Жіночі статеві гормони ціна Про вагітність і пологи

Головна » Вітаміни

Жіночі статеві гормони ціна

Аналіз крові на гормони

Аналіз крові на гормони - важлива діагностична процедура, що дозволяє отримати точну інформацію про стан здоров'я пацієнта і діяльності його організму. Гормони відповідають за функціонування багатьох органів, визначаючи відбуваються в них процеси. Спираючись на результати аналізу крові на гормони, лікар отримує наочну картину роботи щитовидної залози, надниркових залоз і репродуктивної системи, зможе діагностувати порушення обміну речовин, діабет, захворювання серцево-судинної системи.

Вартість аналізу крові на гормони в СПб

В Єдиному медичному центрі можна здати кров на гормони і зробити аналіз ТТГ без черг. Наявність власної лабораторії, оснащеної всім необхідним для цього обладнанням, дозволяє пацієнтам одержувати готові результати в найкоротші терміни.

Уточнити ціни на аналіз крові на гормони і дізнатися особливості підготовки пацієнта до процедури можна по телефону Єдиного Медичного Центру: +7 (812) 244-53-76.

Аналіз крові на гормони щитовидної залози

До гормонів даного типу відносяться Т3, Т4, ТТГ і ТГ, а також їх антитіла. Кров для аналізу щитовидної залози повинна здаватися тільки натщесерце. Десь за три дні до передбачуваної процедури пацієнту необхідно припинити прийом препаратів з вмістом йоду і техніці. При проходженні лікування гормонами необхідно попередньо отримати консультацію ендокринолога з приводу можливості призупинити прийом лікарських препаратів.

Більш детальну інформацію про здачу крові для аналізу на гормонах щитовидної залози можна отримати за посиланням

Аналіз крові на жіночі статеві гормони

Жіночі статеві гормони роблять серйозний вплив на діяльність багатьох органів і систем організму, самопочуття в цілому. Правила здачі крові для аналізу однакові майже для всіх гормонів, у жінок можуть відрізнятися тільки дні циклу, в які потрібно відвідувати фахівця.

 • Лютеїнізуючого гормону (ЛГ) - відповідає за освіту жовтого тіла, овуляцію, секрецію естрогенів, стимуляцію дозрівання фолікула. Кров на гормон потрібно здавати на 3 - 5 день циклу.
 • Прогестерон - важливий гормон, який відповідає за правильне протягом вагітності, який виробляється плацентою і жовтим тілом. Кров на гормон потрібно здавати на 20 - 21 день циклу.
 • Пролактин - робить працездатним жовте тіло, надаючи на нього трофічна дія, що стимулює вироблення прогестерону. Пролактин пригнічує секрецію ФСГ і стимулює лактацію. Кров на гормон потрібно здавати на 3 - 5 день циклу.
 • Естрадіол - виробляється залозами і дозріваючим фолликулом. Кров на гормон потрібно здавати на 20-21 день циклу.

Кров необхідно здавати тільки натщесерце. За добу до проведення діагностики потрібно виключити статеві контакти, куріння і прийом алкоголю, виключити емоційний стрес і обмежити фізичні навантаження.

Аналіз крові на чоловічі статеві гормони

Проведення аналізу на статеві гормони чоловікам потрібно, перш за все, для визначення прихованих вогнищ інфекцій. Дисбаланс гормонів призводить до проблем в сексуальному житті людини.

 • Дигідротестостерон (ДГТ) - визначає фізичний розвиток тіла в процесі статевого дозрівання, відповідає на регулювання сексуальної поведінки.
 • Тестостерон загальний - чоловічий статевий гормон, що виробляється і в жіночому організмі.
 • Тестостерон вільний - відповідає за розвиток вторинних статевих ознак, нормальної статевої функції.
 • Фолікулостимулюючий гормон (ФСГ) - впливає на роботу яєчника, стимулює правильне дозрівання і розвиток фолікула.

Значення і розшифровка результатів аналізу крові на інші статеві гормони

 • Андростендіон (А4) - стероїдний гормон, що виробляється яєчниками і наднирковими.
 • Антімюллеровскій гормон - визначає диференціювання і зростання тканин і дозволяє виявити причини безпліддя, оцінити чоловічу статеву функцію.
 • Антіоваріальние антитіла в сироватці крові - досліджуються для виявлення можливих аутоімунних поразок яєчників.
 • Антиспермальні антитіла в сироватці крові і в спермі - утворюються як в жіночому організмі, так і в чоловічому як аутоімунної реакції на сперматозоїди.
 • Глобулін, що зв'язує статеві гормони (SHBG) - білок, що відповідає за зв'язування в крові андрогенів.

Крім цього в Єдиному Медичному центру можна здати аналізи на ингибин В і макропролактін.

Аналізи крові. Всі види аналізів. Аналізи на гормони. Здати аналіз крові в Братєєво.

Аналіз на гормони. Тел. 658-99-08, (495) 654-66-61.

Гормони - біологічно активні речовини, що виробляються ендокринними залозами і грають провідну роль в регуляції як окремих органів і систем, так і організму в цілому. Будь-гормональний зрушення - це тривожний сигнал, який може говорити про розвиток серйозного захворювання. Саме тому аналізи на гормони повинні проводитися регулярно з метою своєчасного виявлення патологічних змін і проведення необхідних лікувальних процедур для гармонізації ендокринної системи.

Аналізи на статеві гормони - одне з найважливіших досліджень при оцінці репродуктивного здоров'я. Особливо вразлива жіноча гормональна система, яка тонко реагує на будь-яке внутрішнє або зовнішнє зміна. Гормональний дисбаланс є серйозною небезпекою для жіночого здоров'я в той момент, коли жінка готується до материнства. В цьому випадку відхилення в ту або іншу сторону може стати серйозним випробуванням: обернутися безпліддям, частими викиднями або важко перебігом вагітності. Безумовно, призначати аналізи на статеві гормони повинен тільки лікар, який має високу кваліфікацію і багатий практичний досвід.

Гормони щитовидної залози виконують цілий ряд життєво важливих функцій: регулюють психоемоційний стан, обмін речовин, серцеву діяльність, статеву систему і багато іншого. Аналіз на гормони щитовидної залози - абсолютний рекордсмен в дослідженнях лікарів практично всіх спеціалізацій по всьому світу. Подивившись результати такого аналізу, як аналіз на гормони щитовидної залози, лікар може судити про функціональний стан ендокринної системи пацієнта, порушення в якій (підвищена або знижена секреція гормонів) вимагають відповідної корекції.

Діагностичне відділення Евромед З в Мар'їно надає кожному пацієнту можливість пройти комплексне дослідження і здати кров на гормони в будь-який зручний час. Висококваліфікований персонал діагностичного відділення та новітня технологічна база Евромед З надають унікальну можливість отримати результати дослідження в найкоротші терміни і вчасно розпочати відповідне лікування. Ціна на аналізи на гормони вказана в прайс-листі.

Аналіз на жіночі гормони

Аналіз на жіночі гормони - дослідження номер один при виявленні порушень менструального циклу, безплідді, невиношування вагітності та інших проблем. До основних жіночих статевих гормонів відносяться: фолікулостимулюючий гормон (ФСГ), лютеїнізуючого гормону (ЛГ), прогестерон і естрогени, пролактин і ін. Естроген стимулює розвиток статевих клітин, під впливом ФСГ і ЛГ відбувається зростання фолікула під час овуляції. ЛГ викликає овуляцію і утворення жовтого тіла - своєрідного органу, що володіє функцією ендокринної залози, клітини якої виробляють прогестерон. А він, у свою чергу, готує слизову оболонку матки до сприйняття заплідненої яйцеклітини і затримує зростання нових фолікулів. Пролактин стимулює розвиток молочних залоз і відповідає за лактацію.

При проведенні такого дослідження як аналіз на гормони, день циклу грає особливо важливу роль. Неприпустимо проводити комплексне гормональне дослідження одноразово, так як воно має низьку інформативністю. Для того щоб аналіз на жіночі гормони був достовірний, необхідно провести 3 дослідження протягом місяця: на 3-5 день циклу, 8-10 день і 21-22 день.

Аналіз на чоловічі гормони.

Зміна рівня чоловічих гормонів (тестостерону і Дегідроепіандростерон сульфат (ДГЕА-с)), що виробляються залозами, може істотно вплинути на репродуктивне здоров'я. У нормі в жіночому організмі присутня певна кількість так званих чоловічих статевих гормонів (андрогенів), що відповідають за сексуальний потяг і впливають на діяльність різних органів і систем. Аналіз на чоловічі гормони здається при підозрі на підвищення їх рівня, що виявляється серйозними змінами в організмі жінки: починаючи від підвищеного росту волосся, шкірних проблем і закінчуючи безпліддям, викиднями.

Аналіз на чоловічі гормони дозволяє дати більш об'єктивну оцінку стану репродуктивної системи. Але одна справа, виявити зміни, і зовсім інша - знайти справжню причину розвитку хворобливих змін. Особливо це стосується жінок, які хочуть зберегти репродуктивне здоров'я і народити здорове потомство. Саме тому лікарі Евромед З допомагають не просто виявити порушення, а й знайти причину розвитку гормонального дисбалансу.

Ціни на аналізи на чоловічі і жіночі гормони можна уточнити по телефону.

Медичний центр Евромед З . Наша адреса: Перервинської бульвар, д. 21, кор.1 . Тел. 658-99-08 . Режим роботи: з 8.00 до 21.00 без вихідних . Від метро Мар'їно марш. таксі № 657, 68.

ГІНЕКОІДНИІ соматип (БІЛЬШІСТЬ жіночих статевих ГОРМОНІВ).

Важливо! Спочатку прочитати статтю-Гормональний профіль - причина зайвої ваги

Портрет. Належати до цього соматип можуть виключно жінки, а все тому, що провідна залоза внутрішньої секреції - це яєчники. Мрія будь-якого чоловіка - жіночна, злегка «гітароподобная» фігура з широкими стегнами, пишними сідницями, стрункими ногами і округлим животом. Сідниці округлі, стегна помітно видаються і можуть торкатися один одного внутрішніми поверхнями. Зад зазвичай трохи відвисає. Вузька талія створює жіночну лінію. Груди може бути як маленькою, так і великий. Плечі зазвичай вузькі або середні. Таз зазвичай широкий - такі жінки не мають проблем з пологами. 95-70-105 - типовий розмір гінекоідной жінки. Стійкий метаболізм забезпечує великі запаси енергії, в тому числі і сексуальної. Ви більше врівноважені і витривалі, ніж представниці інших типів.

Особливості набору ваги. Жирові відкладення відразу «кидаються» на нижні частини тіла. Жир відкладається в першу чергу на стегнах, сідницях, грудях, а потім в нижній частині черевної порожнини на рівні лобкової кістки. На жаль, цей вид жирової тканини, часто буває нерівним і грудкуватим, приводячи до стійкого ефекту целюліту. Для Вас дуже складно почати скидати зайву вагу, але варто тільки увійти в режим - додасться оптимізму, процес стане стійким, тримати стрілку вагів на потрібній цифрі буде легко.

Звідки беруться зайві кілограми. В організмі жінки гінекоідного типу існує перевиробництво естрогену, що виробляється в яєчниках. Великі жирові відкладення також є джерелом вироблення гормону естрогену, що в поєднанні з його гіперпроізводством в яєчниках створює величезну концентрацію естрогену в організмі, що веде до створення нових жирових клітин. Виходить замкнуте коло. Мало того, що Ви схильні до надмірної ваги за рахунок активності статевих гормонів, у Вас ще й абсолютно не за правилами організовано харчування. Ви вважаєте за краще не їсти вранці, трохи «клюнути» днем, зате від душі наїстися на ніч, причому бажано з вином, десертом, чаєм. Спіть після цього, природно, неважливо, вранці прокидаєтеся розбитою - шлунок не справляється з вечірньою порцією їжі.

Ваш соматип вимагає практично чистого вегетаріанства. Особливість Вашого режиму харчування полягає в тому, що основний прийом їжі припадає на вечірній час, коли ефективність обмінних процесів організму найбільш висока. Дамам, які дізналися в цьому соматип себе також можна сміливо вечеряти після 19.00, головне - не переїдати, Проміжок між прийомами їжі - 5 годин.

Включіть в меню: свіжі овочі і фрукти, клітковину (це допоможе швидше насититися і легше перетравити їжу) свіжу білокачанну капусту, мед, каші, кефір, зернові.

Вживайте помірно . птицю (без шкірки), рибу, молоко (навіть знежирене), сир, бобові, кабачки, гриби, рослинне масло, кава, чай, солодощі.

Уникайте: темне м'ясо, сало, морепродукти, цвітну капусту, сир, яйця, спеції, сметану, морозиво, вершкове масло, жирні десерти, йогурт.

ПРОГРАМА БАД ПРИ ГІНЕКОІДНОМ соматип

1 ЕТАП - ВІДНОВЛЕННЯ (4 ТИЖНЯ)

Мета: Очищення організму від недоокислених продуктів обміну (шлаків), токсинів, паразитів і протозойной інфекції, надлишків проміжній рідини. Початок стабілізації і відновлення балансу обмінних процесів організму.
Алка-Майн, Коралова вода - 1 пакетик в 1,5 літра води (з розрахунку 30 мл на 1 кг ваги) протягом усього дня
Гідросель - 8 крапель на склянку Коралової води
Набір трав №2 - 1 таблетка вранці і ввечері
Через 2 тижні! Подключаем -
Коло-Вада Плюс - 1 пакетик вранці і ввечері

2 ЕТАП - СТАБІЛІЗАЦІЯ (3-4 ТИЖНЯ)

Мета: Стабілізація і корекція дисфункції метаболічних процесів.

СНІДАНОК Алка-Майн, Коралова вода - 1 пакетик в 1,5 літра води (з розрахунку 30 мл на 1 кг ваги) протягом усього дня
За 30-40 хвилин до прийому їжі
Набір трав №2 -1 таблетка
Суперпіща - 1 капсула
Ендуро - макс - 2 капсули
Під час прийому їжі
Комплекс вітамінів групи В - 1 таблетка

ОБІД За 30-40 хвилин до прийому їжі
Травна формула - 1 капсула
Під час прийому їжі
Про-волокно -1 доза в склянці соку
Комплекс вітамінів групи В] (http: // coral-club-talda. Com / p197393-kompleks-vitaminov - gruppy. html) - 1 таблетка

ВЕЧЕРЯ За 30-40 хвилин до прийому їжі
Про-волокно - 1 доза в склянці соку
Суперпіща - 1 капсула
Ендуро-макс - 2 капсули
Під час прийому їжі
Комплекс вітамінів групи В - 1 таблетка
Травна формула - 1 капсула
Набір трав №2 -1 таблетка на ніч (для жінок)
Крем «Джест Уан» - 1 баночка на 4 місяці

3 ЕТАП - КОРЕКЦІЯ (2 ТИЖНІ)

Мета: Стимуляція і відновлення балансу метаболічних процесів.

СНІДАНОК Алка-Майн, Коралова вода - 1 пакетик в 1,5 літра води (з розрахунку 30 мл на 1 кг ваги) протягом усього дня
За 30-40 хвилин до прийому їжі
Корінь солодки - 2 капсули вранці натщесерце
Суперпіща - 1 капсула
Активін - 1 капсула
Ендуро-макс - 2 капсули
Під час прийому їжі
Комплекс вітамінів групи В - 1 таблетка
Омега 3/60 - 1 капсула

ОБІД За 30-40 хвилин до прийому їжі
Травна формула - 1 капсула
Про-волокно - 1 доза в склянці соку
Під час прийому їжі
Корал Пробиотик - 2 капсули

ВЕЧЕРЯ За 30-40 хвилин до прийому їжі
Про-волокно - 1 доза в склянці соку
Суперпіща - 1 капсула
Ендуро-макс - 2 капсули
Під час прийому їжі
Комплекс вітамінів групи В - 1 таблетка
Травна формула - 1 капсула

4 ЕТАП - ПІДТРИМКА ФУНКЦІЙ

Початком етапу є досягнення спочатку заданих цифр ваги.

Мета: Підтримка відновлених попередніми етапами обмінних процесів організму в збалансованому стані Початком етапу є досягнення спочатку заданих цифр ваги. Досягається дотриманням розробленої дієти.
УВАГА: Переходити до цього етапу треба поступово, збільшуючи кількість споживаних калорій не більше ніж на 200-300 ккал в день.
Дуже Важливо постійно дотримуватися водний режим з розрахунку 30 мл на 1 кг ваги, краще, якщо це буде

Алка-Майн, Коралова вода - 1 пакетик в 1,5 літра води

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...