Вибір імені для дівчинки Про вагітність і пологи

Головна » Як назвати дитину

Вибір імені для дівчинки

Жіночі імена, імена дівчаток. Вибір імені для дівчинки.

Можна скільки завгодно довго і нудно сперечатися на тему: а чи потрібно взагалі замислюватися про ім'я для новонародженої дівчинки? Відповідь залишиться одним: як ви даму назвете, так вона і заживе! Тому що, вірите ви в це чи ні, імена впливають на характер і долю окремо взятої людини.

Не вірите? А давайте спробуємо пригадати жіночі імена і розглянути в подробицях, наскільки їх носії схожі (або розрізняються) за своїми якостями.

Отже, наприклад, Олена.

Знаю багатьох жінок з цим ім'ям. Долі різні, але характери схожі. Приміром, одна - щаслива мати двох дітей, власниця чоловіка-телепня і вічна безробітна. Вона вважає, що краще змусити чоловіка працювати на трьох посадах, ніж їй залишити сімейне вогнище без нагляду. Філолог за освітою, мистецтвознавець і патологічний читач по натурі. Готувати не любить, але регулярно «тішить» сім'ю і гостей різними стравами, перепсував купу доброякісних продуктів. Прекрасна домогосподарка - будинок блищить від зайвої чистоти і дбайливості.

Друга Олена працює в муніципальній системі бухгалтером. Давно і надовго. Залишилася з дорослою дочкою і без чоловіка - саме через моторошної ревнощів до його друзям і захопленням. До речі, перша подолала цю шкідливу для сім'ї особливість, влившись в чоловікову компанію і захопившись його пристрастями. Готує в їхній родині мама, тобто бабуся. Лена приходить додому пізно, бо надмірно відповідальна.

Олена номер три - самотня мати трьох дітей. Сидить удома на утриманні у батьків. Любить гарні фільми, купує якісну техніку, коли випадає можливість підробити продавцем на літньому ринку.

Всі три в дитинстві - замкнуті і сором'язливі, зараз хохотушки і досить яскраві дами. У чоловіки вибирали далеко не багатіїв, швидше шкодували і «тягнули вгору» (наскільки могли) своїх партнерів. У третьої сили думки вистачало ненадовго - ось і залишилася одиначкою.

Або ось взяти тлумачення імені Людмила. Представниці його найчастіше норовливі і уїдливі по відношенню до оточуючих дами. Умільці, а в разі потреби так просто чарівниці в умінні створювати смакоту. За улюблених готові перегризти горлянку будь-кому, кого запідозрять в недобрих намірах. Надмірно чутливі і вразливі. По крайней мере, знаю трьох володарок цього імені саме з такими рисами характеру.

Отже, мами і тата, а також бабусі й дідусі! Імена дівчаток, якими ви нагороджуєте дітей при народженні, вельми позначаться на їх подальшу долю! Не забувайте про це, смакуючи мовою красиве ймення. Подумайте, у що воно виллється в зрілості для вашої чарівної дівчинки!

Нижче представлений алфавітний покажчик імен, Виберіть букву, з якої буде починатися ім'я:

Сподобалося? Поділися з друзями і подругами :

© 2005-2016 1NAME. ru. Значення, тлумачення і думки про жіночих іменах.

Www.1name. ru

Церковний календар іменин: як назвати дитину по святках, православні імена, католицькі імена - Пам'ятки для батьків: здоровий малюк, догляд за дитиною, безпеку дітей на MaxyBaby. net. ua

Вибираючи ім'я дитині, пам'ятайте про головне: це ім'я йому належить носити все життя. Подумайте, чому ви хочете назвати дитину саме так: в честь старої прихильності, померлого родича, улюбленого актора або співака? .. Чи буде приємно дитині з часом дізнатися про те, чому йому було дано саме таке ім'я? Було б приємно вам на його місці?

Багато імен стають модними на якийсь період часу. Як в радянські часи, коли батьки називали новонароджених дівчаток Сталіна, а хлопчиків - індустрії, а в наслідку ці діти змушені були змінювати свої імена на більш милозвучні.

Назвавши дитину на честь померлого родича, ви як би переносите всі позитивні якості покійного на новонародженого малюка, хочете побачити в його рисах того, кого ви втратили. Але пам'ятайте також і про те, що дитина, названий на честь померлого брата чи сестри, може відчувати себе просто "заміною" втраченого вами первістку, і, особливо в скрутному підлітковому віці, комплексувати через це.

Вважається, що ім'я несе определнную енергетику. Воно накладає відбиток на що формується особистість. З цієї точки зору стане важливим дізнатися якомога більше про вподобаному імені, подивитися його значення в словнику.

Невичерпним джерелом красивих, милозвучних, ніколи не втрачають актуальності імен - православні святки. Людина, що носить ім'я святого або великомученика, які сприяють дня його народження, отримує на все життя захист і розташування свого ангела-хранителя... Так вважалося з давніх-давен - чому б не повірити в традицію?

Maxybaby. net. ua

Як вибрати ім'я для дівчинки в 2015 році?

Вибір імені для новонародженої дитини дуже важливий, адже вважається, що ім'я відповідає за подальшу долю дитини. Звичайно ж, всі батьки без винятку бажають своєму чаду найкращу життя, тому дуже ретельно перебирають імена, для того щоб вибрати найкрасивіше і благородне ім'я.

Вибір імен для дівчаток актуальний завжди. Багато батьків починають вибирати ім'я для своєї дочки вже на перших місяцях вагітності. Воно несе задатки характеру, впевненість в собі, впливає на подальшу долю в цілому. Багато батьків переживають, не знаючи як правильно назвати новонароджену дочку, щоб їй в житті завжди супроводжувала удача й успіх.

Вибір імені для дівчинки по святцях

Вибір імені за святцями часто використовувався нашими предками, які вірили, що тільки святці можуть визначити призначене дитині долею ім'я. Святці - це книга святих, в якій записані всі існуючі християнські імена і те, як можна визначити ім'я за датою народження дитини. Як же зробити вибір імені для дівчинки по святцях? Необхідно взяти дату народження дівчинки, додати до неї число сім, результат буде позначати початок дати, по якій можна вибрати ім'я, потім береться та ж дата народження і до неї додається число 40, результат буде позначати закінчення дати, по якій можна вибрати ім'я. Після цього необхідно заглянути в святці і вибрати вподобане ім'я серед усіх зазначених в проміжку між отриманими датами. Наприклад, дівчинка народилася 10 липня, 10 + 7 = 17 липня, потім 10 + 40 = 50, відповідно, вважаючи за календарем 40 днів, вийде 19 серпня. У проміжку між 17 липня і 19 серпня і потрібно вибирати ім'я по святцях. Ім'я, вбрання для дівчинки по святцях, буде оберігати дитину все його життя. Так само можна вибрати за датою народження, які не вираховуючи проміжок дозволених жіночих імен.

Вибір імені для дівчинки по знаку зодіаку

Прийнято вважати, що зірки грають далеко не останню роль в людській долі. Зірки дарують кожній людині знак зодіаку, який буде живити, наділяти енергією і силою свого носія. Відповідно, вибір імені за знаком сузір'я, відмінний варіант для тих, хто вірить і керується своїм гороскопом. У виборі імені зодіаку зможуть допомогти, досвідчені астрологи, люди захоплюються даною наукою поглиблено.

Дівчатка, що народилися під такими сузір'ями як Лев, Овен і Стрілець виростуть допитливими впевненими в собі особистостями, з величезною волею і силою характеру. Підійдуть такі імена як Катерина, Сніжана, Домініка, Маргарита, Валентина, Аврора, Мілена, Світлана, Вікторія, Олександра і Олена. Дівчатка, що народилися під такими сузір'ями як Діва, Козеріг і Телець виростуть господарськими, добрими, турботливими, домашніми, вірними і трепетними. Підійдуть такі імена як Анна, Майя, Софія, Вероніка, Юлія, Анастасія, Євгенія і Поліна. Дівчатка, що народилися під такими сузір'ями, як Водолій, Терези і Близнюки виростуть моральними, власницями, гордими і розумними. Підійдуть такі імена як Варвара, Любов, Віолетта, Аліна, Тетяна, Марія, Валерія, Алла і Серафима. Дівчатка, що народилися під такими сузір'ями як Риби, Рак і Скорпіон виростуть поступливими, спокійними, душевними, врівноваженими, дружелюбними і працьовитими. Підійдуть такі імена як Наталя, Віталіна, Елеонора, Дарина, Станіслава, Олена, Антоніна, Мирослава і Людмила.

Вибір імені для дівчинки по батькові

Вибір імені для дівчинки, спираючись на батьківське батькові цілком правильна тактика. Приємно адже коли ім'я та по батькові дитини співзвучно і поєднується один з одним. Багато батьків дають дитині ім'я, не враховуючи благозвучності з по батькові, згодом ім'я не поєднується з по батькові, а по батькові не сполучається з ім'ям, виходить незграбно й смішно. Ім'я повинно гармоніювати з по батькові інакше вийде Домініка Степанівна, Емма Федорівна або Елеонора Іллівна. Поєднання імені та по батькові дуже важливо, так як буде супроводжувати дівчинку всю її свідоме життя, дитині явно не сподобається, якщо над її іменним поєднанням будуть сміятися і жартувати. Тому вибираючи ім'я для дівчинки необхідно врахувати батькові, щоб уникнути неприємних казусів в майбутньому.

Найголовнішим і незамінним порадником у виборі імені для дівчинки, стане словник жіночих імен, який налічує тисячі різноманітних імен, які неодмінно знайдуть свою зовсім ще маленьку власницю. Найчастіше в словнику з жіночими іменами йде докладний опис кожного імені, його значення і призначення.

Значення імен дівчаток

Згідно зі статистикою в наступаючому 2015 року особливою популярністю будуть користуватися два наступних імені Емма і Інеса. Ім'я Емма походить від стародавнього латинської мови, що означає - дорогоцінна, вірна, велична. Ім'я Емма набуло популярності практично в усіх країнах світу. Дівчинка з ім'ям Ема, буде з твердим, загартованим характером, хорошими манерами, чутлива, ніжна і розуміє. У дитинстві дівчинка з ім'ям Ема може здатися злегка замкнутої і сором'язливою, проте це всього лише тимчасова маска, яка спаде вже в підлітковому віці і покаже, що дівчинка з ім'ям Ема товариська, весела, емоційна, і активна. Уже подорослішавши, дівчина з ім'ям Ема стане самостійною, відповідальною, що відповідає за свої вчинки розважливою молодою жінкою, чиї батьки будуть горді і задоволені своїм чадом. Ім'я Емма принесе своїй власниці самовідданість, впевненість, працьовитість, гарне логічне мислення і трохи скептичне ставлення до навколишнього її зовнішнього світу.

Ім'я для дівчинки Інеса володіє не менш хорошими і позитивними якостями, ніж ім'я Емма. Дівчинка з ім'ям Інеса, буде освіченою, довірливою, трохи наївної, працьовитої, врівноваженою, правильно мислячої і рішучою. Ім'я Інеса походить від латинського слова спрямована, що йде вперед. Таке ім'я принесе своїй власниці виключно позитивний настрій, оптимістичні погляди на життя і прагнення до кращого.

Яке б ім'я батьки не вибрали для своєї улюбленої дочки, найголовніше все одно то, як дитину виховуватимуть, які життєві цінності будуть прищеплювати, вчити, повчати, показувати на власному прикладі. Все це завдання люблячих батьків, які повинні прищепити своїй дитині любов, оптимізм, розвинути в ній доброту, повагу до оточуючих та інші позитивні якості, які необхідно розвивати в дитині з самого народження.

Anyamashka. ru

Жіночі імена. Вибір імені для дитини. Імена для дівчаток

Вибір імені для дівчинки особливо часто викликає сімейні розбіжності, адже головним критерієм цього вибору стає краса, а про неї уявлення у всіх різні. Красиві жіночі імена - це імена улюблених або імена, пов'язані з незвичайними, що вразили нас жінками! Саме вони, за примх свідомості, здаються нам особливо привабливими і милозвучними.

Іноді іншомовні жіночі імена, зміст яких нам часто невідомий, зачаровують просто одним своїм звуковим виглядом. Не варто стримувати себе - називайте! Але тільки тоді, коли обране ім'я для дівчинки буде чудово поєднуватися з вашим прізвищем, з по батькові (навіть якщо вона вийде заміж за людину з «невідповідною» прізвищем, буде можливість залишити свою), і тільки тоді, коли ви дізнаєтеся значення імені. Інакше дівчинка може виявитися в кумедній ситуації, якщо її ім'я в перекладі буде означати щось зовсім непоетіческое.

Буває, що вибір імені для дівчинки зводиться до вивчення найпопулярніших - модних - імен. Чи буде сенс в проходженні моді, якщо в групі дитячого саду або школі половина дівчаток виявляться з таким же ім'ям? Але і вибирати з надзвичайно рідкісних, екзотичних теж не варто - дівчинці доведеться пережити непростий період дитинства, коли будь-яка незвичайність дає привід до насмішок.

Ще одним виходом із занадто складної ситуації вибору імені для дівчинки стають красиві, незвичайні, самостійно придумані жіночі імена - така можливість є у всіх батьків відповідно до законодавства Російської Федерації! Але спочатку все ж познайомтеся з тими жіночими іменами, що представлені на сторінці - ми впевнені, що ви обов'язково знайдете те, що влаштує всіх членів сім'ї і своїм звучанням, і своїм значенням!

QuestionsMoms. ru

Як вибрати ім'я для дівчинки

<a href="http://www. sonnik-online. net/" target="_blank"> <img src = "http: // www. sonnik-online. net / images / 1baner. jpg" alt = " непізнане "width =" 88 "border =" 0 "height =" 31 "/> </a> http: // www. sonnik-online. net / images / 1baner. jpgНашлі помилку в тексті. Тема: Вибір іменіКакое ім'я вибрати дівчинці

Поради щодо вибору імен носять універсальний характер і спрацьовують щодо обох статей. Проте існують деякі нюанси, які бажано було б враховувати батькам дочок.

Віддаючи перевагу тому чи іншому жіночому імені, мами з татами повинні пам'ятати, що ім'я для кожної людини - це його візитна картка в суспільстві, покликана виробляти на оточуючих певне враження. Здебільшого представниці прекрасної половини людства, включаючи наймолодших, небайдужі до того, щоб виглядати в очах інших красиво, стильно, модно, сучасно. А значить, ім'я має, як мінімум, не псувати імідж «найчарівнішою і привабливою». Особливого значення набуває милозвучність імені, гармонійність його поєднання з по батькові та прізвищем. Яким би сильним не був спокуса назвати дівчинку найпопулярнішим або, навпаки, одним з рідкісних, незвичайних імен, що підкреслює індивідуальність, треба гарненько все зважити, оскільки наслідки такого кроку далеко не завжди радують і власниць імені, і їх батьків.

Батьки повинні віддавати собі звіт і в тому, що у великої кількості людей виникають подібні стійкі асоціації з тими чи іншими іменами. Наприклад, під впливом знань про імператриці Катерині II власниці цього імені апріорі сприймаються як розумні, владні, норовливі, жорсткі особи, хоча реальні Каті можуть бути зовсім іншими. Навряд чи радують нинішні тенденції дівчат і жінок, яких батьки свого часу назвали Наташами або Анжела, адже сьогодні ці імена стали чи не загальними, причому з явно не барвником його власниць підтекстом. Зрозуміло, це явище може виявитися (і виявиться) тимчасовим, але воно служить гарним прикладом того, що сприйняття суспільством обраного для дівчинки імені може істотно відрізнятися від індивідуальних асоціацій батьків.

Вважається, що не найкраща ідея - вибрати для дівчинки ім'я таке ж, як у її мами: це ускладнює взаєморозуміння між ними. Чи не вітають такий підхід і народні повір'я, які вважають, що тезки сживают один одного зі світу.

Вибір імені - це ще й вибір характеру. Якщо чоловікам однозначно «положено» бути сильними, твердими, мужніми, рішучими, то образ ідеальної сучасної жінки може різнитися. Батькам слід визначитися, який вони хочуть виростити дочку: жіночною, спокійною, поступливою або вольовий, сильною, амбітною, цілеспрямованої, незалежною - і вибирати імена, які наділяють людини характерними рисами. Вважається, що жіночі імена, які є парними до чоловічих, такі, наприклад, як Василиса, Валерія або Павла, роблять їх носіями більш неуживчивого, складного характеру, а це, в свою чергу, робить їх життєвий шлях не самим гладким.

Www. sonnik-online. net

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...