Дівчатка народжені в листопаді Про вагітність і пологи

Головна » Як назвати дитину

Дівчатка народжені в листопаді

Як назвати дівчинку народжену в листопаді

Багато мам і тат задаються питанням - як назвати дитину, народжену в певний місяць? Як це буде впливати на риси характеру?

Ми трохи не встигли, і народилися 3го грудня, але над ім'ям думали досить довго. Через рік-два я хотіла б народити дочку, і теж десь в листопаді грудні, тому вже зараз задумалася над ім'ям дівчино, народженої в листопаді.

Листопад - місяць скорпіона, таємничого і непоредсказуемого знака. Мені здається, що люди, народжені під знаком скорпіона, мають свій твердий характер, і масу талантів. У мене старша сестра Скорпіон, і вона дивовижна людина, хоч і складний)))

Сучасні гороскопи рекомендують називати дівчаток ніжними і м'якими іменами, щоб пом'якшити твердість цього знака. Такими як Єлизавета, Марія, Ірина, Анна, Анастасія, Клавдія, Віра, Олена, Любов.

А ось імена - Маргарита, Катерина і Марина вважаються несприятливими.

Для хлопчиків ж підходящими будуть такі імена як Михайло, Сергій, Іван, Костянтин, Яків, Олександр, Максим, степан, Григорій.

Матусі у яких дітки в листопаді - а як ви назвали своїх діток? Чи цікавилися для цього гороскопами і значеннями імен?

Www. happy-giraffe. ru

Народжені в листопаді: знак зодіаку, характер, імена для новонароджених в грудні

З огляду на той факт, що більшу частину місяця управляє знак зодіаку Скорпіон, то люди, народжені в листопаді, будуть більшою мірою володіти характерними рисами іменного цього знака.

У відносинах з грошима ця людина відрізняється скупістю, коли мова заходить про інших людей, хоча на власні потреби і розвагах він економити не збирається.

Дівчатка, народжені в листопаді, дуже самовпевнені і самозакохані. У сімейному житті вони вважатимуть за краще домінувати і будуть боротися за першість у союзі до кінця, якщо партнер також буде прагнути до лідерства. А ось хлопчики, народжені в листопаді, наділені надчуттєвим характером і страждають через часті нервових розладів і депресій.

Felomena. com

Як назвати дівчинку, народжену в листопаді: поради молодим батькам

Вибір імені для дитини - складна справа майже для кожної мами. Перебираються всі можливі варіанти, дотримуються тисячі умовностей: наприклад, хтось не хоче називати дитину іменами родичів, а хтось, навпаки, хоче. Для кого-то важливо, щоб ім'я входило в православні святці, а для кого-то має значення унікальність. І крім цього, майже кожна мама шукає відповідності в гороскопах або ж звіряється зі значеннями імен в езотериці. Допоможемо майбутнім батькам визначитися з тим, як назвати дівчинку, народжену в листопаді.

Корисно знати

За радянських часів це питання було легко вирішуємо. Листопад вважався знаковим місяцем, адже 7 ​​числа святкувалася річниця революції. А тому нерідко в СРСР популярні імена дівчаток, народжених в листопаді, були, відповідно, - Ноябрина або його скорочений варіант - Нонна. Зараз, через 23 роки після припинення існування цієї країни, революційний сенс цих імен стерся, і сьогодні вони знову стають популярними вже просто в прив'язці до місяця народження, як пов'язані Марта з березнем, Майя з травнем, а Августа - з серпнем.

Астрологічний рада

Велика частина цього місяця проходить під зодіакальним сузір'ям Скорпіона. А це накладає непростий відбиток на долю маляток, народжених в цей час. Їм дістається яскравий, самобутній і дуже непростий характер. Дівчатка, народжені в листопаді, схильні самостійно приймати всі рішення з самого юного віку, а не покладатися на чуже слово. Вони дуже цілеспрямовані, вміють домагатися свого будь-якими способами. Також народжені в листопаді діти мають ясним і раціональним розумом, вміють рахувати гроші і вести справи. Ну і головна відмітна риса маленьких "скорпіошек" - їх магічна привабливість для протилежної статі.

Вибираємо ім'я

Погодьтеся, особистість з такого малятка виросте неабияка. А тому, вибираючи, як назвати дівчинку, народжену в листопаді, візьміть на озброєння поради астрологів для людей знака Скорпіон. А вони вважають найкращими іменами для цього місяця такі: Анна, Олена, Єлизавета, Гликере, Клавдія, Наталя, Клеопатра. Всі відомі їх власниці наділені тими рисами характеру, які описані для листопадових Скорпіонів.

Церковний календар

Ну а якщо ви не вірите гороскопам і перебуваєте в роздумах про те, як назвати дівчинку, народжену в листопаді, спробуйте звернутися до церковного календаря. Цей спосіб має незаперечне достоїнство - цим же ім'ям згодом вашу дочку наречуть при хрещенні, якщо ви збираєтеся провести її через це таїнство. Що ж пропонує церква для листопадових дівчаток? Іменини в цьому місяці святкують Анна, Ірина, Єлизаветою, Олександрою, Ніна, Клавдія і Варвара. Причому Анна і Єлизавета зустрічаються в святцях двічі за місяць. Як бачите, одразу три імені відповідають також і астрологічним перевагам, і, можливо, у вашій родині буде рости маленька Аня, Ліза або Клава.

Остання порада

Ну а якщо і церковний календар не для вас, краще всього вибирати, як назвати дівчинку, народжену в листопаді, слідуючи голосу свого серця. Виберіть то ім'я, яке у вас відгукується теплом в душі. І не забудьте подивитися уважніше на свою малу: нерідко буває, що вбрання заздалегідь ім'я зовсім не підходить вже народженої чоловічкові, але ж йому доведеться прожити з ним все своє життя.

Fb. ru

Home / Імена для дівчаток народжених в квітень вівторок серпня 01st, 2015

Імена для дівчаток народжених в листопаді

Ще з давніх-давен вважається що ім'я надає певний ефект на психіку людини. Ім'я змінює стан, характер, потім змінюються вибори, вчинки здійснюються людиною. Що і проводить до зміни лінії долі.

Щоб ім'я гарантовано надавало потужний позитивний ефект на розвиток і життя дівчинки - в давнину ім'я підбирали під індивідуальність конкретної дитини, її сильні і слабкі якості, завдання життя, структуру характеру.

Місяць народження листопада трактується астрологією як стрілець і скорпіон, нумерологією як число 11, і нібито це дає деякі загальні властивості в характері дівчинки.

Популярна астрологія виділяє планету, колір, мінерал. Більш просунута астрологія йде далі в розуміння суті знаків місяці, а зовсім професійна каже що зодиаки бувають різними за роком, місяцем, стихії і іншим деталям. Причому настільки різними, що від загального властивості скорпіонів і стрільців залишається дуже мало.

Чим вище рівень фахівця, тим більше він розуміє що структура характеру у всіх різна. Навіть «близнючки» стрільці і скорпіони, народжені вже точно під одними зірками, матимуть різні долі і характери. Але це знання для більшості систем і фахівців втрачено.

Тому буде великою помилкою виділяти якийсь загальний ознака по всім дівчаткам народженим в листопаді, і стверджувати, що під це одна властивість потрібно підбирати ім'я з позитивним ефектом на долі різних дітей. А вже тим більше дати загальний список на 7-10 імен, дітям з різними характерами, долями, батьками і завданнями життя - і зовсім сумнівно. Навіть з точки зору астрології та нумерології, які і так як науки практично мертві.

Яке ім'я підходить дівчинці в листопаді - на що звертати увагу

Загальна трактування характерів дітей народжених в листопаді (що неможливо навіть в астрології тільки виходячи з місяця народження) не містить необхідної повноти інформації для підбору імені, а тому непридатна для високоточного вибору імені з гарантованим ефектом на розвиток і життя конкретної дитини.

Інтернет наповнений порожній і неправдивою інформацією про кращих, придатних, популярних іменах, яка насправді не приносить ніякої реальної користі. І не дає батькам знання про ефективність впливу імен на їх дитини.

І всі ці списки не несуть ніякої відповідальності за шкоду, завдану характеру і подальшому житті дитини. Тому що працюють по суті навмання, і вводять людей в оману щодо того, що ім'я підібрано вірно.

Тому щоб ім'я підходило, тобто приносило користь людині, треба дотримуватися принципу індивідуальності. І виходячи з поставлених завдань, мети, що ви хочете підсилити і прибрати в індивідуальності людини - підбирати ідеальне ім'я.

Також помилковим буде використання ступеня твердості \ м'якості звучання імені та ймовірної твердості \ м'якості характеру дочки з урахуванням «загального фону енергетики листопада».

Деякі батьки хочуть щоб ім'я дочки «поєднувалося» з по батькові. Співзвуччя імен досить відносне поняття, також ім'я треба підбирати під індивідуальність, завдання розвитку і життя дитини, а не під ім'я тата. Який до того ж часто не знає про подробиці ефективності впливу свого імені на свою, вже зовсім зрілу і став розсудливим життя.

Особливо важливо не називати дитину в честь родичів і знайомих. У всіх людей різні індивідуальності і завдання життя, і навіть якщо долю успішної жінки листопада вібраційно-інформаційний код імені полегшив, це не означає що і долю вашої дочки, з іншою структурою характеру, проблемами і завданнями на життя так само полегшить і допоможе розкритися і досягти благополуччя.

Як підібрати дівчинці народженої в листопаді правильне ім'я

Якщо у Вас є конкретний запит, наприклад, поліпшити здоров'я, захистити від родових проблем, про які Ви знаєте, то фахівець (той хто несе відповідальність, володіє необхідними для вибору імені якостями, знаннями та досвідом) вибирає ім'я, проголошення якого щодо його володаря підсилює обрані якості.

Якщо ж Ви покладаєтеся на професіоналізм і чистоту, то фахівець самостійно дивиться по аурі дитини і батьків або за аурі дорослої людини його слабкі і сильні сторони і підбирає ім'я, реально «закриває» слабкі сторони і захищає від зовнішніх негативних впливів і потенційних проблем. Важливо, що при підборі імені враховується призначення людини і місце його проживання.

Основна мета, яку потрібно ставити при виборі імені, - це як зробити життя людини найбільш гармонійною, захистити його від передбачуваних проблем і допомогти реально розкрити свій потенціал.

Подаруйте своїй доньці гарне ім'я. З потужним позитивним впливом на її розвиток і долю. Чи не вішайте, як 95% людей, вантаж на плечі дитини у вигляді неправильного імені.

Завантаження
  • Введіть дані батьків і дитини
  • Стать дитини:
  • Дата народження:

Nameforbaby. ru

Листопад - як назвати дитину | ParentsWeb. ru »сайт для батьків

Ваш малюк з'явиться на світ в самий похмурий і дощовий осінній місяць? Правильно підберіть йому ім'я, і ​​це допоможе розфарбувати його життя теплими і яскравими фарбами. Зробити це можна, орієнтуючись на благозвучне звучання з по батькові та прізвищем, скориставшись церковними святцями або ж рекомендаціями астрологів.

Особливості листопадових дітей

Щоб знати, як назвати дитину в листопаді, перш за все, варто вивчити основні особливості характеру дітей, які народжуються в цьому місяці. Найчастіше це активні і незалежні натури. Залежно від обставин вони можуть проявляти як стриманість, так і агресію. Такі діти самі знають, що їм робити і як, тому завжди будуть відстоювати свою думку.

Листопадові діти вибагливі у виборі друзів, добре відрізняють тих, хто їм симпатичний від тих, хто категорично не подобається. Тому з самого раннього віку їм потрібно розповідати про те, що кожна людина має недоліки. Крім того, такі діти дуже запальні і охоче йдуть на конфлікти, так в більшості ситуацій вони розуміють, що вийдуть переможцями.

Завдяки безлічі талантів і гострому розуму люди, народжені в листопаді, можуть бути успішними практично у всіх професіях. Однак найбільш перспективною для них є індивідуальна діяльність, так як працьовитість підштовхує їх нескінченно прагнути до саморозвитку і досконалості. Тому успішно реалізувати свій потенціал вони зможуть в програмуванні, мистецтві, юриспруденції або бізнесі. Хоча багато хто з них можуть також стати успішними викладачами або науковими співробітниками або дослідниками.

Яким має бути ім'я у дитини, народженої в листопаді?

Вибір імені для листопадових дітей - завдання складне. Перш за все, тому, що воно повинно підкреслювати індивідуальні риси характеру, але разом з тим пом'якшувати його. Досягти подібної гармонії особистості допоможуть імена красиві і м'які по своїй енергетиці та звукового фону. Добре підходять таким дітям і романтичні імена. У той час як імена з надмірно різкої і важкої звуковий оболонкою давати листопадовим дітям не рекомендується.

Крім цього parentsweb. ru радить не варто залишати поза увагою і впертий характер таких малюків. Якщо вам би хотілося трохи згладити цю особливість, постарайтеся вибрати ім'я, в якому не міститися букви «д», «б» і «р». Однак, не можна не помітити і той факт, що багато рекомендованих імен для дітей, народжених в листопаді, містять саме ці літери. Пояснити це можна тим, що такі імена сприяють найкращої реалізації особистісних якостей.

Як назвати хлопчика в листопаді?

Хлопчики, які народилися в листопаді, енергійні і темпераменти, впевнені в собі і дуже товариські. Найбільш придатними іменами для них вважаються:

Www. parentsweb. ru

Яке ім'я підійде дівчинці народженої в листопаді? Жіноче ім'я для листопада?

Якщо ваша дочка повинна з'явитися на світ у листопаді, то ось відповідні імена

Ганна,

Можна подивитися і у кого в листопаді іменини. А це:

Клеопатра 1 число місяця

Анна, Анастасія, Марія 11 число

Мавра 13 листопада

Олександра, Єфросинія, Клавдія, Матрона 19 число

Мотрона 22 листопада

Стефанида 24 листопада

Вибір імені за знаком зодіаку

Ще й для кожного знака зодіаку є список відповідних імен. Якщо малятко народиться до 21 листопада, то народиться під знаком Скорпіон, а таким діткам підходять імена Яна, Анастасія, Тамара.

Друга половина місяця - це час народження Стрільців і імена відповідні: Катерина і Варвара.

Автор обрав цю відповідь лучшімкомментіроватьnastyastar більше року тому

Дівчатка, народжені в листопаді, допитливі, сміхотливі, непосидючі і грайливі. Вони прекрасно вивчають точні науки, та й взагалі добре вчаться. Вони себелюбні, здатні здійснювати зухвалі вчинки, імпульсивні. Головним в житті вважають сім'ю, а роботу і друзі відходять на другий план. Дівчата цього місяця, індивідуальні, прагнуть весь час викликати компліменти і красиві подарунки.

Не дивлячись на свою боязкість і чутливість, вони дуже злі і розважливі натури. Саме тому їх слід оберігати від негативних людей. Листопадові дівчата досить вперті, слідують своїм настроєм.

Їм чудово підійдуть імена Єлизавета, Анастасія, Марина, Ганна, Наталія, Клавдія, Марія.

комментіроватьTanyetta більше року тому

Ім'я дане при народженні дитини, впливає на всю його життя в подальшому. тому батькам слід дуже серйозно поставитися до вибору імені для своєї новонародженої.

Дівчаткам народженим в листопаді дуже добре підійдуть такі імена: Марфа, Єлизавета, Клеопатра, Клавдія, Серафима, Олександра, Іона, Клементина, Анна, Євдокія, Світлана, Гертруда, Домініка, Юліанна, Анастасія, Олена, міна, Марія, Валентина, Парасковія, Анфіса, Сільвія, Пелагея, Матрона, Клеопатра.

Найкраще називати дівчинку, тим ім'ям, яке відповідає дню її народження. Батькам так слід зробити для того, щоб дитина була щаслива і йому завжди супроводжувала удача й везіння.

Наример, якщо дівчинка народилася 4 листопада, то її слід назвати Єлизавета, Анна, Феодотія або Анфіса.

Якщо 14 листопада, то слід назвати Єлизавета, Юлія або Уляна.

коментувати

Www. bolshoyvopros. ru

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...