Чи з'явиться ембріон жовтковий мішок Про вагітність і пологи

Головна » Зачаття дитини

Чи з'явиться ембріон жовтковий мішок

Серцебиття на 6 му тижні

Ka. в Мій щоденник 13 серпня 2011 12 838 Переглядів

Ось читаю я вже кілька днів форум і більше вганяє в тугу. Навесні була ЗБ. Тому боюся від кожного шереху. У середу була на узі. Акушерський термін 5,5 був. Розмір плодового яйця 1см, є добре видний жовтковий мішок, а емброіна на побачили (або шукали не дуже) .Врач каже, що все поки ок, а у мене серце не на місці. Чому немає ще ембріона і сердечко не чути. Переживаю, плачу. Слід узі тільки через 2 тижні призначено. Читаю майже у всіх в 5 тижнів вже й видно і чутно, а у мене поки немає. У кого була схожа ситуація. Чи може бути ембріони, якщо є жовтковий мішок?


SchastlivajaAnutka
13 серпня 2011 року - 1:34

Я до вас в графік залізла, у вас виходить 43 день циклу, а ви вже хочете серцебиття. У мене на 40-й день тільки побачили плодове яйце, і ніякого ембріона не видно було, не кажучи вже про серцебитті. Так що не переживайте, ще просто рано! Апчхи вам для закріплення)))))))))))) все буде добре!


Florencia
13 серпня 2011 року - 1:39

У мене взагалі в 7-8 ледве побачили СБ, на 6-7 не бачили ще! Чи не накручуй себе, лапьнька! Я тебе дуже розумію, теж пережила ЗБ і теж тремтіла за свою намистинку. Дуже допомагає представляти, як ти обіймаєш свою дитину, теплого, рідного, найкращого! Заспівай йому колискову, розкажи, що ти відчуваєш, не забудь вибачитися за свою нервозність :), попроси триматися за тебе всіма силами! Говори з ним, він або вона адже вже з тобою, з вами.
Удачі вам!

Спасибі дівчинки за підтримку, а я радію в Болталка за всіх, у кого серце б'ється, а сама реву, що у нас його поки що не чути. Важко тримати себе в руках, коли є вже негативний досвід.
AnutkaBabyDreamer, я себе і заспокоюю тим, що судячи з усього імплантація тільки на 11 ДПО була, тобто пізня.


Karamel # 39;
13 серпня 2011 року - 2:35

У мене при діаметрі пя 23 мм лікар (нормальна лікар) ембріона не бачила. Термін поставила рівно 5 тижнів. А в 7 тижнів уже був і ембріончік і серцебиття. Так що менше нервів (попей заспокійливе, від них менше шкоди, ніж від сліз) і чекай 2 тижні. Раніше тільки не біжи на УЗД, головне, що твій дитинка в матці, зростає і розвивається як йому положенно, а не так як ти хочеш і він просто дуже-дуже-дуже маленький ще, тому його і не видно. І тільки тому, а не тому що ти там собі придумали.

У мене теж в 6 тижнів на УЗД не побачили ембріон, але побачили жовтковий мішок! Теж була ЗБ! Зараз у нас з малюком все ок! Так що не переживай!


Лисичка-мама
13 серпня 2011 року - 2:38

Рано адже ще для СБ України. -))) Не переживай, дорога! У мене на твоєму терміні навіть ПЯ ще не знаходили.


ЕКО в УКРАЇНІ
У мене гіпер проявилася відразу після пункції, на вечір. У мене був сильно роздутий живіт, я не міг.

Стимуляція овуляції
Доброго ранку По герпесу консультувалася дуже багато, не лікується це, я коли вагітна хо.

Синдром виснаження яєчників. ЕКО при СЯ
Привіт, дівчатка Xenia777 Чому Ви вважаєте, що від сперми мало що залежить. Яйцеклітини.


Відносини з матір'ю
Усім добрий вечір! Потрібно думку колективу, так як сама вже розібратися явно не можу хто правий, а.

Невдала ГСГ. Чому розчин не пройшов навіть в матку?
Дівчатка, підкажіть будь ласка, може, була у кого схожа ситуація? На прийом тільки через тиждень.

Я чекаю дива. а мій організм чудит))) + вопросики
Здрастуйте, дорогі форумчани. Я тут гість рідкісний, порадувати поки нічим. Життя йде своїм че.

Дівчатка зробила ще один вранці
Який дпо точно не знаю. можливо 11-12. Скажіть це може бути вона, Б смужка?

За графіком 11 ДПО.
Ось що видав денний тест Мама Чек. На що більше схоже - друга смужка або реагент? Кому цей.


Перший тиждень вагітності після зачаття
Навряд чи хтось сперечатиметься, що зародження нового життя - це, по суті, одне велике чудо. Так, благод.

Ні ЕМБРІОНА

А у Вас в описі УЗД про жовтковий що мішок-небудь написано?
У мене на терміні 6 Центрі в нед планування на суперсучасному апараті УЗД з дигональ екраном напевно см 80, лікар по-рекомендації, теж не ембріон побачила. Сказала-анембріонія, якщо буде зупиняти-ні кровить і взагалі швидше на чистку і здавати на щоб, гістологію побачити через що не розвинувся ембріон. мого Щодо - може ще почекати і переробити пізніше? УЗД сказали. що на такому терміні точно вже видно ембріон (термін був планували, т. к. точний і ловили овуляцію). Всю ніч вранці. проревіла пішла здала кров на ХГЧ, результат отримавши зі збільшеним ХГЧ просто прийшла в попросила ЖК і районну мені прояснити ситуацію. Хоча мені лікар сказала, що при анембріонія буде теж зростання ХГЧ, але тут же зробили яким УЗД-то мало не переносним апаратом з маааалюсенькім лікаря. і 2 екранчіком ошелешено сказали як це ембріона? ось немає ж він пульсує і взагалі, кажуть-ось же мішок жовтковий, значить якщо б і не побачили ембріон, маленькому на допустимо терміні, то якщо є жовтковий ембріон-то мішок буде
Більше я в ЦПСИР не ходила.
мій Чоловік тут недавно, гладячи доньку по сказав. голові так ніжно ну, що анембріонія ти Так.

Наша що все в цьому житті впадайте у відчай. Не буває. Обов'язково перевірте результати УЗД і нехай і аналізів все у Вас буде добре А у описі в Вас УЗД про жовтковий мішок небудь-що написано?
У мене на терміні 6 тижнів в планування Центрі на суперсучасному апараті УЗД з екраном напевно дигональ см 80, лікар по-рекомендації, теж не побачила Сказала. ембріон-анембріонія, якщо буде кровить-ні взагалі і зупиняти швидше на чистку і здавати на гістологію, побачити щоб через що не розвинувся ембріон. Щодо може - мого ще почекати і переробити УЗД сказали пізніше. що на такому терміні вже видно точно ембріон (термін був точний, т. к. ловили і планували овуляцію). Всю ніч проревіла. пішла вранці здала кров на ХГЧ, отримавши збільшеним з результат ХГЧ просто прийшла в районну РК і мені попросила прояснити ситуацію. Хоча лікар сказала мені, що при анембріонія теж зростання буде ХГЧ, але тут же зробили УЗД чуть-то яким ледве не переносним апаратом з маааалюсенькім екранчіком. і 2 ошелешено лікаря сказали як це немає пульсує ж він ембріона? ось і взагалі, кажуть-ось же жовтковий значить, мішок якщо б і не побачили ембріон, припустимо на терміні маленькому, то якщо є жовтковий мішок-то буде ембріон
Більше я в ЦПСИР не ходила.
Чоловік тут мій недавно, гладячи доньку по голові. так сказав з ніжністю ну, що анембріонія ти наша.

Що Так все в цьому житті буває. Не обов'язково. впадайте у відчай перевірте результати УЗД і аналізів і все хай у Вас буде відмінно
Лінчік, ну песимізм? за що Даваи-ка хвіст пістолетом Мені лікар мої після ЗБ сказав, що можна після одразу перших М планувати, нічого тут все, такого природно - якщо морально готова. В вся літку складність, мені здається, трохи про. А страшно ОК вообше сказав - навіть не думав, дитини якщо плануєте - навіщо організму збивати настроікі? його
Манго, я тримаю за тебе кулочка, буде все добре

Про разлагаюшііся ембріон і таке все, і інтоксикацію. Коли мені поставили ЗБ на 11 сказали, тижня, що малюк завмер на 9-10 тижні, запропонували мені, до речі, почекати, поки саме почне все виходити. Сказали, що може де трапиться щось через 2-3 тижні, коли організм поиметь сам, що плід не розвивається. Мало хто на погоджуються ето, так як психологічно важко. Я чистку вибрала відразу. А дружина чоловікового брата чекати вибрала, коли у неї случілоьс подібне. саме Все вийшло через деякий час, і місяці 2 через вона знову сабеременела і народила неї. Але у хлопця нерви сталеві, поетому вона своїм впоралася шляхом. А нудило мене постійно, після тільки чистки пройшло. Тут підхід з медицини боку дуже відрізняється від російського.

Тата, новин чекаємо від тебе, це тобі @@@@@@@@@@@@@@@@@@@
приєднуюся
рада же я як, що ви не поспішили. а почекали і перевірилися
як
приєднуюся ж я рада, що ви не поспішили. а почекали і Tata84 перевірилися, вітаю вас Легкої вам Таня вагітності виконано =)
дівчинки я теж на узі сьогодні була. так переживала. ми 14мм і серце биистро так стукає))) 150-160 в хвилину)))) нам дали фото і відео) я така щаслива виконано Таня =)
дівчинки я теж на узі була так. сьогодні переживала. ми 14мм і серце так стукає биистро))) 150-160 в хвилину)))) дали фото нам і відео) я така щаслива Таня дівчинки =)
виконано я теж на узі була сьогодні. переживала так. ми 14мм і серце так биистро 150))) стукає-160 в хвилину)))) дали нам відео та фото) я така щаслива

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...