Узі 6 тижнів 1 день Про вагітність і пологи

Головна » Виділення

Узі 6 тижнів 1 день

Журнал> Перше УЗД - 6 тижнів 1 день

Сьогодні ми вперше сходили на УЗД. Після ЗБ в січні дуже все страшно. всякі думки не хороші і так далі. взагалі не хотіла я йти до тієї гінеколога у якій була в минулий раз (це приватна клініка), через поганих спогадів і асоціацій. в цьому ж кабінеті вона мене в той раз і обрадувала, в ньому ж і засмутила. гінеколог дуже-дуже хороша і приємна, але спогади роблять свою справу. з тих пір ми переїхали зовсім в інший район Києва і я вирішила відвідати клініку біля будинку на Троєщині.

Отже... Прийшли ми в цю клініку, називається вона Віталмед. Там при вході дуже смердить, в приймальні в сенсі. Зайшла я до лікаря, там сидить мужик і говорить: «на що скаржишся», я кажу: «не скаржуся. затримка і вагітність »він мені: коли завагітніла або ти не знаєш. я ж повинен розуміти коли я: «це ви мені скажіть))» він - «аборт? або народжувати? »це все ще до УЗД, я говорю« народжувати звичайно! »розповіла йому про ЗБ, він мені:« а чому ти ніякі аналізи не робила? а раптом у тебе є якась інфекція, тоді відразу аборт робитимеш! по іншому ніяк! тобі взагалі пощастило, що після ЗБ ти завагітніла і т. д. »... я в шоці просто. ну пішли в кабінет робити УЗД вагінальне. Він ТАК боляче вставив цей датчик УЗД, що я аж скрикнула. він: «розслабся! так, тут все погано, загроза зриву і коротше погано, що ти не робила аналізи, тепер доведеться переривати швидше за все. ну давай зараз 300 грн мені і я зроблю тобі аналіз і подивимося! »я кажу йому:« напишіть мені назву аналізу на листку », він мені:« не напишу. роби тільки тут і давай вже гроші, інакше все. »я офігела. він датчик в мені потримав секунд 20 максимум, що він там міг побачити не знаю.

Коротше я в сльозах до чоловіка, він в приймальні сидів. він мені каже, давай сходиш до тієї доктору у якій була в минулий раз, там і лікар вона дуже хороший і клініка по приличней буде. я в жаху, в сльозах поїхали туди. прийшла я до Тетяні Миколаївні, вона мене пам'ятає звичайно, картка моя у неї з усім подробицями минулого Б і всім іншим. Вона мені все спокійно говорить. запитала коли останні місячні, як самопочуття і т. д... каже пішли УЗД робити. я лягла, вся тремчу. вона робила мені УЗД хвилин 10 (в порівнянні з тим мужиком який мені робив 20 секунд)))), говорить все з дитинкою добре, сказала розміри, дала послухати серцебиття, подивилася жовтий мішечок. все в нормі сказала, тільки гіпертонус матки. в минулий раз у мене теж таке було. Прописала мені ось що: вітамін Е, фолієву кислоту, ношпу, дюфастон, вібрукол свічки і валеріанку. Привітала, сказала статевий спокій. ніякого спорту, гарячий ванн, нервів і постільний режим. ось :)

СПАСИБІ всім хто дочитав :)

Будь ласка скажіть, кому ставили гіпертонус, що ви робили? Дякуємо.

27 Жовтень 2012 2:09

Навіщо вам вагінальним датчиком дивилися?

Спостерігатися краще у того лікаря, який був минулої вагітність, т. К. Вже знає про ваші проблеми і так легше вирішувати, що далі з вами робити і чого остерігатися. Але мужик мене взагалі вбив, він хотів спровокувати вам викидень чи що? УРОД.

На ранніх термінах (до12нед) всім так дивляться.

Ні фіга подібного! Мене звичайним датчиком оглядали і прекрасно оглянули

Мені в 6-7нед дивилися вагінальним, в 10нед вже звичайним, на моє прохання. А взагалі не можна лізти туди після 12нед. + Це не в державній клініках, а в приватних у кращих професорів Києва

Офігєть... У мене паніка була б, якби запропонували вагінальним датчиком оглянути мене вагітну і не важливо який термін вагітності.
Так що краще видно?

Обговорення

Кращий період в житті кожної жінки - період очікування дива, очікування появи на світ найдорожчого человечик в сім'ї - вагітність. Але це ще і час клопоту і сюрпризів. І далеко не завжди приємних - часто під час вагітності жіночий організм починає давати збої. Наприклад, кров'яними виділеннями, які в паніку можуть ввести навіть саму стійку жінку.

Але панікувати не варто. Кров'яні виділення - явище досить часте, особливо в першому триместрі вагітності. І, до речі, згідно зі статистикою, 80% жінок при цьому абсолютно спокійно і благополучно доношують свого малюка.

Причин появи кров'яних виділень - маса. Наприклад, чутливість внутрішніх статевих органів або їх активну кровопостачання. Зазвичай це буває після УЗД, якщо воно проводилося вагінальним датчиком, або при використанні гінекологічного дзеркала на огляді.

Можуть з'являтися такого роду виділення і після занять сексом, тому що відбулося роздратування шийки матки і слизової оболонки піхви. Починаються виділення і через незначну відшарування плаценти: під нею накопичується кров. Назовні виділяється рожевою.

Нерідко жінки помічають виділення в ті дні, коли у них до вагітності була менструація. До того ж, супроводжуються вони ще й болями внизу живота і попереку. Таке відбувається через гормональні збої в організмі на ранніх термінах вагітності, а це абсолютно не небезпечно.

Як правило, такі виділення швидко зникають.

Якщо не панікувати, то хоча б турбуватися варто, коли кров'яні виділення настільки рясні, що прокладку доводиться міняти раз на годину. Сигналом до прийняття термінових заходів є і згустки крові. До лікаря потрібно звертатися негайно, адже на обличчя - загроза переривання вагітності. Якщо кров'яні виділення ще і з коричневим відтінком, то десь в організмі згорнулася кров. Не виключено, що є гематома.

При позаматкової вагітності у жінки також бувають кров'яні виділення. На жаль, в такій ситуації можуть видалити трубу і промити промивають черевну порожнину.

Ще одна причина - «завмерла» вагітність. У такому випадку через тиждень після внутрішньоутробної загибелі плоду, почнеться мимовільний викидень.

Причинами кров'яних виділень можуть бути і позаматкова вагітність, і запалення в шийки матки, і імплантація ембріона в шийку матки. Між іншим, у випадку з ембріоном - вагітна ні на що не скаржиться, а виділення у неї «невинного», здавалося б, кольору - блідо-рожеві.

При вагітності, що завмерла теж спостерігаються кров'яні виділення. У такому випадку через тиждень після внутрішньоутробної загибелі плоду, почнеться мимовільний викидень.

Мажучі кров'янисті виділення можуть бути і сигналом викидня. Їм часто супроводжують ще й болі внизу живота. Чим швидше в такій ситуації звернутися до лікаря, тим більше шансів на порятунок малюка.

Причиною кров'яних виділень може бути і міхурово занесення - розростання плацентарної тканини. Виділення рясні, але абсолютно безболісні. На жаль, жінка втратить малюка: їй проведуть вишкрібання і близько півроку будуть уважно стежити за гормональним статусом.

У другому і третьому триместрі вагітності кров'яні виділення особливо небезпечні. Вони можуть свідчити про патологіях, загрожувати життю і мами, і малюка.

По-перше, можливе відшарування плаценти, особливо це стосується жінок з багатоплідної вагітністю, гестозом, травмами живота, многоводием. Часто зустрічається і передлежання плаценти: стан, коли плацента знаходиться в області внутрішнього зіву цервікального каналу. Стінка матки стоншується, відбувається розрив судин, це небезпечно для організму жінки, а ось малюк не страждає.

Міоми, ерозія шийки матки, поліпи цервікального каналу, травми статевих органів - все це також може спричинити за собою кров'яні виділення.

Добрий час доби. У мене кров'яні виділення пішли з 4 тижні вагітності, пішла до лікаря, мені поставили жахливий діагноз. І це було так. Плід не став розвиватися і пішла відшарування плаценти. Змушена була зробити аборт. Так що якщо виділення пішли на ранньому терміні варто зайвий раз сходити до лікаря. Зробити УЗД.

Термін 3 тижні, сьогодні пішли місячні :( це погано? Завтра поїду до лікаря

На ранньому терміні, до 8-12 тижнів найімовірніше загроза переривання вагітності, тому при будь-яких ознаках, а тим більше кров'яних виділеннях потрібно звертатися до лікаря, це може бути і не страшно, наприклад якщо є ерозія, то кровоточити може вона, а може бути і все на багато серйозніше. Але є і такі випадки, рідкість, але це факт, коли у вагітної жінки до певного терміну місячні не припиняються

В першу вагітність на 4 тижні активно займалася домашніми справами. На прокладання помітила коричневі виділення (перепрошую за подробиці). Викликала швидку. На узі взагалі вагітність не побачили (але 6 тестів з періодичністю в 1 добу були смугасті). Взяли пункцію під наркозом з підозрою на позаматкову. Позаматкову виключили, але після наркозу вийшло плодове яйце, сама бачила. Дівчата, якщо кров'янисті виділення при вагітності, не чекайте, викликайте терміново швидку Краще перестрахуватися. Малюк важливіше.

Катерина, повністю з Вами згодна У самій був викидень на ранньому терміні, тому не з чуток знаю, що це (((

Доброго вам дня. У мене 3 вагітність, термін 9-10 тижнів. Сьогодні пішла в ванну і виявила кров'яні виділення, не великі. Дуже злякалася-це вже не перший раз. ((((Чекаю коли лікарня почне працювати (9января) .Так ж і не нормально якщо кров йде. Боюся жахливо, малюк довгоочікуваний і улюблений. Чоловік заспокоює, що все добре буде, а я не вірю (песиміст по натурі).

Вероніка, на Вашому місці я викликала швидку, там лікарі відразу подивляться, якщо все нормально відпустять додому. Я зараз теж в положенні, і у мене на початку вагітності теж були виділення кров'янисті і болів живіт, два рази сама їздила в лікарню, після огляду лікаря поверталася додому, мені призначали Утрожестан. Вообщем все пройшло нормально. Так що не чекайте закінчення вихідних, у мене так викидень починався, з невеликих виділень, але це може бути і інші причини, викликайте швидку або самі в стаціонар бігом.

Наталя], спасибі за пораду. У нас районна лікарня. лікар і на прийомі і на пологах один і той жеСегодня була на прийомі, розвиваємося добре все показники в нормі. Призначили УЗД через 2неделі. На рахунок виділень, сказали що ерозія. Що треба поберегти себе третя вагітність все таки.

А у мене зараз теж така проблема. Термін 3 тижні. Вже 4 дні маже і дуже тягне живіт. У лікаря була, тести позитивні, ХГЛ 105 було 5 днів тому що відповідало 2 тижнях. У понеділок піду ще раз здавати-подивимося що там. Переживаю страшенно. Півтора роки тому був уже викидень теж на такому терміні. Довго я відходила. До цього 5 років завагітніти не могла. Ось і зараз все також. Приймаю дюфастон, фольку та віт Е. Буду сподіватися на краще. Ставлюся потім як моє ХГЛ

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...