Таблиця визначення статі дитини батькові Про вагітність і пологи

Головна » Зачаття дитини

Таблиця визначення статі дитини батькові

Японська таблиця (календар) визначення статі дитини

Дізнавшись про «цікавому» положенні, майбутня матуся, не чекаючи планового УЗД в 22 - 24 тижні вагітності, хоче заздалегідь дізнатися, хто ж у неї буде: хлопчик чи дівчинка. Існує безліч способів визначення статі дитини і найпоширенішими і простими у використанні є календарі.

Їх кількість сьогодні дуже велике, всі вони різні, але також і дають різні результати. Так кому довіряти? І де можна визначити заздалегідь стать майбутньої дитини?

Принцип дії японської таблиці визначення статі дитини
Інструкція по застосуванню
Наскільки достовірні результати?

Природно, що найвірогіднішим способом є УЗД-діагностика, однак вона, як уже говорилося вище, проводитися тільки на 4 - 5-му місяці вагітності. Є ще один спосіб - японська таблиця визначення статі дитини. Як їй користуватися і що вона являє собою?
Принцип дії японської таблиці визначення статі дитини

Вже давно доведено, що то, якої статі народитися дитина, залежить від групи хромосом, які несуть в собі сперматозоїди. У жінок яйцеклітина завжди має тільки жіночий набір хромосом (Х), а ось сперматозоїди можуть нести різні набори хромосом Х і Y, тобто, жіночі та чоловічі. Коли відбувається злиття двох цих клітин, хромосомні набори з'єднуються. При злитті ХХ хромосом, народжується дівчинка, при ХY - хлопчик. І як раніше стверджували вчені, заздалегідь припустити, які набори хромосом зіллються, неможливо.

Японські вчені спростовують це і вважають, що визначити злиття хромосом можна по місяцях народження біологічних батьків і періоду зачаття. Тобто, в чоловічому організмі в певний період виробляються Х-хромосоми і Y-хромосом і можна заздалегідь визначити дівчинка народитися або хлопчик. Виходячи з цього вони склали 2 таблиці, що визначають сприятливий період зачаття дитини чоловічої або жіночої статі.

За короткий проміжок часу японський календар визначення статі дитини набрав свою популярність не тільки серед жителів Японії, але і за її межами, так як на диво для багатьох, результати, які він дає, дійсно відповідає реальності.

Інструкція по застосуванню

Японський метод визначення статі дитини простий у використанні. Для зручності користування вчені створили відразу дві таблиці. Одна визначає кодове число, а друга по місяцю зачаття - стать дитини.

Японський календар зачаття статі дитини передбачає визначення кодового числа. Для його визначення потрібно знайти місяць народження біологічного батька і біологічної матері.

Від місяця народження батька проводимо вертикальну лінію вниз, від місяця народження матері - горизонтальну лінію вправо. Те місце, де відбувається перетин ліній і є кодове число. Наприклад: майбутній тато народився в квітні місяці, а мама - в грудні.

У місці перетину ліній вказана цифра 4. Це і є кодове число, за яким буде визначатися стать дитини по японському календарі.

Тепер переходимо до другої таблиці. Для точного визначення результатів, вам необхідно знати місяць зачаття. У верхній частині таблиці вказано кодове число, яке потрібно знайти. Від нього проводимо вертикальну лінію до місяця зачаття і дивимося отриманий результат. Чим більше хрестиків, тим точніший результат.

Наприклад, зачаття дитини планується або було зовсім в червні місяці. Проводимо від кодового числа вертикальну лінію вниз, від місяця зачаття горизонтальну.

З таблиці видно, що більшу кількість Х, розташовується в стовпці «Дівчинка», значить, у майбутніх батьків є велика ймовірність народження дитини жіночої статі.

Наскільки достовірні результати?

Японський метод планування дитини, звичайно, не дає 100% результатів. Однак більше 80% скористалися вже підтвердили унікальність і точність цього методу.

Для багатьох визначення статі дитини за японською таблиці допомогло заздалегідь запланувати вагітність і народити дитину саме такого статі, якого вони хотіли.

Наші вчені ще досі сперечаються з приводу такого визначення статі дитини, адже всі ці дані не є точними. Як вже говорилося раніше, вони вважають, що визначити стать дитини у такий спосіб не реально, і місяця народження батьків і зачаття не впливають на це. Однак факт залишається фактом, і японська таблиця дійсно в більшості випадках потрапляє «в точку».

Існує ще одна таблиця, по якій можна визначити стать майбутньої дитини, тільки вона не японська, а китайська. Вони чимось схожі, однак тут не враховується місяць народження батька, тільки вік матері і місяць зачаття.

Вона набагато простіше у використанні: в лівій стороні вказаний вік матері, а в верху місяці зачаття. Точно так же, як і в японській таблиці, необхідно провести лінії від цих двох значень, і за місцем перетину цих ліній визначається стать майбутньої дитини: темно-зелений - хлопчик, світло-зелений - дівчинка.

Для достовірності результатів ви можете визначити стать дитини відразу по двох таблиць. І якщо результати збіглися, ви можете бути впевнені на всі 100%, якої статі у вас буде дитина.

Звертаємо Вашу увагу! Для визначення статі дитини за цими двома таблицями, необхідно знати точний місяць зачаття. Це не той час, коли ви дізналися, що вагітні, а період овуляції, коли і відбувається зачаття. Тобто, якщо у вас менструація повинна була початися в першій половині травня, але її не було, це вказує на вагітність. Однак овуляція відбулася не в травні, а за 2 тижні до першого дня затримки - в квітні.

Будьте уважні, інакше результати, які ви отримаєте не правильно, визначивши період овуляції, будуть недостовірними. Для точного визначення овуляції, ви також можете скористатися спеціальними калькуляторами в інтернеті, де необхідно вказати тривалість менструального циклу і дату останньої менструації. Або ж самостійно визначити, додавши 14 днів до першого дня менструації.

Запам'ятайте, період овуляції тривати 3 - 4 дні. Саме в цей момент може відбувається зачаття, так як яйцеклітина «народжується» та вже готова до злиття. В інші дні зачаття дитини є неможливим.

Ну а тепер, коли ви всі знаєте, можете приступати до визначення статі майбутньої дитини.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...