний термін можливої вагітності. Лабораторний аналіз на вагітність набагато надійніше, хоча і забирає більше часу.

Єдиним достовірним способом діагностики вагітності раннього терміну є ультразвукове дослідження - УЗД органів малого таза. Залежно від методики дослідження воно може бути трансабдоминальное (т. Е. Через передню черевну стінку) або трансвагінальне (коли датчик вводиться в піхву), причому остання різновид вважається більш інформативною. Однак даними методами можна отримати інформацію про наявність вагітності і її локалізації починаючи з 2,5 - 3 тижні.

НАВІЩО ЙТИ ДО ГІНЕКОЛОГУ НА РАННІХ СТРОКІВ ВАГІТНОСТІ

Але ось з початку затримки минув певний час, самопочуття залишається більш-менш хорошим, аналіз на вагітність дав позитивний результат. Чи варто йти на прийом до гінеколога? Варто. В першу чергу - щоб упевнитися в тому, що вагітність маткова.

Тести і аналізи крові для діагностики вагітності на ранніх термінах рівнозначно дають позитивний результат як при матковій, так і позаматкової вагітності. Справа в тому, що запліднення відбувається поза порожниною матки, і запліднена яйцеклітина повинна дістатися до місця імплантації по матковій трубі. І якщо на шляху плідного яйця зустрічаються перешкоди на увазі звужень в матковій трубі або ж запліднена яйцеклітина занадто довго просувається по матковій трубі і плідне вже надто велике для просвіту маткової труби, то воно не потрапляє в порожнину матки. Виникає ектопічна, або позаматкова, вагітність.

Аналізи на ранніх термінах вагітності

У першому триместрі вагітності майбутній мамі доведеться встати на облік в жіночу консультацію. Саме там, під керівництвом лікаря жіночої консультації, потрібно буде здати перші важливі аналізи.

Навіщо потрібні аналізи на ранніх термінах вагітності

Оптимальний термін при постановці на облік - 6-8 тижнів. Майбутні мами часто скаржаться на величезний список аналізів на ранніх термінах вагітності.

Насправді все передбачено: в 1-му триместрі закладаються всі системи і органи малюка, стає зрозуміло, як буде протікати вагітність. Найменше відхилення від норми може призвести до народження нездорового дитини або переривання вагітності. Тому завдання доктора оцінити ризики і провести профілактику ускладнень.

Які аналізи здають на ранніх термінах вагітності?

Якщо є припущення, що зачаття відбулося, необхідно здати аналіз на визначення вагітності на ранніх термінах. Це дозволить дівчині скорегувати спосіб життя, адже перші тижні вагітності дуже важливі для повноцінного розвитку майбутнього плода. У лікаря-гінеколога майбутня мама дізнається і які аналізи здають на ранніх термінах вагітності. Їх чимало, але нехтувати жодним аналізом не можна. Адже кожен по-своєму діагностує стан здоров'я вагітної.

Доктор зобов'язаний виміряти ваш зріст і вагу, розміри таза. Ці показники необхідні для того, щоб під час вагітності оцінювати збільшення ваги (вона не повинна перевищувати 12-15 кг за всю вагітність), і можливість народити природним шляхом. Занадто вузький таз може не дозволити це зробити. Доктор виміряє артеріальний тиск, оцінить роботу серця і легенів.

Гінеколог оглядає шийку матки, визначає її розміри і форму, бере стандартний гінекологічний мазок на флору і цитологічний зішкріб з шийки матки. Гінекологічний мазок покаже стан мікрофлори піхви. Якщо є симптоми захворювання, наприклад, молочниці, може знадобитися лікування. Цитологічний зішкріб потрібен для того щоб виключити онкологічне захворювання шийки матки. Вкрай рідко, але бувають випадки, коли онкологічне захворювання виявляється на цьому етапі.

Перше УЗД зазвичай призначається на строк від 6-ти тижнів. На цьому терміні вже можна побачити наявність плідного яйця в матці, місце його закріплення, а іноді і серцебиття плода. Втім, якщо лікар не почув сердечко малюка, можна не хвилюватися - швидше за все, воно з'явиться декількома тижнями пізніше.

Загальні аналізи крові та сечі

Майбутній мамі в числі інших досліджень треба буде здавати і аналіз крові на вагітність на ранніх термінах. В загальному аналізі крові важливий рівень гемоглобіну та еритроцитів (при нестачі можлива анемія), лейкоцитів і ШОЕ (високий рівень може говорити про запалення). Важливий і аналіз сечі на вагітність на ранніх термінах. Загальний аналіз сечі показує стан нирок: якщо в загальному аналізі сечі виявляється білок, цукор або лейкоцити, бактерії, кристали сечової кислоти - необхідно більш поглиблене обстеження. Ці показники можуть говорити про пієлонефриті, сечокам'яній хворобі або системному захворюванні.

Необхідний для того, щоб оцінити стан печінки (АЛТ, АСТ, лужна фосфатаза, білірубін, жирні кислоти), підшлункової залози (амілаза), нирок (креатинін, сечова кислота) і деяких показників обміну речовин (цукор крові, залізо крові). Якщо цим органам потрібна підтримка, то чим раніше її призначити, тим імовірніше, що з мамою і малюком все буде в порядку.

Дослідження крові на сифіліс, гепатити та ВІЛ

Серед аналізів при вагітності, які потрібно здати. цей - один з найважливіших. Дослідження необхідно, щоб виявити ці захворювання на ранній стадії, коли можна запобігти зараженню плода.

Дослідження крові на ТОРЧ-інфекції (краснуха, токсоплазмоз, цитомегаловірус, герпесная інфекція та інші інфекції, наприклад, хламідії)

Навіть якщо ви робили цей аналіз на етапі планування, вам, швидше за все, знову його призначать. Ці інфекції дуже небезпечні для плоду, що розвивається.

Група крові і резус-фактор

Цей аналіз при вагітності важливий для оцінки ризику резус-конфлікту між матір'ю і плодом, якщо у матері резус-негативний фактор, а у малюка резус-позитивний.

Інші дослідження у фахівців

Крім гінеколога, майбутній мамі доведеться обов'язково відвідати терапевта, хірурга, ЛОР-лікаря, офтальмолога, але якщо у неї є й інші хронічні захворювання, які можуть загостритися під час вагітності, то цей список може розширитися.

Скринінг першого триместру (УЗД, аналіз ХГЧ, РАРР-А)

Скринінг першого триместру завершує цей період вагітності і призначається на термін 10-12 тижнів. Він складається з декількох тестів:
  • УЗД, за яким лікар може оцінити, чи немає у плода візуально грубої патології розвитку, а також наявність або відсутність ознак, які можуть говорити про генетичне захворювання (синдром Дауна, синдром Едвардса);
  • Аналіз на ХГЧ на ранніх термінах вагітності. Тут досліджується ХГЧ і вільна β (бета) - субодиниці ХГЧ. Відхилення від норми обох показників також свідчить про ризик системних генетичних захворювань;
  • РАРР-А або плазмовий протеїн А, асоційований з вагітністю. Це білок, який росте прогресивно зі збільшенням терміну вагітності. Якщо кількість цього білка стає менше норми - є ризик генетичної патології.

Аналізи на гормони

Аналізи на гормони на ранніх термінах вагітності важливо здавати, щоб визначити рівень хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ) Низькі ХГЧ - ознака позаматкової вагітності, що не розвивається вагітності, загрози переривання, а також при хронічній недостатності функції плаценти. Підвищений ХГЧ характерний при багатоплідній вагітності, цукром діабеті, ранньому токсикозі, патології в розвитку плода, пухлинах плацентарної тканини.

Аналіз на прогестерон

Аналіз на прогестерон на ранніх термінах вагітності дозволяє виявити сам факт настання зачаття. Адже після цього його рівень в організмі дівчини починає рости. Однак, якщо прогестерон вище норми, подібний результат дає підстави припускати, що є проблеми з жіночою статевою системою. Дефіцит прогестерону під час вагітності може призвести до її переривання.

Медики рекомендують майбутнім мамам проходити всі медичні обстеження при вагітності в термін і не нехтувати жодним: це може коштувати життя і здоров'я своїй дитині або вам!

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...