Норма розміру плодового яйця Про вагітність і пологи

Головна » Зачаття дитини

Норма розміру плодового яйця

КТР і розміри плодового яйця по тижнях (норми)

Дівчата, це знову я, безталанна гріппозніца :) (пару тижнів назад бідкалася тут про те, як на 6 акушерської тижня примудрилася підхопити грип з температурою під 39)
Сьогодні була на УЗД. Плодове яйце - 11мм, жовтковий мішок - 1,6 мм, КТР 1,5мм, серцебиття немає.
Відправили на повторну здачу ХГЧ, і на ще одне УЗД через пару днів, але, як воно зрозуміло само по собі, шило-то в попі у інтернетчика Свірбій ого-го, ми ж іноді розумніше лікарів будемо.

Може у кого завалялася ссилочку на норми цих самих КТР і розмірів плодового яйця, стільки-то мм стільки-то тижнів по зачаття? Здається мені що все, що там сьогодні є якраз відповідає терміну на момент початку грипу, але ніяк не тому що на сьогоднішній день нарахувати можна. Вчорашній ХГЧ теж злегка занизький.

Узіст був дуже стриманий, ЗБ ліпити не став, хороша людина відразу видно :) Це ясна річ, він же тільки по динаміці може судити ЗБ там або НЕ ЗБ, не лякав і на тому спасибі. Однак в очах аж ніяк не оптимізм світився, похитав головою і з жалем сказав що я така за сьогоднішній день вже третя.

Спасибо заранее за вашу увагу і допомогу!


UPDATE: через 36 годин ХГЧ показав зниження на 200 пунктів. Це означає що, як і думали, дитинка вже давно не розвивається. Дякую вам за участь, на жаль, в моєму випадку грип виявився небезпечним рівно на стільки на скільки це було можливо. Якщо мене читають початківці вагітні рада - на самому початку вагітності приділяти підвищену увагу повідомленнями про початок епідемії. Осцілококцінум, часник-цибулю, квашена капуста, чай з медом і лимоном, журавлинний морс - в загальному все що є профілактикою - може предостарвіть найгірше. Тільки радьтеся з лікарем перечекайте ніж використовувати що-небудь.
І заради Бога, не розраховуйте на свій зазвичай сильний імунітет, краще проводити профілактику заздалегідь, щоб не бути покусаній смаженим півнем. Тому що я саме на це і розраховували, півень - покусав.

У мене місячні були взагалі 15 грудня останні :) але я овуляцію підгадала 15 січня, за два дні до місячних. так що якщо вважати що тоді ж 15 січня зачаття було, то зараз пішла 8 тиждень акушерська. спасибі за вашу інформацію, засмучуюсь звичайно ж сильно, але тут вже нічого не поробиш. в принципі я була готова до такого результату ще тоді, коли марно збивала температуру три доби поспіль, а вона трималася з межах 37,8-39,0.
счас плакати рано, раптом диво трапиться, а у вівторок в самий раз буде.

Ну, якщо у вас овуляція була 15-го, може, ще й нічого! вони ростуть знаєте як швидко зараз! У мене коли зачаття було я поняття не маю, але за підрахунками лікаря десь 6-7 січня, тобто на тиждень раніше вашого (хоча менструація остання 25 грудня). Правда, дочекаємося вівторка. Навіть і чудеса трапляються, а поки лікарі рукою не махнули, це навіть в категорію чудес не потрапляє :)

Велике дякую за підтримку! Величезне просто! Дуже важливі ваші слова тут і зараз!
Буду чекати до вівторка, ну і відпишу тут звичайно ж. Я давно зрозуміла (як сама почала по тегам нишпорити) що продовження кожної історії хоча комусь, але буде цікаво тому що раптом і у нього схоже щось буде.

Поки рано робити висновки! Розповім як у мене ось зараз. Останні міс. 19 грудня. тиждень тому робили УЗД через живіт - виявили два плідних яйця, більше на 6 тижнів. розвитку менше рази на 2.5 менше (строк не визначили). Ембріона не побачили, серцебиття немає ні в одному ні в іншому.
У понеділок (позавчора) переробила інвагінально. В результаті обидва з серцебиттям, розміри одного 11 мм. КТР 5 мм. термін 6 тижнів. 2 дня, другого 18 мм, КТР 8 мм термін 6 тижнів. 6 днів. Ось.
Сподівайтеся на краще і переробити краще в іншому місці, имхо.

У Вас дещо інша ситуація. Мабуть перший раз Ви робили УЗД на дуже маленькому терміні, і чомусь через черевну стінку, хоча до 12 тижнів вагінально набагато краще видно. І серцебиття тільки з 6 повних акушерських тижнів визначається. Я так з багатьма дівчатами на збереженні лежала, к-е в 4-5 тижнів УЗД робили, а там яйце без ембріона і серцебиття, а до 6 тижнів вони виявлялися. У автора поста зростання ембріончіка зупинився 2 тижні тому, і нам залишається тільки молити Бога, щоб це була помилка з УЗД або поганий апаратури

Мої співчуття, тримайтеся.
А чому так надовго відкласти вагітність хочете?
Може Вас трохи підбадьорить така історія: я в лікарні з дівчинкою лежала, 32 роки, 3-тя вагітність, перші 2 завмерлі на 6-7 тижнях, причому зі зростаючою маткою, т. Е. Те, що вони завмерлі визначилося тільки в 12 тижнів на УЗД. Лежала вона тижня на 8-й і без особливого оптимізму. Пару тижнів тому зустрілися в ЖК - ПУЗ вже на ніс лізе - вилежатися і зберегла. Дай Бог, щоб наступного разу все пройшло вдало.

Скажіть будь ласка що ви конкретно робили щоб це дізнатися, у мене манія підозри хочу пройти аналізи, коли була на узі місяць тому мені нічого такого не сказали воообще, що потрібно робити конкретно

Я здала ХГЛ при першому відвідуванні лікаря, т. К. Він виявився нижчим за норму - пішла на УЗД, констатували що ембріончік меншого розміру ніж потрібно за нормами і не чути сердечка, тоді пішла ще раз здала ХГЛ. Цей гормон має подвоюватися кожні 48 годин (відмінно розвивається вагітність), або хоча б рости (підозри виникають, але сам по собі зростання означає що дитинка росте теж). А у мене ХГЧ в крові впав, це означає що він вже не виділяться взагалі і те, що в крові знаходять - залишки від колишньої розкоші.

Ви себе не терзайте, будь ласка, підозрювати може тільки лікар, а ви на інтуїтивному рівні можете придумати собі істерику. я не вас персонально засуджую, просто суджу по собі і тим дівчатам що в ком'юніті ці істерики не раз влаштовували. для успішної вагітності головне - щоб мама вірила в малюка і себе. читайте побільше літератури про те як _может протекать_ вагітність. тому що загальні якісь норми і уявлення як все повинно бути в медицині існують, але кожен випадок все одно індивідуальний. то, що в іншої означатиме катастрофу для вас виявиться просто особливістю. це була друга моя довгоочікувана вагітність, я прекрасно знаю яка паніка захльостує здавалося б без причини. намагайтеся заспокоїться заради малюка, якщо що пийте персен - його можна в першому триместрі.
і не шукайте діагнозів, заради бога! удачі вам. )

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...