Сповільнилося зростання ХГЛ 7 тижня Про вагітність і пологи

Головна » Зачаття дитини

Сповільнилося зростання ХГЛ 7 тижня

Жіноче здоров'я

Уповільнений ріст ХГЛ

Здрастуйте, Олено! Я якось писала вам - у мене 2 втрати, ПРПО на 20й тижня, ЗБ на 6ой. Зараз знову вагітна. Перебуваю на 7 тижні. Моніторю кожні 4 дні ХГЧ. І ось він почав рости з уповільненням. На УЗД є ембріон, але серцебиття немає, відставання на 1 тиждень. Потім впали естроген і прогестерон (хоча перебуваю на утрожестане) .Суд з усього, знову неприємності. Перевірені - андрогени (в нормі), коагулограма (в нормі), ОАК (хоч в космос), мазок-в нормі, проте є Еубактеріі 10 * 7,2.В минулому був ендометрит. У підтримці Фраксипарин 0,3. Підкажіть, чи можна щось зробити, щоб відновити прогрес вагітності? Чи завжди уповільнений зростання ХГЧ означає регрес?

Коментарі до запису

Ввійти Зареєструватися Тільки зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Олена Березовська 2013/07/19, #

Дайте можливість організму розібратися з вашою вагітністю. Якщо плодове яйце вийде самостійно, з початком менструального циклу ви сміливо можете вагітніти, не забуваючи приймати фолієву кислоту. І ще одна порада: з виникненням вагітності не потрібно бігати по двадцять разів на лабораторії і УЗД, тому що ви самі створюєте такий колосальний стрес, таке емоційне напруження, що жодна нормальна вагітність таких навантажень тестів і всяких перевірок просто не витримає. Доведено, що стрес підвищує ризик спонтанних викиднів значно. Тому, незважаючи на неприємну історію з втраченими вагітностями, намагайтеся нову вагітність уберегти від негативізму, страхів, драматизму і зайвого нервування. Зрозумійте також, що на ранніх термінах медицина безсила в збереженні вагітностей, незалежно від того, скільки хімії і гормонів ви в себе введете.

Олена Березовська 2013/07/17, #

Продовження: На 7 тижні зростання ХГЧ не є прогностичним ознакою прогресу вагітності, тому на такому терміні його вимірюють тільки для підтвердження вагітності, а трохи пізніше як частина пренатального генетичного скринінгу. Тільки УЗД може показати наявність живого ембріона. Якщо серцебиття не знаходять, проводять повторне УЗД через тиждень.
Поки якісь висновки зробити неможливо. Але прийом прогестерону може порушити евакуацію мертвого плодового яйця і потрібно чистка.

Athya 2013/07/17, #

Так, ризики прийняття прогестерону я розумію. Але він знову падає навіть на підтримку, тому поки є надія, приймаю. Підкажіть будь ласка, укол ХГЧ допоможе в якості підтримки ЗТ? або ніякого сенсу в цьому уколі в такій ситуації немає?

Олена Березовська 2013/07/17, #

Це ще раз підтверджує факт, що екзогенний прогестерон не засвоюється Це доведено багатьма дослідженнями. Те, що він падає, нічого страшного. З 7 по 8 тиждень йде зсув вироблення прогестерону від жовтого тіла до плаценти, тому закономірно, в цей період рівень прогестерону може бути менше. Вимірювання прогестерону НЕ явлется прогестіческім щодо прогнозу вагітності.
Ви не можете зрозуміти і прийняти одну істину: здорове плодове яйце виробляє достатню кількість ХГЧ, тому не потребує додаткового його призначення. Нездорове плодове яйце не може імплантуватися, тому що воно дефектний, тому ні введення ХГЛ, ні прогестерону ситуацію не змінить.
Розумію, що нічого втішного, але можливо ви перебільшуєте сіуацію і накручуєте себе. Потрібно запастися терпіння і стежити за подіями.

Athya 2013/07/17, #

Я схильна думати, що моє плодове яйце не дефективні, а намагається завмерти по зовнішній причині. Минулого разу я здавала на генетичний аналіз шматок хоріона, і там був нормальний чоловіча стать. Схиляюся до того, що порушений кровообіг.
Я сама не виношую, це доведено досвідченим шляхом. Тому намагаюся допомогти сама собі. Але мій лікар сказав, що ефективність уколів ХГЧ не доведена. Скажіть будь ласка, уколи ХГЧ можуть в даній ситуації нашкодити?

Олена Березовська 2013/07/17, #

А не має значення, що каріотип нормальний. При звичних спонтанних викиднів він нормальний в 50% випадків втрат. Якраз довести неефективність ін'єкцій ХГЧ.
Кровотік ні до чого. Всі процеси імплантації проходять на рівнях імунологічної відповіді, як при пересадці органу. Та й немає у вас порушень кровотоку, якщо коагулограмма в нормі.
Намагаючись допомогти собі, ви шкодите хоча б тим, що чіпляєтеся за модні діагнози, які зараз прийнято ставити генетично, приймаєте препарати навмання, бо їх всім призначають. Після втрати 1 вагітності на ранніх термінах шанс успішної вагітності складає 80%, при втраті 2 - 70%, при втраті 3 - 60%. Тому обстеження проводять після втрат 3 вагітностей. Втрачати вагітності неприємно, однак і йти на поводу у паніки в пошуках помилкових діагнозів теж не слід.

Athya 2013/07/17, #

Зрозуміло, дякую. Скажіть будь ласка, а актовегін не є шкідливим? Я його теж приймаю.

Олена Березовська 2013/07/17, #

Є. І його не використовують в акушерстві, крім наших лікарів.
Постарайтеся змінити стереотип мислення все ж. У вас є вагітність, але чомусь ви вже морально налаштовані на її втрату.

Athya 2013/07/17, #

Чи не налаштована, швидше просто страшно. Чи не виходить не дути на воду після минулих подій. Скажіть будь ласка, а крім фолієвої кислоти, що приймати тоді для підтримки? (Я вже дві вагітності провела без підтримки (крім фолієвої і вітамінів), і обидві вони закінчилися невдало.)

Олена Березовська 2013/07/17, #

Так немає нічого в арсеналі підтримки. Якщо у жінки є певні захворювання, які піддаються лікуванню, то призначають лікування захворювань, що може допомогти в підтримці вагітності.

Доброго дня. Допоможіть будь ласка

Доброго дня. Допоможіть будь ласка. У мене почалася сьогодні 8я тиждень вагітності. Вчора здала ХГЛ і прогестерон. Прогестерон впав удвічі (зараз 14,91 нг / мл (норма 11-90) а на початку 6 тижня був 26 і 23 в динаміці через день) .ХГЧ перестав рости рівно вдвічі, я дуже хвилююся. На початок шостого тижня ХГЧ у мене одна тисячі двісті двадцять дві мМО / мл (норма 217-7138) і 2664, а вчора, в кінці 7й тижні - тільки 45760. А за підрахунками, якщо збільшується вдвічі, то повинен був бути близько 100 000. Питання: 1 . Чи міг впасти прогестерон він того, що я вже тиждень не пью вітамін Е? Я не хотіла пити дюфастон, але вже готова на все. 2. Спочатку ХГЛ ріс більше, ніж удвічі, а тепер уже менше, що робити? Це можеть бути внеаточная? Або завмерла. Допоможіть.

Плодове яйце, імплантіруя, починає виділяти спеціальний гормон вагітності - хорініческій гонадотропін людини (ХГЛ), який, потрапляючи у кров'яне русло жінки, підтримує функцію жовтого тіла в одному з яєчників для постійної вироблення прогестерону, поки плацента не візьме на себе таку роль. Між цими двома гормонами існує тісний прямий залежність: якщо імплантація проходить погано (найчастіше через дефектного плодового яйця), то кількість ХГЧ буде недостатньо, і функція жовтого тіла почне згасати, що призведе до нестачі прогестерону для підтримки вагітності. Додаткове призначення прогестерону при неякісному прикріплення плодового яйця ситуацію не покращує, за винятком тих випадків, коли проводять штучне запліднення і підсадку ембріонів, так як в таких випадках у жінки немає свого жовтого тіла. ХГЧ також є іммуноподавляющего речовиною, тобто тим, яке пригнічує захисні сили матері, не дозволяючи їй відторгнути прикріплюється плодове яйце.

Визначення гормонів вагітності - один з методів постановки діагнозу. Лікарі користуються цим методом не так для визначення наявності вагітності, а її прогресу, і для діагностики позаматкової вагітності в більшості випадків. Хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ) виробляється клітинами плідного яйця, з яких потім формується плацента. Навіть при відсутності ембріона в плодовому яйці (порожнє плідне яйце), рівень ХГЧ у жінки може бути підвищений. При ряді пухлин яєчників і рідко інших органів може вироблятися ХГЧ.
Особливість ХГЧ в тому, що за своєю структурою він складається з двох субодиниць - альфи і бета: # 945; - ХГЧ субодиниця однакова за будовою з такою ж субодиниці інших гормонів жіночого організму (лютеїнізуючого, фолікулостимулючого-стімуріющуего, тиреотропного). а ось # 946; - ХГЧ субодиниця унікальна в своїй будові і характерна для ХГЧ вагітності. Тому найчастіше в сироватці крові жінки визначається # 946; - ХГЧ.
Цей гормон вагітності повинен досягти певного рівня, щоб його можна було виявити в сироватці крові жінки. Вимірюють рівень гормону в спеціальних одиницях - милі - міжнародні (інтернаціональні) одиниці на 1 мл плазми крові (мед / мл, mIU / ml), і в крові його можна виявити на 7-8 день після зачаття, тобто на 21-23 день менструального циклу, а сечі жінки на 8-9 день після зачаття.


Перші чотири тижні після зачаття рівень ХГЧ зростає швидко, подвоюючи кожні 2 дні. Після 6-7 тижнів вагітності зростання його незначно сповільнюється, і подвоєння може зайняти до 3.5-4 днів. У 85% вагітних жінок подвоєння рівня ХГЧ відбувається кожні 48-72 години, проте вважається, що підвищення рівня може бути і повільніше, що не означає, що вагітність не прогресує і у жінки народиться нездоровий дитина. Досягнувши максимальних рівнів в 9-12 тижнів, вироблення ХГЧ знижується, і після 16 тижнів залишається на рівні показників 6-7 тижнів вагітності.

Ya postarayusj najti vypisku iz moej knigi, gde ya eto obyasnyayu. Kogda pridu s raboty.

Sovershenno verno. Po doroge na rabotu ya vspomnila, chto kak raz etogo vam i ne obyasnila. I ne u vseh zhenshchin nablyudaetsa imeno takya dinamika rosta.
Uspokojtesj, i prosto nosite beremennostj daljshe. Razmery v norme, vse v norme, tak chego zhe vy nervnichaete i ceplyaetesj k cyfram kak budto eto izmenit kartinu. eto nichego ne izmenit. Prosto spokojno noite beremenostj daljshe.

Нічого не робити. Подивитися хорошу кінокомедію. Розслабитися. Відпочити. Про прогестерону читайте статтю в блогах. Він вам не показаний.

Не панікуйте. Паніка ніколи ще не допомогла ні в одній ситуації.
Як можна визначити завмирання вагітності за допомогою УЗД? Існує кілька УЗД-ознак, за якими можна припустити назріваюче переривання вагітності: уповільнення серцевого ритму ембріона (менше 85 ударів в хвилину з 7 тижнів вагітності), співвідношення розмірів плодового мішка і ембріона не відповідає нормі, жовтковий мішок збільшений (більше 5-6 мм) і деформований, присутній крововилив в місці прикріплення плодового яйця. Чим більше крововилив (гематома), тим менші шанси щодо нормального прогресу вагітності. Однак робити поспішні висновки в таких випадках тільки по одному УЗД не можна, і повторно проводять обстеження через 3-7 днів.
Інший важливий діагностичний метод - визначення рівня ХГЛ в сироватці крові, але не просто в одному зразку, а в динаміці кожен другий день. Якщо пам'ятаєте, я згадувала, що при нормальній вагітності рівень цього гормону підвищується приблизно в два рази кожних два дні. Навіть якщо підвищення відбувається в 1.4 рази - це хороший прогностичний показник. Протягом тижня кожен другий день (разом, три-чотири зразки крові за тиждень) визначають рівень ХГЧ в сироватці крові. Якщо спостерігається плато, тобто зростання рівня ХГЧ не відбувається, або йде зниження рівня ХГЛ, це говорить про те, що вагітність завмирає або вже завмерла з певних причин, і ніяка зберігає терапія тут не допоможе. Якщо ж зростання рівня ХГЧ в нормі, то це ознака нормального розвитку вагітності, і, природно, про якийсь зберігає терапії тут говорити недоречно

Perestanjte kopatjsya v sebe i sozdavatj stresovuyu situaciyu. Remnya na vas net. Beremennostj progressiruet? progressiruet! Tak kakogo cherta vam ne radovatjsya etomu. Durdom. Kak vy sobiraetesj vynashivatj s takim samoistyazaniem 9 mesyacev. nemedlenno prekratite vsyu etu fignyu. Norma u vas.

Травня 20th, 2011 at 18:49

Ви знаєте, це дійсно правда, що як стаєш на облік в жіночу консультацію починається гора аналізів і досліджень. За 12 тижнів вагітності в жіночій я була раз 100. Мало того, це ставати нескінченністю і як тільки збільшується термін вагітності аналізів і на прийом ти ходиш чаші. А сьогодні був випадок взагалі супер: прийшла на прийом, зважити втратила 100 грам, потім дивиться мої аналізи лікар і каже, ви знаєте у Вас зміни на гормони ХГЧ і інші треба їхати в генетичний центр здавати аналізи і робити узі. А потім медсестра міряє тиск після новини яку сказав лікар, відповідно у мене піднявся тиск, а лікар каже ви, що нервуєте. І що мені залишалося сказати. Ідіотизм, що не правдо чи?

Травня 20th, 2011 at 21:49

Абсолютно з вами згодна. Ідіотизм!
Наші лікарі взагалі дуже люблять закошмарив бідних пацієнток, а потім щиро здивуватися: А що ви нервуєте-то, матуся. І ще добре якщо не дарма лякають, найчастіше, просто нагнітають атмосферу. Мабуть, щоб власну значимість відчути.

Травня 31st, 2012 at 8:50

Здравсівуйте! У мене таке питання: 21.05 ХГЛ 154000, прогестерон 44 (6 тижнів вагітності), утрожестан до 20.05 400мг, з 20.05 і по нинішній момент 300мг, 30.05 ХГЛ 176000, прогестерон 58 (приблизно 7, 3 тижні), чи нормально таке уповільнення зростання ХГЛ на цьому терміні? До цього ХГЛ ріс набагато швидше (16.05 - 103000, 7.05 - 34000), і такий різкий стрибок прогестерону? Дякуємо

Червень 1st, 2012 at 22:51

На ваше запитання відповідає наш консультант Юдіна Анна Миколаївна, лікар гінеколог-ендокринолог в. к.:
Маша, різні лабораторії використовують для обчислення ХГЧ різні одиниці виміру, різні часові проміжки і відповідно різні допуску. Не бачачи лабораторного бланка гадати не стану. Так само з ваших пояснень не зовсім ясно який же у вас все-таки акушерський термін.
Не хвилюйтеся, ХГЧ і не повинен наростаючим рівномірно. До 5 тижні він прибуває швидко, потім уповільнює зростання, після 7 тижні почнеться повільне падіння. Не намагайтеся самостійно виявити залежності і послідовності в показниках і терміни. Орієнтуйтеся тільки на бланк аналізу, там завжди вказані допуску за термінами, до того ж лаборанти ставлять додаткові позначки біля показника: стрілочка вгору - показник підвищений, стрілочка вниз - знижений. Якщо вагітність у вас не багатоплідна, то зорієнтуватися буде не складно.
Та ж картина і з прогестероном - орієнтуйтеся на бланк.

УВАГА: всі коментарі модеруються, спамити марно! Обмін посиланнями ведеться тільки з сайтами схожої тематики
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...