Як назвати дівчинку народжену в червні Про вагітність і пологи

Головна » Як назвати дитину

Як назвати дівчинку народжену в червні

Як назвати дівчинку, народжену в червні

Червневі дівчинки - дуже ранимі, жіночні і ніжні. Вони наївні і довірливі. Часто їх можна прийняти за слабохарактерних. Але якщо вони на щось зважилися, сміливості їм не позичати.

Читай також: Батьки називають дітей на честь персонажів Ігри престолів

Вважається, що вдало обране ім'я допоможе дитині вирости гармонійною людиною.

Отже, з якими іменами дівчаткам, народженим в березні, буде легше жити в сучасному світі? Відмінним вибором будуть такі імена, як Анна, Олена, Марія, Марфа, Кіра, Неллі, Уляна, Софія, Валерія, Христина, Клавдія.

Такі імена, як Лідія, Людмила, Поліна і Світлана допоможуть червневим дівчаткам розвинути творчий потенціал. Енергійності і наполегливості додадуть імена: Галина, Валентина, Інга, Варвара, Юлія, Яна.

Якщо ж ти хочеш назвати дівчинку за церковним календарем, вибирай один з наступних варіантів: Олена, Єфросинія, Уляна, Марія, Олександра, Анна, Антоніна, Килина.

Ivona. bigmir. net

Як назвати дівчинку, народжену в 2015 році

Перш, ніж приступити до хвилюючою всіх майбутніх батьків темі: як назвати дівчинку, народжену в 2015 році, поговоримо про загальні риси, які отримають діти, що з'явилися на світ у рік Кози. Як запевняють астрологи, 2015 рік - дуже благополучний для народження дітей, оскільки покровителька року - Коза - нагородить новонародженого масою корисних якостей.

В їх число входять цілеспрямованість і активність, хоробрість і успішність, в тому числі і в справах фінансових. Однак, народжені в рік Кози будуть нерідко демонструвати і інші риси свого характеру, такі як впертість, нервозність і навіть агресію. Проте, всі негативні якості особистості, народженої в рік Кози можна нейтралізувати за допомогою правильного виховання і набуття правильного підходу до дитини.

Крім усього іншого, належну увагу слід приділити і вибору імені для дитини, народженої в 2015 році, в якому слід врахувати кілька нюансів, які включають і дату народження малюка.

Отже, ми з вами впритул підійшли до самої животрепетної теми нашої бесіди:

Як назвати дівчинку, народжену в 2015 році

Багато з нас підходять до питання вибору імені для дитини дуже ретельно, адже прийнято вважати, що ім'я стає своєрідним талісманом для вашого чада, допомагає підкреслити індивідуальні риси малятка, посилити позитивні якості характеру і навіть забезпечити успіх на тому чи іншому терені.

Так як же правильно вибрати ім'я для новонародженої дочки? Перш за все, потрібно грунтовно обміркувати ряд важливих питань. В першу чергу - це, звичайно, милозвучність. Ім'я дитини має не тільки поєднуватися з по батькові та прізвищем, але також не бути надмірно складним для запам'ятовування і вимови і ні в якому разі не повинно здаватися смішним.

Іншим важливим питанням є вибір імені, відповідного характеру дитини. Наприклад, на думку психологів, навіть пору року впливає на характер дітей.

Наприклад, народжені взимку діти мають більш суворий і жорсткий характер. Таким дітям рекомендують давати ласкаві і ніжні імена, які б згладжували їх внутрішню жорсткість.

Народженим навесні, як правило, не вистачає твердості і їм підійде рішуче і сильне ім'я, наприклад, Вероніка, Ольга, Поліна.

Народжені влітку мають дуже твердим і вольовим, практично чоловічим характером. Таких дівчаток варто називати дуже ніжними і мелодійними іменами: Олена, Влада, Ніка.

Народженим восени також як і весняним дітям, буде не вистачати твердості духу, тому їх краще називати іменами легкими, але твердими: Аеліта, Галина, Віолетта, Дарина.

Якщо ви хочете назвати свою дочку в честь померлого родича, обережно зважте всі «за» і «проти» - запитайте - чи була у цього родича хороша доля? Якщо родич переносив важкі хвороби і страждав від нещасливої ​​долі - не варто переносити це негативну спадщину на ваше чадо.

Окремо слід поговорити про вибір імені відповідно до дати народження дитини:

Як назвати дівчинку, народжену в квітні 2015 року:

Народженим в цьому місяці підійде наступні імена: Дарина, Алла, Олександра, Мотрона, Клавдія, Лариса, Парасковія, Лідія, Світлана, Ганна, Марія, Килина, Анастасія, Василина, Галина, Ніка, Ірина.

Як назвати дівчинку, народжену в травні 2015 року:

Народженим в цьому місяці підійде наступні імена: Олександра, Єлизавета, Глафіра, Марфа, Марія, Тамара, Сусанна, Зоя, Таїсія, Ликера, Ірина, Гликерия, Ірина, Муза, Єфросинія, Пелагея, Євдокія, Олександра, Клавдія, Фаїна, Юлія.

Як назвати дівчинку, народжену в червні 2015 року:

Народженим в цьому місяці підійде наступні імена: Олена, Єфросинія, Уляна, Калерія, Марія, Валерія, Марфа, Антоніна, Ганна, Килина.

Як назвати дівчинку, народжену в липні 2015 року:

Народженим в цьому місяці підійде наступні імена: Римма, Інна, Уляна, Агрипина, Єфросинія, Ангеліна, Анна, Марфа, Євдокія, Олена, Алевтина, Ольга, Валентина, Юлія, Марина, Маргарита.

Як назвати дівчинку, народжену в серпні 2015 року:

Народженим в цьому місяці підійде наступні імена: Марія, Христина, Олімпіада, Анна, Парасковія, Анфіса, Серафима, Євдокія, Нонна, Марія, Уляна.

Як назвати дівчинку, народжену в вересні 2015 року:

Народженим в цьому місяці підійде наступні імена: Єлизавета, Наталія, Анфіса, Марфа, Василиса, Раїса, Пульхерія, Людмила, Софія, Анна, Любов, Надія, Руфіна, Віра.

Як назвати дівчинку, народжену в жовтні 2015 року:

Народженим в цьому місяці підійде наступні імена: Софія, Аріадна, Ірина, Поліксенія, Іраїда, Єфросинія, Ганна, Устинія, Вероніка, Пелагея, Віринея, Таїсія, Зінаїда, Парасковія.

Як назвати дівчинку, народжену в листопаді 2015 року:

Народженим в цьому місяці підійде наступні імена: Клеопатра, Анна, Єлизавета, Гликерия, Капітоліна, Неоніла, Парасковія, Анастасія, Марія, Анна, Уляна, Олександра, Єфросинія, Мотрона, Клавдія, Степанида.

Як назвати дівчинку, народжену в грудні 2015 року:

Народженим в цьому місяці підійде наступні імена: Августа, Анна, Цецилія, Варвара, Анфіса, Уляна, Ангеліна, Катерина, Зоя.

Ladiesvenue. ru

Яке ім'я назвати для дівчинки народженої в червні

Яке ім'я назвати для дівчинки народженої в іюнекак назвати дівчинку народженої 19 червня

  • Червневі імена для дівчаток Олена (Альона), Неллі, Софія, Феодора, Єфросинія, Феодосія, Уляна, Клавдія, Валерія, Марія, Кіра, Марфа, Антоніна, Ганна, Христина, Килина, Текле, Калерія.
  • Юнона
  • Подивися по Святців, або календарів
  • Ксенія
  • Я теж думаю Юнона, хоча мою подругу яка роділас в грудні так само звуть
  • Подивіться в святцях, ВСВЕ жіночі імена, які в день народження дівчинки і ще 40 днів після нього - підійдуть! Ну, якщо ви, православні, звичайно. Все інших можна називати просто гарними іменами. Будь-яке ім'я, яким назвете, потім стане найулюбленішим, повірте мені на слово. Племінницю назвали Варвара, спочатку вухо різало, а тепер все дуже мило здається
  • Фёклой нерозумно, МАРІЯ, АННА.

Kenis. ru

«Як назвати дитину в 2015 році?» - Якщо ви ставите таким питанням, то вже напевно встигли перерити весь інтернет у пошуках імен для дівчинки. Ми пропонуємо подивитися минулорічний ТОП «Імена для дівчаток«, думки з приводу того, як вибирати ім'я дитині, а також ми підготували для вас спеціальний календар імен для дівчаток. Імена в календарі розсортовані по місяцях православних іменин.

Сподіваємося, що наш матеріал буде для вас корисний і допоможе вам визначитися, Як назвати дівчинку .

Буде корисний він і тим, хто шукає рідкісні імена для дівчинки, оскільки, не секрет, чимало православних імен, які не користуються популярністю.

Отже, ось такий у нас вийшов « Православний календар 2015 Імена дівчаток «.

Голосувати за вподобане ім'я можна на цій сторінці у коментарях. А своїми думками про те, як найкраще назвати дівчинку обов'язково поділіться в коментарях до цієї статті!

Beremday. ru

Найчастіше майбутні батьки ще до народження малюка починають замислюватися, як краще назвати хлопчика народженого в липні, адже це завдання не з легких. Ім'я людини здатне чинити сильний вплив на долю. Найкраще підбирати ім'я для дитини відповідно до місяця і вдень, коли він народився.

Народилися влітку дітки, як правило, виявляють гнучкість у різних ситуаціях, однак зовсім не мають бійцівських якостей. Тому психологи вважають, що дану проблему вирішити можна більш «жорстким» іменем - це буде для дитини захистом від життєвих негараздів і додасть йому впевненості в собі. Як же назвати малюка, який народився в липні?

Зв'язок зі знаком Зодіаку

Липень - це місяць Раков, мовчазних і розважливих. Вони можуть тривалий час замислюватися над оточуючими їх речами, мають схильність до самоаналізу. Але при цьому дітям липня не чужі глибокі переживання і емоції - вони часто хвилюються навіть через дрібниці. Раки часто - люди настрою, вони дуже сором'язливі і скромні.

Крім того, Раки - великі романтики, які здатні зробити все, аби не руйнувати свої ілюзії. Вони нерідко приховують свої почуття, тому інколи буває досить складно сказати, що в дійсності відбувається у них на душі.

Почуття людей, народжених в липні, до протилежної статі завжди дуже глибокі і незмінні, вони є однолюбами, найвищої життєвою цінністю яких залишається сімейне вогнище. Легкі швидкоплинні стосунки Раков минуть саме тому, що вони не вважають їх чимось важливим і необхідним, адже стабільність цими людьми цінується понад усе.

Представники цього знака Зодіаку розумні, пунктуальні і терплячі, вони здатні протягом довгого часу займатися рутинною роботою, при цьому не відчуваючи ніяких незручностей. Однак прихована емоційність і зайва вразливість заважають їм просуватися по кар'єрних сходах.

Переймаючись питанням, як назвати дівчинку народжену в липні, відзначте для себе, що ім'я дівчинки повинно зміцнювати слабкі сторони її характеру. Кращим варіантом для того, щоб малюк став більш впевненим і рішучим, стане вольове ім'я.

Підбираємо ім'я по святцях

Якщо батьки дитини релігійні, ім'я для нього часто підбирається по святцях. За старих часів відповідність дати народження іменах в святцях було основним критерієм підбору імені для новонародженого, адже в ті часи прийнято було хрестити кожну дитину в обов'язковому порядку. У церковному календарі будь-яку дату відповідає певне ім'я. Повний список можна подивитися в друкованому виданні святцев або на спеціалізованому сайті. День, на який припадає ім'я людини, називають іменинами.

Зверніть увагу, називати малюка по святцях можна або по дню, в який дитина народилася, або по дню за ним. Не можна називати дитину по дню, який передує дню його народження, особливо якщо ви збираєтеся хрестити малюка.

Ще кілька порад по підбору імені

Перед тим як назвати хлопчика народилася в липні будь-яким вподобаним вам ім'ям, загляньте в довідник нумерології - ще Піфагор був упевнений в тому, що присвячений в магію цифр людина здатна панувати над своєю долею.

Що ж стосується екзотичних і подвійних імен, до них психологи ставляться негативно, оскільки через чужих нашій місцевості імен дитини можуть дражнити діти в колективі.

Якщо ви замислюєтеся, як назвати хлопчика, візьміть до уваги те, що він, подорослішавши, стане батьком, значить, у його дітей повинні бути гарні по батькові. Навряд чи їм підійде батькові Добринич або Джонович. Сучасні тенденції моди нерідко спокушають молодих батьків назвати дитину екзотичним ім'ям, яке буде виділяти його серед інших. Але з химерними іменами слід бути обережніше.

Також психологи не рекомендують називати хлопчиків на честь батьків - наприклад, Василь Васильович або Сергій Сергійович. Відразу виникає думка, що у батьків просто немає фантазія. Та й виговорюються такі імена по батькові не дуже легко: найпоширеніший приклад - Сан Санич, скорочений варіант від Олександра Олександровича.

Підбираючи для дитини ім'я, не забувайте і про співзвучність з прізвищем. Крім того, якщо прізвище не несе інформації про статеву приналежність власника, не варто називати малюка печіння-чоловічим ім'ям. Дівчинка Саша Коваленко або хлопчик Женя Короленка можуть бентежитися своїх імені та прізвища.

Жіночі імена

Отже, якщо ви ще не визначилися з питанням, як назвати дівчинку яка народилася в липні, пропонуємо вам найбільш підходящі імена: Сара, Марина, Ірина, Інна, Ефимия, Маргарита, Валентина, Жанна, Марфа, Юліанна, Ольга, Єфросинія, Римма, Уляна, Євдокія, Агрипина, Юлія, Анна, Марія, Ангеліна, Олена, Алевтина.

Чоловічі імена

Найбільш придатними чоловічими іменами, якими можна назвати хлопчика, народженого в липні, є наступні: Юлій, Дем'ян, Андрій, Костянтин, Омелян, Степан, Володимир, Терентій, Юліан, Анатолій, Василь, Федот, Никодим, Данило, Святослав, Петро, ​​Максим, Гліб, Матвій, Іпатій, Федір, Антон, Роман, Давид, Овсій, Арсеній, Філіп, Галактіон, Артем, Марк, Леонід, Кирило, Тихон, Станіслав, Леонтій, Павло, Валентин, Фома, Сергій, Михайло, Юхим, Денис, Кузьма, Іван, Софрон, Яків, Герман, Інокентій, Демид, Олексій, Самсон, Гурій, Олександр.

Сподобалася стаття? Розкажіть про неї друзям! Схожі статті

Womansay. net

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...