Як довго кровит після пологів у жінок Про вагітність і пологи

Головна » Виділення

Кров'яні виділення через 2 місяці після пологів

Добридень! Мені 23 роки. 7,5 тижнів тому були природні пологи, швидкі, без ускладнень (кілька розривів на малих статевих губах, накладені шви). Післяпологовий період без особливостей. Лохии приблизно до 6 тижнів (спочатку кров'яні, потім сукровичні і безбарвні). 3 дні тому був статевий акт (болів і кров'яних виділень ні під час, ні безпосередньо після не було). На наступний день - кров'яні виділення, безболісні, незначні (близько 5-15 мл за добу), кров яскраво-червона. Кровотеча триває 3 дні, однакової інтенсивності, інших симптомів немає. Хронічних захворювань немає. Гінекологічний анамнез: ендометріоз 1-2 ст. (Рік тому виконана лапароскопія з припіканням вогнищ), загострена кондилома шийки матки (негативний аналіз на високоонкогенні ВПЛ, кондилома видалена одночасно з лапароскопией). По аналізах крові - гормональний статус був у нормі до вагітності; менструації були регулярними, рясними, безболісними. Вагітність протікала без особливостей, пологи перші. З народження і до сьогоднішнього дня - грудне вигодовування, протягом дня - по режиму (через 3-3,5 год), вночі - на вимогу (в останні 1-2 тижні дитина пропускає нічні годування і спить по 5-7 годин). Чи не зціджувати. Молока достатньо, догодовування немає. Питання: чим може бути викликано кровотечу і наскільки воно вимагає прийняття якихось заходів? До гінеколога потраплю не раніше ніж через 2-3 тижні (попередній запис). Чи може це бути менструація (і чи є спосіб відрізнити її від кровотечі)? Чи може це бути пов'язано з патологією шийки, недостатнім відновленням матки на момент початку статевого життя, або травматизацією піхви / вульви (в т. Ч. Областей накладення швів на малі статеві губи)? Чи можна при припиненні кровотечі відновити статеве життя? Наскільки терміново жеталельно здатися гінеколога? Завчасно дякую за відповідь!

Доброго дня. Ви маєте рацію, гінекологічний огляд необхідний, щоб уточнити джерело кровотечі, а також його причину. У нормі вважається, якщо малюк їсть більше п'яти разів на добу, то менструацій немає. Однак, бувають і відхилення від цієї норми. Не виключено, що у Вас почалася менструація. Це також є приводом для звернення до гінеколога. Порадьтеся з приводу методу контрацепції на період грудного вигодовування. Найпоширеніші препарати для годуючих мам - це внутрішньоматковий контрацептив (спіраль), свічки Бенатекс, гормональні контрацептиви (Лактинет ®, чарозетта), які за своїм складом застосовуються і при лікуванні едометріоза, а також бар'єрна контрацепція.

На даний момент кров'янисті виділення періодично виникають знову (приблизно 1 раз в 2 тижні, неінтенсивні, виникали вже тричі). При гінекологічному огляді не виявлено патології з боку шийки матки і піхви. Зроблено УЗД (на 4й день кров'яних виділень): матка положення звичайне, контури рівні чіткі, 49х42х43 мм, миометрий дифузно неоднорідна, межа між міометрієм і ендометрієм чітка. в порожнині матки гіпоехогенні неоднорідне (з дрібними гіперехогенних включеннями) освіту 9х6 мм (поліп? згусток крові?), ендометрій 4 мм, вогнищевих утворень немає, шийка матки без особливостей. Яєчники розташовані типово, 30х27х17 і 29х28х20 мм, з фолікулами 5-9 і 7-9 мм. Строма не змінена, маткова труба не диференціюється, капсула НЕ потовщені. Вільної рідини в малому тазу немає. Гінеколог призначив окситоцин в / м протягом 1 тижня (діагноз: лохиометра? Поліп?). Контрольне УЗД через 10 днів (виділень немає). На ньому (цифри можу переплутати, т. К. Укладення на руках немає): матка відхилена до заду, розміри нормальні, міометрій неоднорідний з гіпер (?) Ехогенних включеннями, аркуатних венирозширені (7 мм?), М-ехо 6,2 мм неоднорідне, яєчник справа типово розташований, зліва підпаяні до ребру матки, розміри в нормі. У лівому яєчнику домінантний фолікул (18мм?). незначна кількість рідини в малому тазу. маткові труби без особливостей. Висновок: аденоміоз, розширення вен малого тазу, непрямі ознаки передаються статевим шляхом в малому тазу (у мене ендометріоз був і коагуляція його вогнищ рік тому). Даних за поліп немає. Загальний аналіз крові в нормі. Загалом, гінеколог мене відпустила з миром (сказала, що цикл відновлюється), а через 2 дні після УЗД (т. Е. сегодня) були незначні неприємні відчуття внизу живота зліва і виділилося трохи крові. Чи може таке в нормі бути? (Наприклад, у зв'язку з овуляцією)? Чи нормально, що кров'янисті виділення з'являються до 2х раз на місяць? як довго це може тривати (така ситуація тижнів 6 вже, годую грудьми з тривалим нічним перервою і не зціджувати)? чи потрібно знову йти на прийом до гінеколога і наскільки терміново (у нас запис через 2-3 тижні тільки)? чи може це все - таки бути поліп або щось ще (і як потрібно дообследоваться, щоб це з'ясувати)? УЗД (перше, на тлі виділень) додаю.

Доброго дня. Ви можете дочекатися чергового гінекологічного огляду, здати кров на загальний аналіз і повторити УЗД. За результатами обстеження лікар визначить тактику лікування. У Вашому випадку необхідно виключити патологію порожнини матки.

Велике спасибі за відповіді! Єдине, хотілося б уточнити, що мається на увазі під черговим обстеженням? Після припинення виділень або як призначив лікар? Мені сказали прийти через півроку, чи не занадто це великий термін, враховуючи ймовірну патологію порожнини матки?

Доброго дня. Зверніться до гінеколога у зручний для вас час, але не відкладайте огляд. Обов'язково визначтеся з методом контрацепції.

Консультація дається виключно в довідкових цілях. За підсумками отриманої консультації, будь ласка, зверніться до лікаря.

Як довго йдуть виділення після пологів?

Як довго кровит після пологів у жінок

Протягом декількох тижнів після пологів відбуваються процеси відновлення структури слизової оболонки матки. Весь цей час будуть йти виділення з піхви породіллі. Оскільки всі народжували жінки проходять через цей період, то просто необхідно знати, який характер матимуть ці виділення, в якій кількості і як довго.

У клінічній практиці післяпологові виділення зі статевих шляхів отримали назву - лохії. Чим більше часу пройшло від моменту пологів, тим меншим має бути кількість лохій. Виділення безпосередньо пов'язані з процесом відновлення пошкодженої ділянки слизової матки в місці, де була прикріплена плацента. У нормі виділення з піхви складаються з слизу, епітеліальних клітин і плазми крові. Зі збільшенням тривалості післяпологового періоду змінюється не тільки кількість, але і колір виділень, що пов'язано зі зміною їх складу.

Чому потрібно стежити за виділеннями після пологів

Відразу після пологів все жінки протягом 5-8 днів перебувають в стаціонарі пологового будинку під наглядом лікарів. А ось після виписки додому всі жінки повинні самостійно оцінювати свій стан, в тому числі і характер виділень з статевих шляхів. Саме тому всі жінки повинні знати, як довго йдуть виділення після пологів, і чітко уявляти нормальну картину виділень.

У разі невідповідності власних показників виділень нормальному кількістю та якістю лохий породілля повинна негайно звернутися за порадою і допомогою до свого лікаря гінеколога. Отже, умовно розділимо післяпологовий період на час перебування в спеціалізованому медичному закладі і час після виписки додому.

Як повинні йти виділення перші 2 дні після пологів

Відразу після пологів, обробки ран народила жінку вивозять на каталці в коридор пологового блоку, де вона проведе наступні 2 години. Робиться це для того, щоб породілля була під постійним наглядом медичного персоналу. Фізіологічна крововтрата за все 3 періоду пологів становить 0,5% від маси тіла жінки, але не перевищувати обсяг 400 мл. У цей період дуже високий ризик кровотечі, причинами якого можуть стати часто зустрічаються розриви родових шляхів.

Через 2 години, якщо немає ніяких протипоказань, пацієнтку відправляють в післяпологове відділення. Лохии протягом перших 2-3 днів йтимуть рясно, близько 300 мл, тобто десь за 2 години буде заповнюватися вся прокладка. Характерно посилення виділень після пальпації живота. Через 2 дні, кількість лохій стає біднішим, вони набувають консистенцію згустків темно-червоного з коричневим відтінком кольору. Цей період може також ускладнюватися кровотечами, причиною яких можуть бути залишки не повністю відокремилася плаценти або, в окремих випадках, патологія системи згортання крові.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...