Імена хлопчиків народжених в липні Про вагітність і пологи

Головна » Як назвати дитину

Імена хлопчиків народжених в липні

Імена хлопчиків по місяцях і числах

При виборі імені дитини по святцях дивляться на дату народження дитини. Кожен день церковного року, зазвичай, святкують празник кількох святих. Крім того, можна вибрати ім'я на восьмий день від народження дитини. Це допустимо, тому що в давнину число вісім символізувало вічність, і приносило дитині довге і щасливе життя.

Якщо ніяке ім'я з першого і восьмого дні не сподобалося, тоді вибирають із 40 ого дня від дати народження дитини. У цей день дитя приносять в храм, щоб здійснити таїнство Святого Хрещення, матері читається очисна молитва, а потім мама дитини може знову повернутися до церковного життя, сповіді і причастя.

У минулому столітті в селах і селах, а іноді і в містах, малюкам давав ім'я священик. Як правило, ім'я вибиралося в честь якого-небудь святого, пам'ять якого відзначалася церквою в цей день або через кілька днів. Але не всі називали дітей таким ім'ям, деякі сім'ї мали свої традиції і називали дітей за своїми власними міркувань.

У сучасному світі ім'я дитині вибирають батьки, грунтуючись на своїх особистих уподобаннях і ідеях. Способів, щоб вибрати ім'я дитині дуже багато.

Можна назвати дитину на честь родича, на честь знаменитого людини, яким захоплюються батьки. Або просто вибрати милозвучне ім'я з книги імен або на сайті.

Не варто забувати, що ім'я дитини має велике значення на все життя дитини - це прокладається червоною лінією в його житті, характер, долю.

Для хлопчиків це має велике значення, щоб в їхньому характері склалися всі ті риси, які допоможуть їм у становленні чоловіки, дорослішання, створення сім'ї і кар'єри. Тому краще вибирати імена хлопчиків по місяцях, в яких вони народилися.

Тому варто поставитися до цього з усією серйозністю. Народжені в певний день і місяць, несуть певний заряд, якому відповідають деякі імена. У даній статті представлені найбільш підходящі імена хлопчиків по місяцях і числах дати народження.

Імена хлопчиків січня

Хлопчики, народжені в січні, можуть мати проблеми з прийняттям важливих рішень. Але намагаються вирішувати їх самостійно, не вдаватися до ради і допомоги оточуючих, З них виходять дуже гарні і віддані друзі, але в житті часто бувають самотні.

Sabyna. ru

Найчастіше майбутні батьки ще до народження малюка починають замислюватися, як краще назвати хлопчика народженого в липні, адже це завдання не з легких. Ім'я людини здатне чинити сильний вплив на долю. Найкраще підбирати ім'я для дитини відповідно до місяця і вдень, коли він народився.

Народилися влітку дітки, як правило, виявляють гнучкість у різних ситуаціях, однак зовсім не мають бійцівських якостей. Тому психологи вважають, що дану проблему вирішити можна більш «жорстким» іменем - це буде для дитини захистом від життєвих негараздів і додасть йому впевненості в собі. Як же назвати малюка, який народився в липні?

Зв'язок зі знаком Зодіаку

Липень - це місяць Раков, мовчазних і розважливих. Вони можуть тривалий час замислюватися над оточуючими їх речами, мають схильність до самоаналізу. Але при цьому дітям липня не чужі глибокі переживання і емоції - вони часто хвилюються навіть через дрібниці. Раки часто - люди настрою, вони дуже сором'язливі і скромні.

Крім того, Раки - великі романтики, які здатні зробити все, аби не руйнувати свої ілюзії. Вони нерідко приховують свої почуття, тому інколи буває досить складно сказати, що в дійсності відбувається у них на душі.

Почуття людей, народжених в липні, до протилежної статі завжди дуже глибокі і незмінні, вони є однолюбами, найвищої життєвою цінністю яких залишається сімейне вогнище. Легкі швидкоплинні стосунки Раков минуть саме тому, що вони не вважають їх чимось важливим і необхідним, адже стабільність цими людьми цінується понад усе.

Представники цього знака Зодіаку розумні, пунктуальні і терплячі, вони здатні протягом довгого часу займатися рутинною роботою, при цьому не відчуваючи ніяких незручностей. Однак прихована емоційність і зайва вразливість заважають їм просуватися по кар'єрних сходах.

Переймаючись питанням, як назвати дівчинку народжену в липні, відзначте для себе, що ім'я дівчинки повинно зміцнювати слабкі сторони її характеру. Кращим варіантом для того, щоб малюк став більш впевненим і рішучим, стане вольове ім'я.

Підбираємо ім'я по святцях

Якщо батьки дитини релігійні, ім'я для нього часто підбирається по святцях. За старих часів відповідність дати народження іменах в святцях було основним критерієм підбору імені для новонародженого, адже в ті часи прийнято було хрестити кожну дитину в обов'язковому порядку. У церковному календарі будь-яку дату відповідає певне ім'я. Повний список можна подивитися в друкованому виданні святцев або на спеціалізованому сайті. День, на який припадає ім'я людини, називають іменинами.

Зверніть увагу, називати малюка по святцях можна або по дню, в який дитина народилася, або по дню за ним. Не можна називати дитину по дню, який передує дню його народження, особливо якщо ви збираєтеся хрестити малюка.

Ще кілька порад по підбору імені

Перед тим як назвати хлопчика народилася в липні будь-яким вподобаним вам ім'ям, загляньте в довідник нумерології - ще Піфагор був упевнений в тому, що присвячений в магію цифр людина здатна панувати над своєю долею.

Що ж стосується екзотичних і подвійних імен, до них психологи ставляться негативно, оскільки через чужих нашій місцевості імен дитини можуть дражнити діти в колективі.

Якщо ви замислюєтеся, як назвати хлопчика, візьміть до уваги те, що він, подорослішавши, стане батьком, значить, у його дітей повинні бути гарні по батькові. Навряд чи їм підійде батькові Добринич або Джонович. Сучасні тенденції моди нерідко спокушають молодих батьків назвати дитину екзотичним ім'ям, яке буде виділяти його серед інших. Але з химерними іменами слід бути обережніше.

Також психологи не рекомендують називати хлопчиків на честь батьків - наприклад, Василь Васильович або Сергій Сергійович. Відразу виникає думка, що у батьків просто немає фантазія. Та й виговорюються такі імена по батькові не дуже легко: найпоширеніший приклад - Сан Санич, скорочений варіант від Олександра Олександровича.

Підбираючи для дитини ім'я, не забувайте і про співзвучність з прізвищем. Крім того, якщо прізвище не несе інформації про статеву приналежність власника, не варто називати малюка печіння-чоловічим ім'ям. Дівчинка Саша Коваленко або хлопчик Женя Короленка можуть бентежитися своїх імені та прізвища.

Жіночі імена

Отже, якщо ви ще не визначилися з питанням, як назвати дівчинку яка народилася в липні, пропонуємо вам найбільш підходящі імена: Сара, Марина, Ірина, Інна, Ефимия, Маргарита, Валентина, Жанна, Марфа, Юліанна, Ольга, Єфросинія, Римма, Уляна, Євдокія, Агрипина, Юлія, Анна, Марія, Ангеліна, Олена, Алевтина.

Чоловічі імена

Найбільш придатними чоловічими іменами, якими можна назвати хлопчика, народженого в липні, є наступні: Юлій, Дем'ян, Андрій, Костянтин, Омелян, Степан, Володимир, Терентій, Юліан, Анатолій, Василь, Федот, Никодим, Данило, Святослав, Петро, ​​Максим, Гліб, Матвій, Іпатій, Федір, Антон, Роман, Давид, Овсій, Арсеній, Філіп, Галактіон, Артем, Марк, Леонід, Кирило, Тихон, Станіслав, Леонтій, Павло, Валентин, Фома, Сергій, Михайло, Юхим, Денис, Кузьма, Іван, Софрон, Яків, Герман, Інокентій, Демид, Олексій, Самсон, Гурій, Олександр.

Сподобалася стаття? Розкажіть про неї друзям! Схожі статті

Womansay. net

Імена народжених в червні 2015 року (для дівчаток і хлопчиків) | Новий 2015 рік Кози

У даній статті з'ясуємо які вибрати Імена для хлопчиків і дівчаток народжених в червні 2015 р , а для цього потрібно знати і розуміти, який характер буде у діток народжених в перший літній місяць. Як правило, червневі діти дуже обережні, дуже недовірливі і ранимі, але при цьому вони добрі і не мстиві. Народжені в червні 2015 роки діти, будуть завжди намагатися уникати конфліктів, завдяки своїй природній проникливості і розвиненою інтуїції.

Вибираючи Чоловічі або жіночі імена для свого дитинчати, який народився в червні, необхідно обов'язково враховувати той факт, що це творча особистість. Більш того бажано підбирати ім'я для дівчаток і хлопчиків таким чином, щоб воно стримувало непостійний і часто активний характер червневого дитини. Але найправильнішим буде при виборі імені дитинку використовувати календар іменин на кожен день червня, який розміщений нижче.

Самі підходящі і щасливі Імена для хлопчиків народжених в червні 2015 року  (див. Календар імен вище) будуть наступними: Ігор, Роман, Сергій, Валерій, Костянтин, Федір, Іван, Андрій, Станіслав, Дмитро, Олексій, Михайло, Геннадій, Володимир. А для червневих дівчаток найбільше підійдуть такі імена: Антоніна, Раїса, Анна, Марія, Тамара, Валерія, Олена, Зінаїда.

2014godloshadi. com

Імена хлопчиків народжених в липні

Тест-аналіз вашої долоні

Пророцтва онлайн

Значення імені людини: імена народів світу »Дитячі імена. Вибір імені для дитини »Імена хлопчиків народжених в липні

Яке ім'я дати хлопчикові, який народився в липні? Які імена підійдуть річним дітям? Хлопчики, народжені влітку, бувають гордими, активними, відважними і наполегливими в досягненні мети. При цьому такі хлопчики бувають вразливими і люблять ризикувати. Через м'якого характеру більшість липневих хлопчиків швидко піддаються впливу.

Як правило, у другому місяці літа, народжуються скромні і соромливі хлопчики, проте вони більше схильні до переживань і самоаналізу. Багато липневі хлопчики відрізняються підвищеною емоційністю, вони романтичні аж до самопожертви, це почуття розвивається у них в юності і залишається до глибокої старості. Хоча хлопчики, народжені в липні, не особливо проявляють свої почуття, вони все ж дуже сильно переживають все, що відбувається навколо, але ніколи не покажуть цього, навіть зроблять вигляд, що з ними все в порядку. Для липневих хлопчиків дуже важливу роль грає дім і родина, навіть подорослішавши, вони залишаються дуже домашніми. І якщо раптом у народженого в липні чоловіки не складеться сімейне життя, то він втратить сенс життя. Вони надзвичайно вразливі, і сім'я для них - це потужний захист, підтримка та розраду. Для липневого хлопчика важливу роль відіграє стабільність і безпеку в усіх сферах життя. Ніколи, хлопчики, народжені в липні, не захоплюються азартними іграми, не приймають поспішних рішень. Вони не люблять змін в житті, тому не хочуть міняти місце роботи, навіть якщо нове життя обіцяє багатство і комфорт.

Ще одна риса характеру липневого хлопчика, який буде заважати його кар'єрному просуванню - це глибокі душевні переживання. При цьому переживати він може з будь-якого приводу, навіть з незначного. Але, позитивні якості липневих хлопчиків дають можливість їм благополучно розвиватися в точній науці, адже вони відрізняються великим розумом, акуратністю, пунктуальністю, старанністю і неконфліктність. З ними легко працювати, а особливо, керувати ними.

Щоб підсилити ці позитивні якості характеру, вибирайте імена хлопчикам, народженим в липні звучні, сильні, бажано зі значеннями сильний, мужній, вольовий. Так, ви зможете вплинути на характер дитини, отже, і на його долю. М'які, ніжні імена, зроблять вашого сина ще більше вразливим і слабким.

Імена хлопчиків, народжених в липні:

Олександр

Www. AstroMeridian. ru

Імена дівчаток і хлопчиків народжених в червні 2016 року

Практикою життя і численними астрологами доведено, що ім'я, дане дитині від народження, досить сильно впливає на його подальшу долю. Деякі імена здатні зробити життя успішніше, адже подібні наречення пом'якшують негативні якості в характері людини. Неправильно названі діти, як правило, мають складну долю, їм дуже складно управляти негативними рисами характеру. Саме для того, щоб малюк був успішний і щасливий з самого свого народження, для нього рекомендується підібрати правильне і сприятливе ім'я. Що стосується пір року, то кожне з них надає малюкові свій склад характеру. Відповідно, Вибір імені для народжених в червні 2016 року залежить і від даної основи. Літні дітлахи мають напористим характером, вони люблять ставити перед собою певні і важливі для них цілі і впевнено прямувати до досягнення їх. Крім цього літні дітлахи трохи суворі, їх складно обдурити, так як вони не довіряють і все намагаються перевірити самотужки. Для таких дітей властива підвищена доброта, особливо, до тварин. Щоб відповідним чином вибрати імена, народжених в червні, необхідно точно знати, якими якостями і характеристиками володіють малюки-іюньци.

Характер малюків, які народжені в червні

Попереду гряде рік, де влада над світом приймає Червона Мавпа. Цей звір має веселим і невтомним характером, він завжди активний і позитивний. Такими ж активними і позитивними будуть дітлахи, які народяться в рік Мавпи. Вони з самого народження будуть успішними і цілеспрямованими, перед ними завжди будуть стояти висоти, яких вони цілеспрямовано постараються домогтися. Діти, народжені в червні 2016 роки (рік Мавпи), також є напористими і активними малюками. Літній місяць надає їм жорсткості в характері, тому вони вперто домагаються того, чого їм бажається. Червнем мають 2 зодіакальних сузір'я - Телець і Близнюки, кожне з яких вносить певні риси в характеристику малечі. Жіночі та чоловічі імена, народжених в червні 2016, повинні, бажано, бути порівнянними з основними якостями характеру.
 • Телець: малюки-Тельці з самого раннього їхнього віку дивують своєю розважливістю і практичністю, проте, вони з великим вимогою відносяться до всіх і до кожного. Точно також вони відносяться і до самих себе, якщо щось їх не влаштовує, вони всіма силами намагаються виправити все, щоб це було зручно для них самих. Добродушності і милості маленьких Тельців можна позаздрити, але вони можуть стати серйозними і пихатими. Домінуючою рисою є нарцисизм, їм важливо добре виглядати, перш за все, для самих же себе. Це якість чудово, але воно може псувати взаємини з оточуючими, адже Тельці намагаються у всіх бачити ідеал. Дітей можна назвати твердими і жорстокими, тому обрані імена для них повинні дещо пом'якшити жорсткий характер маленьких Тельців.
 • Близнюки: дітлахи-близнюки добрі, слухняні і чуйні. Вони намагаються завжди прийти на допомогу, що часто для них стає зворотним боком медалі. У дорослому житті Близнюкам доведеться пройти через зраду і обман, тому імена дівчаток і хлопчиків, народжених в червні, повинні бути підібрані таким чином, щоб у нареченні були присутні тверді звуки. Малюки-Близнюки допитливі і позитивні, багато що здається для них веселим і забавним. Але в глибині душі Близнюки не завжди щасливі, що абсолютно не видно оточуючим людям.

Імена для малюків, народжених в червні

У відповідності з усіма вищезгаданими рисами характеру, для синів і дочок необхідно підібрати правильні і гармонійні імена. Червневі дітки можуть постояти за себе і свою честь, але все ж не потрібно ризикувати і називати діточок іноземними або незвичайними наречення. Крім усього іншого, необхідно дотримуватися найважливішу основу, де добре поєднуються по батькові, прізвище та ім'я маленького чоловічка.

Які ж імена найбільш підходящі для червневих дітей?

 • Хлопчики: Дмитро, Всеволод, Михайло, Олег, Іван, Ігнат.
 • Дівчатка: Валерія, Неллі, Світлана, Ніка, Марина, Ольга.
 • Якщо брати тенденцію 2015 року, то за статистикою відповідного часу найбільш поширеними наречення служили наступні:
  • Хлопчики - Максим, Кирило, Гліб, Тимофій, Єгор, Давид;
  • Дівчатка - Ангеліна, Кіра, Миру, Марія, Анастасія, Вероніка.

  Імена для дітей, народжених в червні, за церковним календарем

  У православному світі існують свої основи присвоєння імені новонародженому малюкові. Віруючі вважають, що немовля рекомендується називати на честь святого, ім'я якого випадає на день народження дитинки. Подібне розташування дозволяє дитині завжди бути під захистом свого ангела-хранителя. Православний календар імен на червень 2016 року містить в собі наречення для дівчаток і хлопчиків на кожен день в цьому місяці. Якщо малюк народився, наприклад, 10 червня, то його бажано називати такими іменами, які описані на даний день в церковному календарі імен. Але трапляється так, що відповідне наречення не завжди подобається дорослим, в цьому випадку дозволяється назвати немовля найближчими до даного числа відповідними іменами. У будь-якому випадку, перед тим, як назвати свого сина чи донечку по святцях, рекомендується отримати схвалення священнослужителя.

  Які ж імена містить в собі церковний календар імен на червень?

 • Хлопчики - Віктор, Димитрій, Михайло, Костянтин, Стефан, Микита, Петро, ​​Діонісій, Микола.
 • Дівчатка - Олена, Іона, Феодора, Харита, Віра, Павла, Текле, Артемія, Лукіна.
 • Сподобалася стаття? Поділися з Друзями

  лайк

  Www.2014godloshadi. ru

  Як назвати хлопчика, народженого в липні?

  Автор

  Литкіна Валентина

  Ще задовго до народження дитини кожна родина починає розмірковувати, як вони назвуть свого сина чи дочку. Так як ім'я людині дається один раз і на все життя, це питання не може не здатися важливим. Як назвати хлопчика в липні, цікавить багатьох батьків. Вам знадобиться:
  • Православний календар
  # 1

  В наш час стало популярним називати своїх дітей, керуючись старовинними методами. Тобто православні сім'ї, вибираючи ім'я свого улюбленого сина, використовують перелік імен з церковного календаря. У такому випадку батькам не доводиться сперечатися про вибір гідного імені і вважається, що ім'я, дане малюкові в честь якого-небудь святого, принесе дитині щастя і удачу в життя. Батьки діток, народжених влітку, також цікавляться підбором вдалої назви. І багато хто питає, як назвати сина, який народився в липні? Це залежить від того, в який саме день народився малюк. Підібрати ім'я хлопчикові нескладно.

  # 2

  Якщо він народився 1 липня, то відповідне ім'я в цей день Іпат або Леонтій. Народженим 2 липня підійде ім'я Іван. 3 липня - це імена Афанасій, Гурій або ж Гліб. Хлопчика, який народився 4 липня, рекомендується назвати Терентієм. Для хлопчиків, народжених 5 липня, хорошими іменами будуть Галактіон, Арсеній або Овсій. Якщо дитина народилася 6 липня - підійдуть імена Антон, Герман, Артем, Аркадій або Святослав. 7 липня - це імена Антон, Яків або Іван.

  # 3

  Малюкові, народженому 8 липня, дуже підійде ім'я Давид або Петро. Діткам, народженим 9 липня, рекомендується ім'я Денис, Тихон, Іван чи Давид. Якщо день народження 10 липня, то це імена Георгій, Самсон або Мартин. Для 11 липня підходять імена Іван, Сергій, Герман чи Павло. Хлопчику, народженому 12 липня, можна дати ім'я Петро, ​​Андрій або Павло. Тих, хто народився 13 липня, називають Симоном, Фомою, Іваном, Філіпом або Софроном. 14 липня - в цей день хлопчиків називають Кузьмою, Дем'яном або Петром. Якщо малюк народився 15 липня, то відповідним ім'ям буде ім'я Веналій.

  # 4

  Для 16 липня рекомендується ім'я Олександр, Демид, Анатолій або Марк. 17 липня хлопчикові можна дати ім'я Андрій, Федір або Федот. Народженого 18 липня дитини називають Опанасом, Сергієм або Кирилом. 19 липня - день Антона, Василя, Валентина або Інокентія. Якщо день народження 20 липня, то підійдуть імена Герман, Фома або Лук'ян. У разі народження хлопчика 21 липня добре буде назвати його Прокопом, Панкратов або Кирилом. 22 липня - сина називають Олександром або Федотом. Хлопчику, народженому 23 липня, можна дати ім'я Антон, Леонтій або Данило.

  # 5

  Для 24 липня підходять імена Никодим або Аркадій. Народженим 25 липня підійдуть імена Арсеній, Іван, Гаврило або Михайло. Хлопчик, народжений в липні 26 числа, повинен отримати ім'я Степан або Гавриїл. 27 липня - можна назвати сина Стефаном. Для 28 липня дуже підходять імена Василь або Володимир. Народженого 29 липня краще назвати Павлом або Афіногенов. Якщо малюк народився 30 липня, то відповідне йому ім'я - Леонід. І народилися 31 липня обов'язково треба назвати Омеляном або Іваном. Як назвати хлопчика в липні, це легко вирішити, скориставшись православним календарем.

  На замітку!

  Uznay-kak. ru

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...