Плодове яйце приліпилося на рубці Про вагітність і пологи

Головна » Виділення

Плодове яйце приліпилося на рубці

Низьке прикріплення плодового яйця, рубець після к / с, відшарування

Вітання всім! Я новачок, почитала форум і хочу сказати Вам, дівчатка, які всі молодці! Така підтримка на форумі, така панує дружня аура! Ось і я до вас зі своєю сумом. 6 тижнів довгоочікуваної, викликане вагітності. Вагітність четверта, два кесаревих і одна завмерла. І ось сьогодні на узі: велика відшарування, плодове яйце низько, мазня і болю. Узіст вважає, що зберігати і не варто з таким низьким при кріпленням. Доктор більш оптимістичний: свічки з тато вірному, ношпа, дюфастон і так п'ю. І чекаємо куди виведе динаміка. Я все це розумію, але є страхи з якими впоратися не можу. Якщо під укіс піде на більш пізніх термінах мені викинути самій не дадуть? Тільки міні кесарів? Адже два рубця? Тоді все, від матки моєї для виношування нічого не залишиться! Ось такі у мене думки нерадісні! Може у кого було з кордоном низьке пріерепленіе? Що то підкажете?

Вітання всім! Я новачок, почитала форум і хочу сказати Вам, дівчатка, які всі молодці! Така підтримка на форумі, така панує дружня аура! Ось і я до вас зі своєю сумом. 6 тижнів довгоочікуваної, викликане вагітності. Вагітність четверта, два кесаревих і одна завмерла. І ось сьогодні на узі: велика відшарування, плодове яйце низько, мазня і болю. Узіст вважає, що зберігати і не варто з таким низьким при кріпленням. Доктор більш оптимістичний: свічки з тато вірному, ношпа, дюфастон і так п'ю. І чекаємо куди виведе динаміка. Я все це розумію, але є страхи з якими впоратися не можу. Якщо під укіс піде на більш пізніх термінах мені викинути самій не дадуть? Тільки міні кесарів? Адже два рубця? Тоді все, від матки моєї для виношування нічого не залишиться! Ось такі у мене думки нерадісні! Може у кого було з кордоном низьке пріерепленіе? Що то підкажете?

Що піде під укіс на пізніх термінах і чому він повинен піти?
Якщо Б дорога, то лежите і зберігайте її, про погане не думайте! Ми так сильні, що сильніше вже нікуди і все що нас не вбиває не вбиває нас і все

Ну так воно повинно підніматися далі. Не розумію, як узіт міг таке говорити, Вам аборт радили чи що? Якщо низька, то нехай буде подкравлівать, виконуйте рекомендації лікаря, статевий спокій, полупастельний режим. Не розумію, чому не можна зберігати.

Я, звичайно, не лікар, але якщо як Ви говорите - все піде під укіс - це коли, на якому терміні? Якщо дитина буде вже такий великий, що Вам не дадуть його самій народити, то і шанси вижити у нього будуть пристойні. А викинути, чому не дадуть самій? А взагалі, мені здається Ви не про те думаєте, якщо чесно. Після аборту теж може складеться ситуація. Та й позбудеться від цього, щоб потім зачати нового. Налаштовуйтеся ка краще на позитив - плацента піднімається в більшості випадків, відшарування приростає і т. Д.)) У мене в обидві вагітності було низьке прикріплення - в одну піднялося - все ок, інша зараз - піднімається потихеньку. Рубцов не було. У мене знайома чотирьох народила шляхом кесаревого - нічого жива здорова

Чого заради плодове яйце-то піднімається? Це плацента мігрує, а яйце де приліпилося, там і приліпилося Спочатку може подкравлівать це так

Якщо зараз викидня не станеться, то швидше за все на більш пізніх термінах нічого вже не відбудеться.

Звичайно Б дуже дорога. Та й побачивши як у горошинки б'ється серце навіть і думки перервати не з'явилося. Мабуть у докторів потік, не всі через себе і бачачи таку картину найпростіше махнути рукою. Ще й ці рубці мої. Сьогодні спілкувалася з завідувачем однієї з наших гінекологів. Він сказав, що таких половина відділення і часом думаєш, що зберегти вийде, а вона глянь і носить. Я ще й надто поінформована про свої недуги, та й пологи не перші. Знайшли і антитіла до ХГЛ, і гіперагрегацію тромбоцитів. Все це обертаю в мізках туди сюди. Дякую за підтримку, буду пірнати до вас за порадою. Коли навколо розуміють про що я, відчуваєш себе не самотньою.

Нічого, залишити все як є)) Якщо вагітність нормальна ні хвилювання, тим більше ніяких чисток завчасно, плодове яйце прикріпиться, а потім почне рости плацента, вона 1000 і 1 раз ще своє місце розташування поміняє, низьке прикріплення або високе. Як природа розпорядиться так і буде!
Кулачки потримаю за успішний результат!
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Все буде добре.

П. С. мій малюк з гематомою був і відшаруванням, пережили з ним 2 страшних кровотечі, але ТТТ ми живі і розвиваємося за термінами, 29 тижнів вже! Так що не переживайте, все буде відмінно! Лапочка-донька (січень 2005), синочок (листопад 2009) та міні-синочок (вересень 2012)

У мене взагалі перекривав вз. відшарування. теж перший кс. потім піднявся по передній стінці.

Було низьке передлежання хоріона, як наслідок низького прикріплення, сказали на терміні 12 тижнів, до цього не говорили, не звертали на це увагу. В 7 тижнів мазати, потім в 12 тижнів почалися постійні виділення, пила утрожестан, транексан, вітаміни, валеріанхель, ще багато чого, потім так тривало до 20 тижнів, приїжджала навіть з крово - плином в ЦПСР, всі лікарі говорили одне, лежати догори ногами, я валик клала, трохи менше рухатися, не піднімати важкого, але навіть якщо лежати постійно все одно незрозуміло що буде. У мене мазня закінчилася в 20 тижнів і плацента стала підніматися. Я так зрозуміла, що багато хто ходить з низькою плацентою і все добре до самих пологів нічого не турбує. У вас дитина довгоочікуваний і ви його виносьте обов'язково. Не можу поять як вам лікарі взагалі можуть радити такі жахи.

Зараз головне перечекати, лежите, відпочивайте! Хоріон обов'язково підніметься! Мій синочок теж закріпився дуже низько, в результаті народжувала зазвичай, вже в 20 тижнів плацента піднялася і пішла з того нещасливого місця.
Все буде добре @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Лапочка-донька (січень 2005), синочок (листопад 2009) та міні-синочок (вересень 2012)

Про проект
Ми в соцмережах
Контакти

Плодове яйце приліпилося прямо між рубцями після КС


Хочудвойняшек, ви не прави..ето не так просто сталося.
вибачте ЦЕ ВАША халатність по відношенню до перших дітям

Якщо не мігрує. якщо врастет..
поспілкуйтеся з Асфал
подивіться хто зможе ростити і виховувати ваших дітей поки ви на збереження, або взагалі в найгіршому результаті.

Зараз от не треба на жалість тиснути - так сталося, не тисніть.
раніше треба було думати. просто не оберігатися. це в 21 столітті.

Я звичайно ж бажаю, щоб у вас все мігрувало вище і ви зберегли дитини, але хочеться щоб люди частіше думали головою.

Може до Зяблікової на консультацію? Якщо я прізвище не плутаю. Лікар, яка багато статей пише про вагітності після КС.

Господи, я ні у кого на жалість не тисну. Халатність не недбалістю, це моя біда, ніхто не має права судити мене, окрім мене самої. Не треба давати мені поради в 35 років дружити з головою, це моя голова і ніхто не може влізти туди і дізнатися що там насправді.

Я просто хочу послухати хто що про це знає, тому що інформації в інеті мало
мені не потрібні моралі і нотації, ніхто на цій землі крім Господа Бога не має право вирішувати - хто правий хто винен, навіть якщо я не права. це моє життя і я сама вправі вирішувати як її псувати.
я намагаюся зрозуміти як буває в таких випадках, щоб бути готовою і щоб прийняти правильне рішення. А ваші моралі прибережіть для 18-річних дівчаток. Я не зла, просто хочеться конкретики

Та й ще - дві моїх дівчинки абсолютно щасливі, одягнені, взуті, улюблені, обласкані.
І якщо буде загроза для мого життя тільки заради них я зроблю так щоб загрози не було.
Не потрібно зараз дорікати моїми дітьми і взагалі, до речі, якщо вам хтось не подобається, не обов'язково говорити це вголос, можна просто пройти стороною.

Я завжди намагаюся допомагати дівчаткам на форумі і підтримувати, а якщо вважаю що хтось не правий, або не пишу нічого, або пишу нейтральне, щоб просто не нагнітати людині емоційний фон

Та яка вам різниця, хто охороняється, а хто не охороняється? Назідательніци, блін. Людині і так хреново, ще ви зі своїми моралями
Автор, я заб через 9 місяців після КС. Прикріплення було по задній стінці. Моя лікар, сказала, що мені дуже пощастило. У Вашому випадку я б не ризикувала, хоча я проти переривань. Дійсно, вкрай невдалий прикріплення. І в даному випадку величезний ризик, як для Вас, так і для дитини. Не дай Бог втратити його вже на пристойному терміні. Бажаю Вам прийняти правильне рішення. Ну і чудеса, звичайно, ніхто не відміняв.

26 июл 2010, 12:35

Ось зараз згадую свій початок вагітності, даремно я в 8 тижнів стала на облік. Був сильний таксікоз, думала може мені в лікарні допоможуть, пішла стала на облік. В результаті не допомогли, таксікоз у мене пройшов тільки до 15 тижнів. Зате до 12 тижнів я вже два рази зробила УЗД, здала купу дорогих і непотрібних аналізів, і зі своїм таксікозом кілька разів на тиждень незрозуміло навіщо їздила в лікарню. А дівчатка, які стали на облік пізніше все почало вагітності відпочивали, ніхто їх не ганяв по лікарях-аналізам.
Як вважаєте чи обов'язково рано ставати на облік тим, у кого вже було кесарів? Чи можуть на початку вагітності бути якісь небезпеки для матері?

26 июл 2010, 12:48

Якщо немає ніяких ускладнень то думаю до 12 тижнях встати на облік треба, а кесарів було чи ні не так важливо, як народжувати самими або робити повторно кесарів вирішите разом з лікарем.
Крім першого узі я думаю решта аналізи надмірно

26 июл 2010, 12:57

Я думаю інші аналізи надмірно


Як це зайве? А аналізи на ВІЛ, гепатит, і ін. ЗПСШ на вашу зайве? До того ж є ще купа нюансів типу гормонів, розгорнутого аналіз крові, несумісність. всього не перерахуєш. Чим раніше будуть аналізи на руках у лікарів, тим точніше вони зможуть зробити висновки про стан вашої бер-ти. Имхо, цим не варто нехтувати. Хоча не розумію навіщо ви так часто моталися в лікарню, напевно були підстави, та й одного УЗД на ранніх термінах ніби як досить, але тут лікарям видніше.

26 июл 2010, 12:57

На облік можна не ставати, а в платну клініку з важливих питань можна звернутися. Щоб купу всього непотрібного на початку вагітності не робити.

26 июл 2010, 13:01

Вагітність після кесарева нічим не відрізняється від такої після ЕР. Рано на облік вставати ні до чого, у нас. наприклад, раніше 11 тижнів і не ставлять. На маленькому терміні небезпек для матері немає, ближче до пологів може почати розходитися шов. якщо він неспроможний - але це, слава Богу. велика рідкість.

26 июл 2010, 13:03

А у нас всім поголовно роблять УЗД коли на облік ставлять, а в 12 тижнів це ніби теж пданово

26 июл 2010, 13:34

Відповідь на повідомлення Лоло від 26 июл 2010, 14:18

Як це зайве? А аналізи на ВІЛ, гепатит, і ін. ЗПСШ на вашу зайве? До того ж є ще купа нюансів типу гормонів, розгорнутого аналіз крові, несумісність. всього не перерахуєш. механізм по витягуванню грошей. Яке вич і гепатит. і ЗПСШ ви що. При чому тут КС? Це і пізніше здати можна все..Еслі мама чуствую себе нормально раніше 10-12 тижнів робити у лікарів ІХМО нічого навіть після КС.

Це звичайно можна зробити. пізніше, а якщо титри будуть позитивними що тоді? тим більше ці аналізи безкоштовні. ви можете на свій страх і ризик не здавати на ЗПСШ. але чи варто ризикувати. і що в цьому поганого? я вважаю що тижнів в 8 треба вставати. здати аналізи зробити УЗД. проіті всіх фахівців. для себе ж спокійніше.

26 июл 2010, 13:37

При чому тут КС? Це і пізніше здати можна все.


А КС тут і ні до чого. Я взагалі про бер-ть. Можна здати і пізніше, але вчасно вилікуване захворювання може знизити загрозу для малюка, а іноді і врятувати його. До речі ці аналізи здаються безкоштовно в ЖК. Яке витягування грошей?
Якщо мова йде вставати о 8 або в 12 тижнів це одне, а то ж бувають і такі, до-е на 8м місяці приходять вставати на облік

А якщо титри будуть позитивними що тоді?

Ви можете на свій страх і ризик не здавати на ЗПСШ. але чи варто ризикувати.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...