Чи можна пити зціджене молоко Про вагітність і пологи

Головна » Вітаміни

Чи можна пити зціджене молоко

Чи можна пити грудне молоко дорослим і корисно воно не для грудних дітей

Чи можна пити грудне молоко дорослим людям і корисно грудне молоко, після року? Чи можна зберігати грудне молоко, в яких умовах і терміни зберігання - читайте відповіді фахівців.

Під час вагітності у жінки починають активізуватися молочні залози, які після пологів повинні годувати малюка. Молоко матері вважається найбільш прийнятним харчуванням для новонароджених. Але, чи корисно грудне молоко іншим людям, наприклад, дорослому або самій жінці? Так, воно володіє великою кількістю корисних властивостей, поєднуючи в собі величезну кількість поживних речовин.

Так, наприклад, в Сполучених Штатах його прописують людям, що страждають від онкології, шлунково-кишкові інфекції та розлади імунітету. Це пов'язано з що воно робить організм більш стійким до виниклих хвороб. В цей же час в Китаї його купують особливо багаті верстви населення.

Відповідно до проведених досліджень було з'ясовано, що таке молоко містить в собі:

 • Мікро - і макроелементи;
 • Велике число вітамінів;
 • Амінокислоти і кальцій;
 • Лактобактерії;
 • Лізоцим;

  Лактобактерії призначені, щоб відновити мікрофлору кишечника, тим самим можуть допомогти хворим з такого роду захворюваннями. Лізоцим є еталонним речовиною, що формує всю імунну систему. Гормони сприяють виділенню ферментів з підшлункової залози, що дуже важливо для людей віком. Таким чином, не залишається сумнівів в тому, що можна пити грудне молоко.

  Як можна зберігати грудне молоко: умови і терміни зберігання

  Безумовно, дитина протягом першого часу життя буде харчуватися молоком матері, яке найбільш корисно для нього і може легко засвоюватися. Однак, годування грудьми досить проблематичний процес особливо на прогулянках або якщо жінка перебуває поза домом. До того ж в деяких випадках під час такого годування можуть виникнути болі, від яких дівчині хотілося б відпочити. Тому ставати актуальним питання, чи можна зберігати грудне молоко? Дана дія вже давно використовується багатьма матерями.

  В першу чергу необхідно вибрати тару, в якій буде консервуватися продукт. Найкраще використовувати одноразові пластикові пляшки, які щільно закриваються, легкі у використанні і бажано наявність шкали вимірювання.

  Далі, йде сам процес зберігання, який може здійснюватися кількома методами. Якщо продукт буде використовуватися в цей же день, то краще за все залишити його при кімнатній температурі, в стерильній упаковці. У випадку з тривалим зберіганням краще поставити його в холодильник, не більше ніж на три дні. Безпосередньо перед використанням слід розігріти молоко. Цей процес дозволить практично повністю зберегти всі корисні елементи і донести їх до дитини.

  Для ситуацій з довгим консервуванням потрібно встановити баночки в морозильник, попередньо потримавши їх близько півгодини в холодильнику. При таких діях губляться багато корисних властивостей, але все ж воно буде набагато корисніше штучних сумішей.

  А ЯК ВВАЖАЄТЕ ВИ.

  Чи можна пити грудне молоко?

  А чому ні? Дуже навіть можна. Тим більше. що для людини грудне молоко більш природно, ніж той же коров'яче. Коров'яче ж п'ємо. А в грудному молоці дуже багато корисних речовин. І воно більш пристосоване для саме людського організму. деякі народності годують, між іншим, своїх дітей дуже довго. Читала, що серед них є навіть така, у яких навіть 16-річні діти (а діти чи що?) Прикладаються до материнських грудей. Ось тільки не скажу відразу, що це за народність. Уявіть собі картину - з одного боку груди смокче немовля, а з іншого - дорослий дитяти.

  Автор обрав цю відповідь найкращим

  У обране посилання віддячити

  А що може статися? Звичайно можна. Моя молокообільная подруга не своєму молоці млинці навіть робила. Інша справа, що я б, наприклад, не стала - з огиди, чи що. Чоловік мій теж би не став. А в однієї знайомої чоловік канючив зціджене молоко, якщо хлоп'я залишав - подобалося дуже, слааадкое. Ну, ми не беремо, звичайно в розрахунок людей з непереносимістю молочного білка, і взагалі всіх, кому за медичними показання не можна пити будь-яке молоко.

  У обране посилання віддячити

  Звичайно можна. Правда особливої ​​користі дорослій людині від нього (як і від будь-якого іншого молока, втім) немає, тому що з віком молочний білок перестає засвоюватися. Але тут все індивідуально: у кого-то все ж засвоюється, у інших навпаки непереносимість. Спробувати можна.

  На смак грудне молоко дуже солодке, мені особисто не подобається. У дитинстві випадково випила, коли мама зціджувати, сестра була маленька. До сих пір пам'ятаю цей неприємний для мене смак.

  У обране посилання віддячити

  Думаю, якщо є бажання, то можна. Я якось додавала своє молоко собі в каву (або в цикорій, не пам'ятаю точно), просто забула купити коров'ячого в магазині. Нічого такого, дуже навіть смачно вийшло.

  Деякі взагалі примудряються на грудному молоці каші варити і млинці смажити! Тут все залежить від того, як Ви самі до цього ставитеся. А з точки зору фізіології, мені здається, що це, як мінімум, не шкідливо.

  У обране посилання віддячити

  Як запевняють фахівці, здоров'я будь-якої людини безпосередньо залежить від того, що саме він вживає в їжу. Це стосується абсолютно всіх: дорослих, людей похилого віку і навіть немовлят! Яке відношення до цього мають дітлахи, запитаєте ви? Насправді все просто: коли малюк з'являється на світ, деякі функції його організму знаходяться в недорозвиненому стані, а імунна система дуже слабка, тому малятка моментально підхоплюють віруси і захворювання. Для того, що б організм розвивався, а імунітет зміцнювався, існує материнське молоко - в ньому зібрані всі необхідні елементи для правильного розвитку дитини.

  Не вірите? Ми вам це доведемо - досить подивитися на склад грудного молока, що б переконатися в його великий поживної цінності: тут є вітаміни (група B, D, E і A), жирні кислоти, лактальбумин (легкозасвоювані білок в організмі малятка), протизапальні речовини, мінерали, лактоза (допомагає краще засвоюватися іншим речовинам) і т. д. Найцікавіше, що деякі елементи, які містить материнське молоко, неможливо знайти не в жодному іншому продукті харчування, що робить його справді унікальним напоєм.

  За доказами далеко ходити не треба. Вчені провели дослідження серед дітлахів і з'ясовували, що ті хлопці, які в дитинстві здебільшого харчувалися материнським молоком, значно випереджають з розвитку інших дітей, основний раціон яких в дитинстві складали молочні суміші.

  З дітьми все ясно. Тепер настала пора визначитися з дорослими. Тут починається найцікавіше - ніякого підтвердження того, що грудне молоко може бути небезпечним і шкідливим для чоловіків або жінок нам знайти не вдалося. Більш того, ми з'ясували, що деякі люди дійсно п'ють цей напій тільки тому, що їм подобається його смак. Проте, медики вважають, що часто цей материнське молоко пити не варто, тому що в ньому занадто великий вміст лактози (приблизно в два рази більше, ніж у звичайного коров'ячого молока), що може привести до нетравлення шлунка у деяких людей. В іншому ж причин для занепокоєнь знайдено не було.

  Вам буде цікаво:

  Коментарі: 13 коментарів

  Я - мужик, але ніколи не додумався до того, що б пити молоко з грудей своєї жінки. Це якесь збочення.

  Не бачу в цьому нічого поганого. Я не пив, але пробував - на смак так собі, звичайне молоко смачніше набагато. Та й противно його пити, якщо чесно

 • Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...