Як назвати дитину народженого в травні Про вагітність і пологи

Головна » Як назвати дитину

Як назвати дитину народженого в травні

Home / Як назвати хлопчика або дівчинку в 2015 році дерев'яної кози середу березня 18th, 2015

Як назвати хлопчика або дівчинку в 2015 році дерев'яної кози

Про вплив імені на долю людини вже говорили тут. У нашій культурі є популярне оману - вибір імені по пори року або місяця.

Великим попитом користуються списки - яке ім'я дати дитині в 2015 році, і на кожен місяць по пару десятків імен. На багатьох порталах автори таких статей не дають взагалі ніяких пояснень - навіщо таке ім'я, які завдання ці всі імена будуть допомагати вирішувати абсолютно різним, унікальним дітям. Нічого про ефективність. Просто списки імен.

На деяких сайтах все ж використовують астрологічну трактування. І пропонують посилити дані астрологією конкретного місяця якості або навпаки компенсувати, вирівняти слабкості. Як правило ідеї посилити що є \ посилити того чого немає чергуються навмання. М'яким рибам підсилюють м'якість, жорстким овнам - м'якість. А дитині треба розвивати інші якості, причому тоді м'якість \ твердість? І на кожному сайті свій список імен, несхожий на інші сайти. Виняток становлять календарі святок, списки однакові з року в рік.

Це все помилки і безвідповідальність авторів статей. Тому що ім'я треба підбирати тільки під конкретну дитину, завдання його душі і інші чинники, про які нефахівці навіть не здогадуються. І важким виявом нерозуміння є рада - вибирайте ім'я яке вам подобається.

Чи не фахівець, тобто людина без спеціальної освіти, інтуїції \ ясновидіння, чистоти, мудрості не може підібрати ім'я з позитивним ефектом на долю людини. Так само як не може полагодити мотор або зробити аналіз крові (не кажучи вже про серйозні дослідженнях) звичайний любитель з добрими намірами. Доброта і бажання допомогти дитині не замінюють знання і навички. Результат буде непередбачуваним. У випадках зі здоров'ям і технікою розсудливість батьків підказує йти до фахівців, так чому ж в питаннях долі дитини розсудливість припиняє виконають свою критичну функцію.

Вплив імені на долю не зводиться до м'якого або грубому якості, простому або рідкісного імені в культурі. На долю людини впливають набагато більше параметрів імені, ніж дає мелодійний або астро-нумерологический прорахунок.

Поверхневий вибір між м'яким або грубим ім'ям, взагалі не має відношення до аналізу суті дитину.

Тому не можна дати список імен надають позитивний вплив на долю всіх дітей народжених в конкретний місяць.

Без аналізу повних даних вашої дитини будь-які списки імен некоректні і шкідливі з точки зору впливу на долю.

Як назвати дитину, яка народилася в січня 2015

Діти народжені в січні року дерев'яної кози, швидше за все будуть впертими і матеріальними. Але навіть це не однозначно. Поверхневий вибір між м'яким або грубим ім'ям, взагалі не має відношення до аналізу суті дитину. А вже тим більше не можна в загальному вигляді порадити якісь імена.

Як назвати хлопчика, який народився в лютому 2015

Діти народжені в лютому року дерев'яної кози, швидше за все будуть мрійливими і примхливими. Ніякого зв'язку між впливом на життєве завдання і особливостями конкретної дитини з загальними іменами взагалі немає.

Як назвати дівчинку, народжену в березні 2015

Діти народжені в березні року дерев'яної кози, швидше за все будуть фантазійними і тонкими натурами. Нічого про ім'я сказати не можна.

Як назвати сина, який народився в квітня 2015

Діти народжені в квітні року дерев'яної кози, швидше за все будуть впертими і господарськими. За загальним даними можна порекомендувати який-небудь перелік імен.

Як назвати дочку, народжену в травні 2015

Діти народжені в травні року дерев'яної кози, швидше за все будуть багатими і дуже матеріальними. Ніякого зв'язку з іменами немає.

Як назвати сина, який народився в червні 2015

Діти народжені в червні року дерев'яної кози, швидше за все будуть хитрими, розкутими і енергійними. Без даних конкретної дитини будь-які списки імен некоректні і шкідливі.

Як назвати дитину, яка народилася в липні 2015

Діти народжені в липні року дерев'яної кози, швидше за все будуть веселими і жалісливими. Але це ніяк не говорить про вплив набору з 20 імен на дитину.

Як назвати малюка, який народився в Серпень 2015

Діти народжені в серпні року дерев'яної кози, швидше за все будуть самовдоволені і гіперактивні. Але це нічого не говорить про характер конкретної дитини і ефекті імені на долю. Тому загальні рекомендації імен шкідливі - вони відводять від суті впливу імені в міцні мережі помилок.

Як назвати хлопчика, народженого в вересні 2015

Діти народжені в вересні року дерев'яної кози, швидше за все будуть зі зниженим тонусом і уїдливістю. Некоректно давати загальні списки імен без аналізу конкретної дитини.

Як назвати дитину, яка народилася в жовтні 2015

Діти народжені в жовтні року дерев'яної кози, швидше за все будуть активними, творчими і навіженими. Не можна дати список імен надають позитивний вплив на всіх дітей народжених в цей місяць.

Як назвати дочку, народжену в листопада 2015

Діти народжені в листопаді року дерев'яної кози, швидше за все будуть моторошно примхливими і спонтанними. Це не визначає характер людини, не говорить нічого про його життєві завдання і що або про ефект конкретних імен на долю.

Як назвати хлопчика, який народився в грудні 2015

Діти народжені в грудні року дерев'яної кози, швидше за все будуть творчими і організованими.

Nameforbaby. ru

Вибір імені для свого малюка... Чи можна знайти більш хвилююча подія в житті новоспечених батьків, починаючи з того моменту, як ви почули перший крик найдорожчого і улюбленого в світі чоловічка? Але до цього питання потрібно підходити з усією відповідальністю, на яку тільки здатні мама і тато новонародженого. Адже ім'я дається людині на все життя. І він повинен носити його з високо піднятою головою.

Ім'я має своє значення і свою історію. Ім'я невіддільне від людини. Воно несе на собі відбиток його особистості. По ньому можна дізнатися про людину дуже багато. Хтось, при виборі імені для новонародженого, керується церковним календарем, хтось називає дитину, спираючись на свою інтуїцію, комусь просто подобаються ті чи інші імена за своїм звучанням.

Ось народився у вас навесні, в травні місяці, чудовий мальчішечка. Як же його назвати? Щоб не просто ім'я красиве дати своєму сину. Щоб ім'я це успіх і щастя йому в житті приносило! 

Як назвати хлопчика, народженого в травні

А чи знаєте ви, що час року теж істотно може схилити чашу терезів на користь тих чи інших імен. Які імена більше підійдуть дітям, народженим взимку, навесні, восени чи влітку? Як назвати хлопчика в травні або дівчинку в грудні? Адже правильно вибравши ім'я, ви допоможете вашому чаду успішно розвивати в собі ті позитивні якості, які закладені в ньому матінкою-природою, і з більшою результативністю боротися з негативом, що приходять ззовні.

Наприклад, дітки, народжені навесні, характеризуються ранимою і нерішучістю. Найчастіше, саме їх невпевненість в собі заважає їм досягти великих успіхів в кар'єрі, стати лідерами, так як з обдарованістю у них - все в повному порядку. Вони вдумливі і розважливі. Але, з тим же, себелюбні і вперті.

Виходячи з таких, навіть нехай коротких і узагальнених, характеристик темпераменту, можна сміливо зробити висновок, що весняним діткам - березневим, квітневим або травневим - найкраще підійдуть імена, які звучать «твердо», імена, які були прославлені великими полководцями і безстрашними завойовниками. Своєю енергетикою вони протистоятимуть м'якості характеру їх власників. Як назвати хлопчика в травні? А згадайте-но ви уроки історії! Хто там у нас був найсміливішим, рішучим і непереможним? ..

Імена хлопчиків, народжених в травні 

Енергійні і відповідальні. Добрі й оптимістичні. «Зоря» - це якщо сказати про людей, народжених в п'ятому календарному місяці, лише одне слово. Вони - душа будь-якої компанії. Вони - відмінні працівники і великодушні лицарі. Як же їх звуть? Хлопчаків і чоловіків, День народження яких - в травні? 

А звати їх:

 • Іван, Кирило, Анатолій і Віктор;
 • Віталій, Григорій, Федір і Олексій;
 • Георгій, Максим, Валентин і Афанасій;
 • Микита, Павло, Гліб і Роман.

І ще:

 • Антон, Кузьма, Олександр і Никифор;
 • Леонтій, Денис, Всеволод і Гавриїл;
 • Василь, Макар, Петро і Давид;
 • Артем, Тимофій, Степан і Андрій.

Звичайно, список цей можна продовжувати і продовжувати. Головне, ви визначитеся з тим, яким ви хочете побачити свого синочка в майбутньому. І вже під цей образ, напевно, ім'я підібрати буде зовсім не складно. 

Elhow. ru

Яке ім'я підійде хлопчику народженому в травні? Чоловіче ім'я для мая?

Чоловіче ім'я для травня

Якщо ваш малюк повинен з'явитися в травні і ви ніяк не можете вирішити, як же його назвати, то пропоную вам невеликий список чоловічих імен для новонароджених в травні.

Кузьма,

Можна грунтуватися і на знак зодіаку.

Імена по знаку зодіаку

Якщо малюк народився з 20 квітня по 20 травня, то це тілець, а для хлопчиків телят підходить ім'я Денис, Олександр, Вадим. Якщо синочок народився після 20 травня, то це вже Близнюк, а у близнюків чоловічі імена - Микита, Станіслав, Ігор

Автор обрав цю відповідь лучшімкомментіроватьдольфаніка більше року тому

Іверська Божа Матір є заступницею для народжених на початку травня. а ось ті, хто народився в другій половині місяця захистить Святий Стефан і апостол Іоанн Богосолов.

У травні народжуються впертий Телець і принциповий Близнюк, знак дуже романтичний і мінливий.

Підходять імена хлопчикам Валерій і Микита.

Серед відомих особистостей двадцятого сторіччя актор Олександр Абдулов, Роберт Патінсон, поет Микола Заболоцький.

Правильніше, коли ім'я збігається з церковним ім'ям в календарі, хоча зараз в наш час допускається називати дітей іменами, які більше подобаються батькам. Але якщо будете хрестити дитину, то варто для початку заглянути в Святці.

комментіроватьnastyastar більше року тому

Хлопчики, народжені навесні, відрізняються нерішучістю і ранимою. Саме ці якості заважають їм досягти висот у кар'єрному зростанні, адже ці хлопці досить обдаровані. Вони себелюбні, розважливі, уперті і вдумливі. Ці люди відповідальні і енергійні, оптимістичні і добрі. Про них можна сказати «ясне сонечко». Вони виступають душею будь-якої компанії, завжди відмінні працівники і великодушні друзі.

Майський пальчикам потрібно давати імена непереможні, сміливі, зухвалі.

Для хлопчиків, народжених в травні, підійдуть імена: Віктор, Віталій, Кирило, Олексій, Валентин, Гліб, роман, Георгій, Павло, Микита.

комментіроватьlentik більше року тому

Вибір імені вашого майбутнього дитини - дуже важливе рішення для самих батьків. Адже ім'я - це історія людини, тому ім'я має звучати красиво і вимовлятися легко. Адже від цього залежить доля вашої дитини. Ось список імен для хлопчиків народжених в травні:

Іван, Анатолій, Віктор, Олексій, Максим, Валентин, Микита, Павло, Роман, Олександр, Денис, Артем. Тепер залишилося вибрати ім'я, для вашого майбутнього дитинку.

коментувати

Хлопчику, який народився в прекрасний квітучий місяць травень підійде кокетливий химерне ім'я начебто Марка, Маркуса, Леонтія, Леоніда, Льва, Дениса, Георгія, Всеволода, Віталія, Макара, Мар-ата

Зазвичай хлопчики народжені в травні-червні вважаються найпідступнішими спокусниками і обальстітелямі жінок в майбутньому, так що матусі готуйтеся!

комментіроватьСовершенство більше року тому

Найчастіше дуже складно батькам підібрати ім'я для новонародженого. Багато хто називає дитину на честь своїх батьків, по гороскопам, за знаком Зодіаку, за співзвучністю імені та прізвища. Хлопчик, народжений в травні - це Тельці або Близнюки. Хлопчики - Тельці з самого народження відрізняються великою активністю, але з віком стають більш врівноваженими і спокійними. Тому хлопчика - Тельця можна назвати м'яким і спокійним ім'ям: Анатолій, Антон, Артем, Богдан, Василь, Веніамін, Гліб, Дем'ян, Єгор, Ілля, Максим, Микита, Паша, Петя, Данило. Травневим хлопчикам, народженим під знаком Близнюків, потрібно підібрати більш творче ім'я: Сергій, Олександр, Валерій, Денис, Роман, Антон, Ярослав, Ян, Костянтин, Артем. Буква "Р", в цих іменах надає твердість, так як хлопчики - Близнюки дуже емоційні, творчі натури. Також можна дати ім'я травневим хлопчикам, щодо дня святого. Тоді у хлопчика буде свій святий зберігач, таке ім'я вам допоможуть підібрати в церкві. У будь-якому випадку, назвіть свого хлопчика, який народився в травні, так щоб у вас і у дитини були тільки позитивні емоції, відчуття любові, турботи і ніжності, які будуть виходити з ваших уст при вимові імені синочка.

коментувати

Www. bolshoyvopros. ru

Найщасливіший ім'я: як назвати хлопчика, який народився в травні? | Мистецтво бути жінкою

Найщасливіший ім'я: як назвати хлопчика, який народився в травні?

Часом підібрати ім'я новонародженому дуже не просто. Більшість людей знають і вірять, що ім'я несе певну енергетику і може вплинути на характер і долю маленького чоловічка, тому важливо відповідально підійти до того, як назвати хлопчика, який народився в травні. На що спиратися в своєму виборі: на ім'я святого в день народження дитини, на знак зодіаку, сезон, співзвуччя імені та по батькові? Насправді, кожен з цих критеріїв має право бути. А вже вам вибирати, що вам ближче.

Отже, ваш довгоочікуваний синочок народився в травні. Як вибрати для нього саме гармонійне і вдале ім'я?

 • У травні народжуються Тельцями і Близнюками. Маленькі Тельці відрізняються активним характером, але з віком стають спокійнішими, хоча деяка запальність в їхньому характері залишається. За допомогою імені можна підкоригувати цю рису характеру. Для цього хлопчика-Тельця потрібно назвати м'яким, спокійним ім'ям: Анатолій, Антон, Артем, Богдан, Василь, Веніамін, Гліб, Дем'ян, Єгор, Ілля, Максим, Микита, Паша, Петя, Данило. Хлопчики-близнюки, народжені в травні відрізняються непостійністю, деякою легковажністю, це емоційні та творчі натури, дуже товариські. Щоб ім'я змогло підкоригувати непостійний характер хлопчиків-близнюків, потрібно підбирати їм імена тверді, постійні (чим менше варіацій у імені, тим краще). Наприклад, їм відмінно підійдуть імена Сергій, Олександр, Валерій, Денис, Роман, Антон, Ярослав, Ян, Костянтин, Артем.
 • Підбираючи ім'я синові, враховуйте його поєднання з по батькові та прізвищем, їх милозвучність. Адже хлопчикові жити з цим ім'ям все життя і дуже прикро бути, наприклад, Сидоровим Робертом Саммуіловічем. Крім того, щоб ПІБ звучало милозвучно, до довгих батькові потрібно підбирати короткі імена і навпаки. Так, наприклад, до по-батькові Володимирович, Дмитрович, Анатолійович, Олексійович краще підібрати короткі імена: Антон, Денис, Роман, Петро, ​​Олег. А до коротким батькові, типу Ілліч, Львович, можна вибрати довге ім'я: Володимир, Анатолій, Микита і т. Д.
 • Вважається, що дитину потрібно називати ім'ям святого, в день якого вона народилася. Тоді у хлопчика буде свій охоронець, який буде оберігати його протягом усього життя. Для того, щоб вибрати ім'я по святцях, потрібно просто зазирнути в церковний календар і подивитися, як звуть святого, який протегує в день народження малюка. Часто буває, що імена святих здаються вам занадто застарілими, тоді ви можете порадитися про ім'я зі священиком. Він може підказати, яке ім'я буде найщасливішим для хлопчика, який народився в травні.
 • У будь-якому випадку як назвати хлопчика, який народився в травні, вирішувати вам. Важливо, щоб це ім'я у вас і близьких людей викликало позитивні емоції та асоціації, щоб ви вкладали в нього свою любов і турботу.

  Myladies. ru

  Як назвати дитину, народжену в травні :: Ім'я дитини :: Вибір імені малюка :: Про Дітей

  Найпершим і важливим подарунком новонародженому від батьків є дане йому ім'я. Воно дається на все життя і, на думку філософів і астрологів, має прямий вплив на долю. Так, російський вчений Павло Флоренський зазначав: «Існує таємна і незрозуміла гармонія між ім'ям людини і подіями його життя... Ім'я - найтонша плоть, за допомогою якої пояснюється духовна сутність». Виходячи з цього, можна зробити висновок: вибір імені - справа відповідальна і серйозна. Інший вчений Борис Хигир рекомендує батькам неодмінно враховувати місяць народження дитини, так як це впливає на формування характеру.

  1

  З огляду на те, що «травневі» люди образливі, легкоуязвімий і нерішучі, але поряд з цим егоїстичні, їм слід давати імена, які збалансують ці якості. Зазвичай це твердо звучать: для хлопчиків Кирило, Дмитро, Анатолій, Герман, Олександр, Давид, Макар, Сергій, для дівчаток Ірина, Євдокія, Клавдія, Олександра, Алана. До переліку «травневих» чоловічих імен, крім твердо звучать, входять Ілля, Павло і Леонід. У перелік жіночих - Майя (що природно), Міла, Любов.

  2

  Необхідно також враховувати, наскільки ім'я буде співзвучно батькові. Поєднання повинно бути милозвучною. Гармонійного звучання можна досягти, якщо наголос припадає на однаковий склад (за рахунком). Наприклад: тата звати Олексій, в цьому випадку при виборі між Кирилом і Анатолієм краще буде Анатолій, т. К. В поєднанні Анатолій Олексійович в імені і в батькові наголос падає на 3-й склад, що забезпечує оптимально прийнятне звучання. Також у дівчаток: якщо вам до вподоби і Олександра, і Ірина, і ви не можете зробити остаточний вибір, скажіть і те й інше ім'я та по батькові. Якщо тата звати Вадим, то на шальках терезів переважить Ірина, т. К. В цьому імені наголос падає на 2-й склад, як і в імені Вадим.

  3

  Звертайте також увагу на звуки, що становлять «стик» між ім'ям та по батькові. Постарайтеся не допустити, щоб на цьому стику було 4 або більше приголосних (наприклад, Олександр Арнольдович) або 2 голосні (Ірина Олексіївна). В тому і в іншому випадках «зайві» звуки будуть «з'їдатися» і ім'я-по батькові звучатимуть невиразно і некрасиво.

  Автор:

  Www. prodetey. ru

  Імена дівчаток і хлопчиків народжених в травні 2016 року

  У наступаючому 2016 року влада над світом і над долями людей буде віддана навіженої Мавпу. Цей символ року має неординарним характером, але ось до інституту шлюбу і до народження діточок він ставиться з великою відповідальністю. З найдавніших часів відомо, що ім'я для людини відіграє важливу і доленосну роль. Від правильного вибору залежить і благополуччя людини, і його правильно обраний життєвий шлях. Крім того, певний місяць народження є для маленького чоловічка не менше відповідальним моментом, адже будь-який період року вносить в характер дитини свої власні якості, куди відносяться негативні і позитивні моменти. При відповідному взаємодії двох основ можна влаштувати для маленького чоловічка прекрасну долю. Існують такі імена, які можуть пом'якшувати негатив в характері дитини, а інші наречення здатні і обтяжувати весь принесений негатив. Які імена народжених в травні найкраще підходять для малюка? Перш ніж відповісти на основну проблему, необхідно точно дізнатися, яким складом характеру мають травневі дітки.

  Характер дітей, народжених в травні

  Весна надає людині навіженість характеру. Дане пору року уособлюється з пробудженням і активністю, саме такими рисами характеру мають і діти, народжені в травні 2016 року (рік Мавпи). Крім того, у дітей з раннього їхнього дитинства присутня деяка серйозність, вони послідовні і відповідальні. Всі вищевказані якості прекрасно допомагають підросли особистостям просуватися тільки вперед по життю. Важливо пам'ятати, щоб добробут ніколи не покидало людини, у нього має бути таке ім'я, яке є помічником по життю. Жіночі та чоловічі імена народжених в травні 2016 року мають володіти м'якими і звучними голосними, таке поєднання допоможе дещо пом'якшити серйозність характеру дитини і допоможе йому в спілкуванні з оточуючими. Серед достоїнств маленького травневого дитини є якість, яке дозволяє завжди виконувати сказані слова. На таку людину завжди можна з легкістю покластися, всі знайомі і колеги будуть впевнені, що ця людина майстер своєї слова і не стане ошуканців або підлабузників. Ще одними головними якостями характеру травневих діточок є цілеспрямованість і рішучість. Часто трапляється так, що вони по шляху до вірного досягнення своєї мети і при цьому абсолютно не звертають на думку оточуючих людей. Дітлахи можуть володіти і впертістю, яке не завжди стане явним помічником благополучній долі. Допитливість травневого дитини іноді зашкалює за всякі межі, батькам необхідно постійно тримати малюка під контролем, так його цікавість зможе привести до негативних ситуацій. Вибір імені для народжених в травні 2016 року має схилятися до таких наречення, які легко вимовляються і є популярними. З самого дитинства у дитини буде величезна кількість знайомих і близьких друзів, весь вони товариські і добродушні. Дуже важливо не допустити того обставини, щоб ім'я дитини завадило йому спілкуватися або ж викликало глузування однолітків.

  Імена для народжених в травні

  Ім'я для кожної людини відіграє досить вирішальну роль, воно здатне пом'якшити негатив характеру і підкреслити позитивні моменти. Неправильно підібране наречення здатне послужити і погану службу, тому імена для дівчаток і хлопчиків, народжених в травні, повинні бути обрані в прямій відповідності зі складом характеру травневого дитини. Відмінними якостями в характері дитини є: вимогливість до себе, а також і до оточуючих його людей, владність, прямолінійність в будь-яких висловлюваннях і діях, рішучість, цілеспрямованість, принциповість. Якщо зробити відповідний висновок, то характер у такого малюка буде твердим і непоступливим. Правильно і лаконічно вибрати ім'я для дитини в травні 2016 року - це значить, допомогти йому погасити твердість і жорсткість характеру. У відповідних випадках обов'язково мають бути присутні м'які звуки, які пом'якшать і характер і характер дитини.

  Які ж імена найбільш підходящі для травневих дітей?

  • Хлопчики - Антон, Іван, Віктор, Олександр, Георгій, Федір, Семен, Роман, Кирило, Петро, ​​Юрій, Павло, Герман.
  • Дівчатка - Зоя, Тетяна, Євгенія, Олександра, Глафіра, Ірина, Клавдія, Фаїна, Христина, Юлія.
  Якщо взяти статистику минулих періодів, то в даний час популярними і поширеними іменами були наступні:
 • Хлопчики - Данило, Кирило, Максим, Тихон, Гліб, Микола, Михайло, Федір, Микита.
 • Дівчатка - Ірина, Христина, Таїсія, Анастасія, Марина, Вероніка.
 • Православний календар імен для дітей, що народилися в травні

  Роблячи правильний вибір, батькам важливо пам'ятати, що дитині доведеться носити це ім'я все його життя. Наречення для людини може стати ненависним, якщо воно викликає сміх або глузування у оточуючих. У недавні часи дорослі намагалися називати своїх немовлят на честь святих. Кожному дню відповідають іменини того чи іншого святого. Православний календар імен на травень 2016 року допоможе зробити відповідний вибір і визначитися з ім'ям свого синочка чи донечки.
  • Хлопчики - Всеволод, Анатолій, Олександр, Іван, Тимофій, Олексій, Віталій, Василь, Віктор, Яків, Георгій, Дмитро.
  • Дівчатка - Ірина, Пелагея, Тамара, Юлія, Фаїна, Зоя, Олександра.

  Сподобалася стаття? Поділися з Друзями

  лайк

  Www.2014godloshadi. ru

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...