Фолієва кислота вітамін е при плануванні вагітності Про вагітність і пологи

Головна » Вітаміни

Фолієва кислота вітамін е при плануванні вагітності

Вітамін Е при плануванні вагітності

Планування вагітності в наші дні вже перестало бути чимось надзвичайним. У сучасних людей йде все чітко за планом: кар'єрний ріст, матеріальне благоустрій, планування дітей і т. Д.

Добре це чи погано - питання спірне. У кожного свої погляди і життєві позиції. А ось про те, що для всіх людей вкрай важливо народити міцного здорового малюка, не посперечаєшся. Однак у всьому слід шукати золоту серединку. Адже як у нас часто трапляється? Почули інформацію про те, що десь у когось народився дитинка з серйозною патологією, а все тому, що у вагітної жінки виявлено недолік якогось конкретного вітаміну - і накидаємося на полівітамінні комплекси щоб, не дай Бог, з нами не сталося то ж саме. У підсумку отримуємо гіпервітаміноз - і не менш серйозні проблеми.

Саме така ситуація на сьогоднішній день складається з вітаміном Е при плануванні вагітності, та й в період виношування дитинчати. Потрібен чи ні? Корисно чи не дуже? Скільки і коли? Де, в чому і як? Однозначні відповіді на всі ці запитання отримати просто нереально. Адже ми не роботи. І навіть якщо статистика вперто стверджує, що у 99% жінок трапляється то-то і те-то - ніхто не знає точно, чи стосується вона до загальної маси, або ж до того одному відсотку винятків.

Тому, дорогі жінки, при плануванні вагітності головне - не перестаратися. І не вдаватися до самолікування. Головне завдання при підготовці до зачаття - обстежити свій організм, виключити наявність серйозних захворювань або ж виявити їх і підлікувати.

З вітамінами ж будьте вкрай обережні. Перед тим як бігти в аптеку і купувати всілякі полівітамінні комплекси проконсультуйтеся з лікарем, зробіть потрібні обстеження і з'ясуйте, чого потребує ваш організм, а в чому немає.

Багато хто може сказати, що в наш час рідко знайдете людину з ідеальним здоров'ям. Як же обійтися без вітамінів? Швидше, ви матимете рацію. У період підготовки до зачаття роль вітамінів різко зростає. Ви готуєтеся зачати нове життя, а для цього організм використовує ваш матеріал. І то, наскільки він виявиться хорошим, в результаті позначиться на перебігу вагітності, на пологах, на здоров'я вашого малюка.

Вітамін Е для підготовки до вагітності призначається досить часто. Щоб зрозуміти, чи потрібна чи ні його поставка в організм, слід розібратися в тому, яку користь в цілому він в собі несе.

 • Є ефективним антиоксидантом;
 • Перешкоджає виникненню запальних захворювань;
 • Регулює вироблення прогестерону у жінок;
 • Сприятливо впливає на формування сперматозоїдів у чоловіків і яйцеклітин у жінок;
 • Допомагає в рості і розвитку матки;
 • Лікує дисфункцію яєчників;
 • Володіє судинорозширювальні властивості;
 • Знижує високий артеріальний тиск;
 • Затримує процес старіння організму;
 • Перешкоджає утворенню тромбів;
 • Бере участь в обмінних процесах;
 • Покращує кровообіг;
 • Збільшує фізичну витривалість;
 • Бере участь у формуванні плаценти;
 • Допомагає синтезувати гормон лактації.
 • З усього сказаного можна зробити однозначний висновок: вітамін Е необхідний не тільки в період планування вагітності і виношування дитини, але і в будь-який інший період дуже благотворно впливає на людський організм.

  Вітамін Е при плануванні вагітності: дозування

  Тоді в чому власне проблема? Відповідь проста - в дозуваннях. Адже для будь-якої людини небезпеку несе і надлишок, і нестача вітамінів в організмі. Доведено, що при нестачі вітаміну Е виникають різні проблеми: анемія, захворювання репродуктивної системи, руйнування червоних кров'яних клітин, м'язова слабкість. При нестачі цього вітаміну (його ще називають токоферолом) в період вагітності у новонароджених підвищується ризик гемолітичної анемії. З іншого боку, багато вчених стверджують, що навіть встановлені норми дозування вітаміну Е несуть в собі якусь небезпеку для плода. Дослідження показали, що прийом вітаміну Е, особливо на ранніх термінах вагітності, збільшує ймовірність проблем з серцем у новонароджених.

  У ряді полівітамінних засобів для вагітних жінок в різних кількостях міститься і вітамін Е. Його призначають при плануванні вагітності як монопрепарат. Добова доза вітаміну Е поза вагітності не повинна перевищувати 10 мг. Зазвичай приймають по одній капсулі вітаміну Е в день.

  Однак якщо ви плануєте стати матір'ю в найближчі місяці, то на цей період лікар може збільшити дозу, подвоїти її до 20 мг на добу і навіть збільшити в кілька разів! Протягом двох місяців планування вагітності вітамін Е може прийматися в дозуванні 100 мг у день, а при звичному невиношуванні плоду доза може бути збільшена і до 200 мг на добу. Але в цілому з дозуванням не все так просто Тільки досвідчений лікар здатний підібрати коректну дозу вітаміну Е, якщо він буде необхідний, своєю підопічною, яка планує зачаття малюка, а також порадити їй хороший безпечний (не синтетичний!) Препарат.

  На етапі підготовки до вагітності вітамін Е призначають у другій половині менструального циклу - після настання овуляції аж до закінчення фази жовтого тіла (тобто поки не почнуться чергові місячні, якщо зачаття в даному циклі не відбудеться).

  Але не можна забувати, що з настанням вагітності, вже на самих ранніх термінах, як уже згадувалося вище, таке дозування може спровокувати проблеми з серцем майбутнього малюка. А тому як тільки факт вагітності підтвердиться, дозування вітаміну Е необхідно буде відкоригувати в бік зниження або повного скасування.

  Вітамін Е - продукти харчування і лікарські препарати

  Виходом з неоднозначній ситуації з лікарським препаратом може стати вживання натурального вітаміну Е, адже саме з харчуванням ми отримуємо найважливіші речовини. Вітамін Е міститься майже у всіх продуктах рослинного походження (паростки пшениці і жита, бобові, соя, шпинат, петрушка, салат, томати, плоди шипшини, насіння льону та інше). Токоферол також міститься в мигдалі, арахісі, фундуку і вівсянці. Включіть у свій раціон печінку, яйця, м'ясо, жирну рибу. Головним джерелом вітаміну Е є рослинні олії (соняшникова, арахісова, кукурудзяна, соєва, бавовняне, обліпихи). Важливо пам'ятати, що корисні якості токоферолу губляться при світлі і термічній обробці. Тому рослинне масло слід зберігати в темряві, і харчуватися тільки свіжоприготовленими продуктами.

  Вітамін Е легко накопичується в організмі і з тією ж швидкістю і легкістю виводиться з нього. Швидше за все, якщо при плануванні вагітності ви складете правильний раціон харчування, то додатковий прийом полівітамінних засобів вам може і не знадобитися. Але в будь-якому випадку необхідна консультація фахівця.

  Спеціально дляberemennost. net - Таня Ківеждій

  Вітамін Е при плануванні вагітності: відгуки

  Фолієва кислота і вітамін Е при проблемах із зачаттям

  Фолієва кислота є дуже важливий вітамін, необхідний для життєдіяльності організму, оскільки відповідає за стан і розвиток імунної та кровоносної систем. Лікарі дають рекомендації з прийому фолієвої кислоти і вітаміну Е в період початкової стадії вагітності.

  До переліку її позитивної дії відносяться профілактика захворювань шкіри, серця, судин, артриту, онкології і т. Д. Послаблює наслідки менопаузи і т. Д.

  Рясне вживання міцного чаю, а також протизаплідних препаратів може сприяти виведенню фолієвої кислоти з організму.

  Вітамін Е ще досить часто носить назву «вітаміну розмноження» і є одним з найбільш жіночих вітамінів. Хороший природний антиоксидант, який не тільки допоможе почистити організм, якщо використовувати вітаміні Е при еко харчуванні, а й має цілющі косметологічними властивостями. Дуже корисний для регуляції роботи статевої системи, а також необхідний тканинам організму, допомагаючи крові постачати їх киснем. Активно підтримує м'язову систему. У разі нестачі вітаміну Е при еко можливі відчуття слабкості і апатії. Фолієва кислота присутня в зелених листових овочах, бобових, печінці, борошні грубого помелу.

  Єдиними можливими протипоказаннями є: анемія і надчутливість, в результаті чого може наступити алергічна реакція.

  Вітамін Е для зачаття. жіночий аспект

  Функціонування статевої системи жінки ділиться на три розділи: по-перше, це - гіпоталамус, який контролює роботу другого розділу - гіпофіза, а той уже виділяє відповідні гормони, які стимулюють третій і останній розділ - яєчники.

  Основним механізмом, що регулює статеву і репродуктивну системи організму, є менструальний цикл. У початковій стадії відбувається дозрівання яйцеклітини і формування слизової оболонки. У наступній - підготовка порожнини матки до зачаття. Якщо процес виявляється нерезультативним, то за рахунок зниження гормонального рівня відбувається відділення і вихід оболонки.

  При вживанні перед зачаттям вітаміну Е буде стимулюватися діяльність гіпофіза, а також збільшиться обсяг вироблення гормонів, які продовжать і посилять здатність матки до зачаття.

  В результаті порушення того чи іншого етапу менструального циклу настає безпліддя. І, дивлячись на якому етапі відбувається збій, призначаються різні гормони.

  Вітамін Е при безплідді і при підготовці до вагітності застосовується завжди, оскільки він є щадним стимулятором менструального циклу на всій його протяжності. Крім того, перед зачаттям вітамін Е може застосовуватися для того, щоб вилікувати запальні процеси.

  Вагітність

  Фолієва кислота і вітамін Е повинні обов'язково бути присутнім в харчуванні жінки при підготовці до зачаття. Якщо ви почали приймати вітамін Е при безплідді і завагітніли, - продовжуйте його прийом, оскільки він сприятиме збереженню вашої вагітності, знизить інтоксикацію, яка виникає в наслідок підвищеного навантаження на жіночий організм в цей період.

  Він сприяє нормальному розвитку плода, оскільки стимулює функціонування плаценти, покращує кровообіг, що в свою чергу насичує організм матері і дитини необхідним киснем.

  Існує думка, що фолієва кислота і вітамін Е допомагають подолати післяпологову депресію, і ефективно справляються з материнської втомою.

  Надходження фолієвої кислоти в достатньому обсязі забезпечує профілактику відхилень розвитку внутрішніх органів і нервової системи малюка. Навпаки, недолік її в організмі характеризується низкою ускладнень при вагітності.

  Вітамін Е для зачаття. Чоловік аспект

  Вітамін Е дуже активно бере участь в процесі утворення чоловічих статевих клітин. Його недолік сприяє атрофії шкірного покриву насіннєвих каналів, що в свою чергу призводить до порушення чоловічої репродуктивної функції.

  При плануванні зачаття обстеження повинні пройти обидва чоловіки. Відповідно при виявленні проблем призначається лікування. Само собою, однією тільки фолієвої кислоти і вітаміну Е буде недостатньо для забезпечення повного курсу лікування. Однак зайвими вони не будуть в будь-якому випадку, оскільки входять до складу будь-якого комплексу по лікуванню і профілактиці безпліддя.

  Чоловікам слід пам'ятати, що прийом 1 грама фолієвої кислоти на добу допоможе звести ймовірність отримання потомства з пошкодженими хромосомами майже до нуля.

  Якщо плануєте отримувати фолієву кислоту і вітамін е виключно з продуктів харчування, то слід відмовитися в деяких випадках від теплової обробки продуктів, хоча б таких, як зелень і горіхи.

  Особливо негативно впливає на організм і може привести до нестачі цих вітамінів надмірне вживання алкоголю.

  • Всі матеріали, розміщені на інтернет-сайті www. probirka. org. в тому числі назви розділів,
   є результатами інтелектуальної власності, виключні права на які
   Належать ТОВ «СвітГрупп Айті».
  • Будь-яке використання (включаючи цитування в порядку, встановленому статтею 1274 Цивільного
   кодексу РФ) матеріалів сайту, в тому числі назв розділів, окремих сторінок сайту, можливо тільки за допомогою активної індексується гіперпосилання на www. probirka. org.
  • Словосполучення «пробірки / PROBIRKA. RU »є комерційним позначенням, виняткове право використання якого в якості засобу індивідуалізації організації належить ТОВ« СвітГрупп Айті ».
  • Будь-яке використання комерційного позначення «пробірки / PROBIRKA. RU »можливо тільки в порядку, встановленому пунктом 5 статті 1539 Цивільного кодексу РФ.
  • 2003-2016, ТОВ «СвітГрупп Айті», 16+

  127521. м. Москва. вул. Жовтнева, д.98, стор.2.

  Фолієва кислота і вітамін Е


  Ну вище вже все написали в принципі, навіщо потрібні вітаміни.
  Фольку До вагітності досить приймати 1 мг на добу, це вже перевищує добову норму, більше сенсу немає. Передозування не буде, просто не засвоїться зайве. Приймати можна весь цикл.
  А вітамін Е буває різною дозування, максимальної вважається 400 мг. тобто треба не в разах вважати, а дивитися на упаковку, яку саме дозування ви п'єте. Приймати треба в другій фазі. Якщо без призначення лікаря, то краще почати з 100 мг на добу, а там дивитися ефект, якщо друга фаза поліпшується, то більше не треба, якщо немає, то можна збільшити дозування, але не більше, ніж 400 мг на добу. До речі, від нього ще й шкіра, нігті і волосся улучаться)

  Від вітаміну Е при плануванні і на початку вагітності давно відмовилися (деякі лікарі по-старому можуть його призначити). Користь його не доведена, а от шкода може бути.
  Про вітамін Е http: // forums. rusmed. ad. php? t = 140552
  Фолієва кислота застосовується для профілактики вад розвитку. Приймають не більше, ніж по 1 таблетці в день в дозуванні по 1 мг (це трохи більше добової потреби для плануючих і вагітних).

  Фолієву к-ту приймають в індивідуальних дозуваннях за призначенням лікаря (я вобще по 20 мг п'ю, тому що гомоцистеїн був високий)

  Від вітаміну Е при плануванні і на початку вагітності давно відмовилися (деякі лікарі по-старому можуть його призначити). Користь його не доведена, а от шкода може бути


  ---------------------------
  Якраз все доведено, що у нього дію прогестерону-подібне, а шкода може бути від усього, що приймають бездумно. Вітамін Е в обов'язковому порядку призначають при загрозі викидня, і не по-старому. За вашою посиланням просто думки з форуму, нічим не обґрунтовані.

  Теж саме ви пишете маячня про фольку, вагітним призначають більше 1 мг, тому що це препарат вже на двох, і краще його перепити, ніж недопити, оскільки передозування неможливе.

  Xlegend. там думка практикуючих лікарів, засноване на наукових дослідженнях і принципах доказової медицини. Там і посилання є (якщо є бажання можете знайти), на PubMеd зокрема. До попередження викидня вітамін Е ніякого відношення не має.
  За Фольке - передозування дуже навіть можлива, надмірне споживання фолієвої кислоти доведено призводить до дефіциту вітаміну В12 в організмі. Тому все добре в міру, тим більше є сучасні рекомендації по прийому. Рекомендація ВООЗ по Фольке - 0,4 мг при плануванні і вагітності. В інших країнах 0,4-0,8 мг. У великих дозах приймають тільки за призначенням лікаря при наявних проблемах (цукровий діабет або випадки народження дітей з ДНТ).
  У Росії багато чого призначають просто так і в кінських дозах. Організм ваш, вам вирішувати.

  З приводу фольк, є препарат ангіовіт, де якраз містяться B6, B9, B12.
  його прописують як при плануванні Б. так і при самій Б. передозування фолієвої бути не може, а недолік може ббить загрожує.
  а вітамін Е призначають і зараз, наприклад для поліпшення ліпідного складу крові, а не як загрозу викидня. Крім того, він дійсно має прогестероновий ефект.
  І справа тут не тільки в Росії.

  З приводу фольк, є препарат ангіовіт, де якраз містяться B6, B9, B12.
  його прописують як при плануванні Б. так і при самій Б. передозування фолієвої бути не може, а недолік може ббить загрожує
  -------------------------- ------------------------------
  воза звичайно сидять дурні, наші лікарі розумніший за всіх, призначаючи всім без розбору дюфастон і регулярно АЕвіт.
  У ангіовіте лікувальна доза фольк, при плануванні потрібна профілактична. Дуже часто призначення лікаря потрібно перевіряти і бажано по серйозному джерела, особливо це стосується призначень педіатрів і у величезній мірі - дитячих неврологів (мама-фармацевт старого гарту привчила до цього).
  І ще, про йод якось усі забули, а його прийом в наших країнах при плануванні і вагітності обов'язковий (якщо немає протипоказань з боку ендокринолога), ось його недолік точно призводить до сумних наслідків.

  Тігрушка. ну звичайно ви тут найрозумніша, хто ж сперечається, тільки ви щось Аевіт з вітаміном Е переплутали. І з чого ви взяли, що всім підряд призначають дюфастон? А серйозні джерела, це нічим не підкріплені замовні статті в інтернеті з посиланнями на спеціально створені організації з розумною назвою? У вас же мама фармацевт, повинна знати, звідки такі статті беруться. У мене чоловік досить довго займався маркетингом в фармацевтиці, тому можу сказати, що якщо десь пишуть, що щось раптом стало шкідливо, значить, це комусь вигідно.

  Загалом так, організм ваш, діти ваші, вам вирішувати.

  Xlegend. я прекрасно відрізняю вітамін Е і АЕвіт (а випадків призначення АЕвіта на бебіплане при вагітності я зустрічала і не один раз).
  Замовні статті на Русмеде або в PubMеd? Не смішіть. Серйозне джерело, на вашу думку, - це ймовірно, лікар в ЖК, з яким попередньо провели роботу співробітники фармацевтичної компанії.
  Накази МОЗ, клінічні протоколи та рекомендації воза теж звичайно замовні?
  Я хочу щоб мої діти були здорові, тому під час вагітності завжди намагаюся приймати мінімум ліків і завжди оцінювати користь-шкода від прийнятого.
  Мій марення про фольку - на основі наказу МОЗ (номер, дата потрібні?), 400 мг - добова профілактична доза для всіх вагітних, 1000 мг - при обтяженому анамнезі. Іншого не дано, все інше - самодіяльність.

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...