Відшарування плодового яйця 8 мм Про вагітність і пологи

Головна » Виділення

Відшарування плодового яйця 8 мм

Відшарування плодового яйця (плаценти)

Відправлено 5 лютого 2008 - 20:55

Дівчатка, підкажіть, якщо хто знає, що таке відшарування плаценти і чим небезпечна, і чим її зазвичай лікують.
а передісторія така: моя подруга на 3 місяці вагітності потрапила з кровотечею в лікарню, де їй 3 дні не могли діагноз поставити. сьогодні сказали, що кровотеча від отслойкі..но собіраюца мало не виписувати.
я б хотіла почути Ваші коменти і повідомлення з цього приводу. заздалегідь дякую

Відправлено 6 лютого 2008 - 12:21

Відшарування плаценти-це загроза переривання вагітності. На маленькому терміні вагітності, існує думка, що кілька разів плодове яйце може відриватися-кріпитися, до 8 тижнів. А взагалі це може відбуватися на всьому терміні вагітності. Матка знаходиться в тонусі, напрягаеться, це сопровождаеться болем в животі, кров'яними виділеннями або коричневими. Наш організм сприймає дитинку як чужорідне тіло, загарбника і намагається позбутися від нього. На це є різні причини, в сновном через нестачу прогестерону. Зазвичай кладуть в лікарню на збереження, колють препарати, що знімають тонус матки, раслабляйтесь - ношпа, папаверин, ношпа, етанзілат-кровоспинну, а для підтримки плоду можуть колоти глюкозу, пити вітаміни, дюфастон і спокій, лежати, ніяких занепокоєнь, нервових розладів, валеріанку призначають і контроль подкладной. Але це все треба під наглядом лікаря.

Відправлено 6 лютого 2008 - 14:31

У нас в Астрахані зберігають Б відразу-ж. Кладуть на збереження, як тільки визначать Б в 2-3 тижні від зачаття. Призначають і вітаміни в уколах, нош-пу, якщо треба утрожестан. Обов'язково фізіотерапію для зняття тонусу матки. Якщо дозволяють гроші-голковколювання. До речі, хороша штука. А також ванночки з фізіологічним розчином, свічки або мазі. Загалом - цілий комплект.
Я і сама через це пройшла, і мої подруги. Як заб-на збереження. Відмовляються практично одиниці.

Відправлено 6 лютого 2008 - 21:07

Б - маткова (4,6 акуш. Тижнів) сьогодні 21 ДПО
. загроза переривання. відшарування плаценти (50%): cray: (напевно тому ХГЧ так не прогресував)
Плодове яйце 6 мм - 2, 5 тижні.
ендометрій 15 мм

Завтра екстрено до лікаря..
сьогодні повний спокій. лежати в основному.

Дали мені роздруківку моєї горошинки. де всі ок..тонуса матки немає. все закрито..
але є відшарування у вигляді 1 мм смужки рідини. і вона навіть показана..

Хто стикався? чи є надія? що робити?

Зи: так. ХГЧ став повільно прогресувати

13 ДПО - 42
15 ДПО - 88
17 ДПО - 242
19 ДПО - 558
21 ДПО - 680

Побачила світ у віконці

Відправлений 7 лютого 2008 - 9:03

ХЛГ не падає - це больбшой плюс. Моя подруга на терміні 3 або 4 місяці поїхала на море. І там у неї почалися кровотечі. Сказл відшарування, не пам'ятаю скільки але серйозніше ніж у тебе. Полежала в лікарні на стаціонарі - уколи, таблетки. І все ок. Зберегли. квітня народжувати. Уже позиками у неї тьху-тьху. Так що у тебе все буде добре. Зараз для цього у медіцини естьв всі методи, тільки тобі треба обов'язково до врасу і напевно в стаціонар. Хай щастить. grin. grin. grin. grin:

Побачила світ у віконці

Відправлений 7 лютого 2008 - 9:03

Головне спокій, щоб тонус не долучився. У моєї подруги теж на ранньому терміні почалася кровотеча, зі згустками, поїхали в лікарню, думали, що вже все. Дівчинці зараз два роки. Головне не панікувати і пам'ятати, що Бог поганого не зробить. І якщо навіть трапитися те, що тобі здасться нестерпним, пам'ятай, що означає це було потрібно, і для тебе це благо і для малюка теж. Хотіла тебе підбадьорити, але вийшло якось патетично. А чому не відразу в лікарню, під спостереження, особливо якщо є свій лікар, якому довіряєш?

Відправлений 7 лютого 2008 - 9:18

Досить багато у мене прикладів, коли це все благополучно закінчилося, не дивлячись на те, що відшарування почалася на ранньому терміні. Заспокоїтися і не хвилюватися в такій ситуації важко, але вкрай необхідно. Так що виконуй рекомендації лікаря, лягай і лежи, а головне не турбуйся ні про що.

Відправлений 7 лютого 2008 - 9:26

Відшарування, зараз не рідкість. І медицина вдало бореться з цим. У сестри мого чоловіка, вона зараз на 30 тижні Б, постійна відшарування планценти. Це звичайно не є гуд. Вона переважно користується підтримкою і вона в основному нахадітся на денному стаціонарі, і обов'язково спокій і не нервувати! І Обязателно до лікаря! І все буде добре. good: І кулачки @@@@@@@@@@@@@@@@@@ за тебе і твою крихту!

Дівчатка! вітання! у мене 9 тижнів, 2 дня назат почалося небільше кровотеча - відразу стала колотькровоостанавлівающее (дицинон) і пити етамзілат, збільшили дозу Утрожестан - лежу вже 2 дні - завтра на узі - дуже боюся що скаже лікар

Відправлено 2 квітня 2010 року - 12:51

JuliaShark . у мене була відшарування на терміні 7-8 тижнів, зберігалася сама, тому що перебувала на море, колола дицинон + прогестерон, ще додатково дюфастон пила, і магнезію колола. Оскільки тамтешній лікар сказав пргестерон саме поколоти перші 2 дні. Кровило довго але кров була червона але дуже багато. Десь до 9 тижня все пройшло. Удачі тобі!

Відправлено 8 квітня 2010 - 12:00

JuliaShark . мазьня може тривати до 2-х і більше тижнів після відшарування))) так що не переживай)
у мене теж була отслойка..только раніше на 4-5 тижні. через прогестерону і може через фіз навантаження. спочатку мазьня пройшла - потім пару днів ще йшла - виходила кров яку зупинили дицинона - куди ж їй подітися.
і відшарування у тебе не оч і велика)))) нічого страшного)

Відшарування плодового яйця (плаценти)

Відправлено 27 грудня 2010 року - 7:06

У мене теж знайшли спочатку в 5 тижнів ретрохоріальную гематому # 92 ;, полежала з нею 2 тижні в на збереженні. Випіслась. Ні мастило нічого не було
Потім через 2 тижні мазануло трохи, живіт не болів (9-10 тижнів) - злякалася викликала швидку, знову потрапила на збереження, відшарування 19 мм, через 5 днів відшарування скоротилася до 6 мм і через тиждень її не було: thumbsup:
Капали актовегін, есенціале, ДЮФ збільшили до 4 в день, по аналізах збільшений вище норми тетостерон, п'ю декс, по 1/3 2 рази в день. Ну і Магне, путирнік, аскорутин, папаверин свічку на ніч і колять етамзілат 2 рази в день внутрішньом'язово
Сподіваюся, все буде добре, а відшаровувалися ми швидше за все від повшеніем тестостерону.

Відправлено 4 травня 2011 - 10:34

Дівчата, я теж зіткнулася цією бідою. В 7 тижнів пішла на УЗД, щоб стати на облік і узіст виявив відшарування 9 * 9 * 12 мм приблизно 1/3 від розміру плодового яйця. Потрапила на збереження в лікарню, лікар говорила, що може бути будь-який результат т. К. Велика ділянка відшарування, АЛЕ все залежить від організму і настрою. У одних може бути маленька відшарування і малюк гине, а у інших величезна, коли малюк повністю плаває в крові і не зрозуміло за рахунок чого харчується, але сердечко б'ється і малюка рятують! Мені пощастило і мій малюк зі мною. Головне не нервувати, постільний режим і підтримка рідних і близьких! Кололи мені вітаміни В1 і В6, папаверин, пила ношпу, вітамін Е, фолієву кислоту і після двох тижнів моя відшарування пішла.

Відправлено 10 лютого 2012 - 20:34

Виявила коричневі виділення, коли лягала спати. Час 12.Решіла викликати швидку, дуже боялася поганого результату. Забрали.
Лікар оперативно подивилася, сказала, що кровотечі немає, тільки невеликі виділення. Поклали в стаціонар на збереження. Відразу вночі - укол кровоспинний. З ранку - узі. Результат - відшарування 10 * 6, термін - 8 тижнів 2 дні. ЧСС - 155. Сказали загроза.
Прийшли результати гормонів - незважаючи на прийнятий мною утрожестан його виявилося недостатньо, збільшили. + Підвищені чоловічі гормони - їх зараз глушимо. Лікар попалася прекрасна, все обясняется, відповідає на всі питання, підбадьорює. Я навіть рада, що я в лікарні - здала вчасно аналізи і знайшли причину. Лікар каже пити ліки до 30 тижнів, щоб напевно. Ні в якому разі різко не кидати. Я їй вірю.

Побачила світ у віконці

Відправлено 14 квітня 2012 - 9:46

Я в 8 тижнів потрапила в лікарню на збереження з коричневої мазаниною, пролікували, виписали, все було добре. Тиждень пропрацювала і в вихідний ні з того ні з чого затягнуло живіт, потім сильніше, я вставила собі папаверин, все пройшло, пішла в туалет, а з мене стало капати. кров червона, викликали швидку, в лікарні лікар сказав є місце відшарування і стали лікувати. узі тільки через 4 дні. На узі сказали відшарування 18 * 6мм., Ще тиждень полікували і виписали на терміні 11 тижнів, повторне контрольне узі не робили. В той же день я в ЖК пішла віддати виписки, лікар дала номерок на 1 узі (12 тижнів) на цей же день. На узі сказали, що отслойуа вже 35 * 25мм, тобто вона зростає. але у мене ніяких симптомів більше не було. крім тонусу! І виходить, що все лікування марно! Малюк там росте і розвивається за термінами, єдине, що мене лякає, це те, що на 1 узі серцебиття було 164 в хв, а через тиждень уже 154. Йому там погано! Сказали йти в ЖК і брати направлення до лікарні, знову. А там лікування одне для всіх-магнезія, папаверин, прогестерон! Підкажіть, ніж мені вилікувати цю відшарування і сприятливий чи результат? що робити?

Побачила світ у віконці

Відправлено 17 квітня 2012 - 14:08

У лікарню лягає знову. Той же папаверин в крапельницях набагато ефективніше, ніж удома свічками.
Ну і повний спокій, лежати.
У мене були 2 відшарування, в 12 тижнів. від них сліди ще було видно, а до 15 тижнях все пройшло.
На наступному УЗД - взагалі ніяких ознак не залишилося, плацента сформувалася і прикріпилась високо.

Відправлено 23 Серпня 2012 - 10:28

Дівчата, привіт!
Підкажіть відшарування плодового яйця 7 * 3 мм в стадії організації що означає? Лікар сказала, що нічого страшного. Збільшила дозу утріка і виписала Магне В6. Ні в лікарню не сказала, ні лікарняний не дала.

Відправлено 5 вересня 2012 - 16:15

У мене перший раз була відшарування в 6 тижнів, 5мм, були виділення коричневі. від стаціонару я відмовилася так як вдома ще дитина якому 2 рочки, зберігалася сама як могла, чоловік дуже допомагав! потім друга відшарування в 9 тижнів, 7 мм! почалася після запору і походу в туалет, аллая кров! у мене відразу паніка, давай ридати, думала що втратила дитину, чоловік заспокоював як міг. вранці помчала на узі, трясло мене страшно на нервовому грунті, просила узістка: скажіть тільки що живий дитинка там. сказала живий. просто відшарування так як плацента (хоріон) перекриває внутрішній зів! помчала потім знову до дільничної, від стаціонару знову відмовилася, хоча вона на всяк випадок виписала мені направлення без дати (так як сама на тиждень їхала) і сказала тільки лежати, пити кровоспинні таблетки, вібуркол свічки 3 рази в день ставити ну і спокій повний! що я і намагалася виконувати! все налагодилося, ттт! правда плацента поки не піднялася, термін вже 14 тижнів і плід по задній стінці: узістка заспокоює, каже підніметься, головне лежи що-б відшарування не було! а лікар якось песімістіческі налаштована, каже що малоймовірно що підніметься..
Бажаю всім вдалою вагітності і здоровеньким карапузів.

Побачила світ у віконці

Відправлено 6 вересня 2012 - 10:48

Дівчатка, підкажіть. на терміні 7н3д виявили тонус, прописали дюфастон, магнейB6, папаверіновие свічки, вітамін Е. Вчора була на узі, термін 9 тижнів 5дн, з Лялечка все добре, розвивається, зростання ембріона відповідає 10 тижнів 2 дні. Але виявили відшарування 30 на 12. Посилили дюфастон, магній В6, призначили транексан., Ну і папаверин з фолієвою. Запропонували в стаціонар, але як варіант відлежатися вдома 10 днів. Мій лікар (я їй довіряю) сказала, що єдиний недолік стаціонару, це те, що у мене часто будуть ТАМ лазітть, що не оч добре. Ніяких виділень і болю не було, нічого подібного не турбує. Дівчатка, підкажіть, все ж краще. (Чоловік зрозумів становище, і обов'язки на себе взяв з прибирання, моя задача толлько обід йому на роботу зібрати)

Відправлено 6 вересня 2012 - 14:21

Anya-shitikova . мені здається що якщо є можливість полежати вдома то краще вдома. ну і якщо лікар не проти звичайно

Побачила світ у віконці

Відправлено 6 вересня 2012 - 18:03

Anya-shitikova . мені здається що якщо є можливість полежати вдома то краще вдома. ну і якщо лікар не проти звичайно

Спасибі, я теж зупинилася на цьому варіанті.

Мій сайт

Здорова вагітність - здорове потомство

Відшарування плодового яйця

Хочу порадитися з Вами з такого приводу:
вагітності 7,5 тижнів. минула закінчилася викиднем на 5-6неделе. з першого дня затримки ниє живіт і іноді слабкі мажучі кров'янисті виділення. тиждень назад біль стала різкою, по центру живота. виділення посилилися, але все ще слабкі. була на узі в 6,5 тижнів. вагітність маткова, серцебиття є, КТР 5мм, плодове яйце 20мм, відшарування 3 мм. висновок - що почався викидень.

Направили в стаціонар. куди я не поїхала. лежу вдома, приймаю но-шпу коли болить живіт і вітаміни. при ходьбі і навантаженнях біль в животі наростає.

Здавала аналізи на гормони:

У 5 тижнів - ХГЧ 787 МО / л, прогестерон 90.1 пмоль / л

В 7 тижнів - ХГЧ 28300 МО / л, прогестерон 109.4 пмоль / л (при нормі прогестерону для цієї лабораторії 8-380 - 1 триместр.)

1) я так зрозуміла, що з гормонами все в порядку?

2) чи потрібно мені здаватися в стаціонар? або просто чекати?

3) чи існує якась дієва терапія при відшаруванні плідного яйця?

Коментарі до запису

Ввійти Зареєструватися Тільки зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Dragonfly 2016/07/01, #

Згадала про цю консультацію і вирішила відписатися про наслідки. сама часто розшукуючи відповідь на питання на форумі думала: так і що ж в результаті вийшло?
так ось у нас вийшов чудовий хлопець, вже 2-ох років.
кровотеча з часом посилилося і я все ж потрапила в стаціонар. там виявилося, що плодових яйця було 2, але одне перестало розвиватися, а у другого була велика субхоріальная гематома. але через 2 тижні кровотеча закінчилося (в стаціонарі кололи кровоспинні препарати). після 10 тижнів вагітність пішла без проблем і ускладнень, народила сама.
так що милі дами, я розумію як важко не нервувати, але це дійсно треба реалізувати. а далі як пощастить. тепер я вагітна знову, майже 30 тижнів вже і з висоти свого досвіду починаю на все дивитися простіше. да, якщо проблеми, то треба просто розслабитися і дати природі визначитися - чи варто зберігати вагітність чи ні. але так само пам'ятаю, наскільки важко відпустити ситуацію і не нервувати. особливо, коли все це в перший раз і не впевнена у всьому. удачі майбутнім мамам і ще більше, що відбувся. вагітність - щасливе спокійне час. коли він / вона вибереться в світ - ось тоді починаються справжні пригоди!

Олена Березовська 2013/09/11, #

1. З гормонами все в порядку.
2. Якщо болі і кровотеча не посилюються, знаходження в стаціонарі не показано. Що, власне кажучи, будуть робити в стаціонарі?
3. НЕ існує.
Ношпу краще не приймати.
Через тиждень необхідно повторити УЗД.
Якщо є запори, усунути їх.

Dragonfly 2013/09/11, #

Ух, як Ви швидко відповіли! Дякуємо!
приблизно так я собі це і уявляла.
що будуть робити в стаціонарі я здогадуюся, тому і не пішла.
і нема, скоріше зворотна проблема

Олена Березовська 2013/09/11, #

Так може у вас якась кишкова інфекція, тому болю в животі. Зазвичай біль по центру живота кишкового походження.
Будемо сподіватися, що все налагодиться і ви спокійно доносите вагітність до терміну.

Dragonfly 2013/09/11, #

Дякуємо. я теж на це дуже сподіваюся.
але кровит тепер кожен день, і як раз після спазмів у животі
останнє запитання, якщо можна: чи має сенс зберігати спокій, або все одно якщо пропаде, то пропаде - можна йти на роботу? після фіз. навантажень і ходьби живіт точно починає нити. не зовсім точно висловилася. болить низ живота. то збоку, то по центру, але в області малого тазу

Олена Березовська 2013/09/11, #

Закордоном ніхто не лежить, тому що постільний режим вагітності не зберігає. Це доведено. Навіть на пізніх термінах вагітності. Тільки при багатоплідній вагітності і короткою шийці матки постільний режим незначно покращує результат. Просто рекомендується обмеження фізичних навантажень і статевої активності. Мігруючі болі зазвичай бувають в першому триместрі. При спонтанному викидень болю більш концентровані, внизу живота, напонімают сутички, або живіт просто ниє.

Dragonfly 2013/09/12, #

А якщо раптом трапиться викидень, що робити?

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...