Який розмір плода 3 тижні вагітності Про вагітність і пологи

Головна » Зачаття дитини

Який розмір плода 3 тижні вагітності

Вагітність 3 тижні - розмір плода

Вік плоду в 3 тижні виношування становить всього один тиждень від початку всієї вагітності. Яйцеклітина, яка була благополучно запліднена, не припиняє ділитися і слідувати до місця свого прикріплення. Плід на 3 тижні вагітності має форму ягоди шовковиці, тому деякі гінекологи називають його морулой.

Плід на 3 тижні вагітності

Повільно, але неухильно форма зародка стає кулястої, а порожнину утворився кулі заповнюється рідиною. Зовнішній шар призначений для прикріплення до стінки матки, тоді як внутрішній покликаний бути ембріональним диском. Деякий час по тому зародок стане більш витягнутим, тіло його подовжиться і розшириться в нижньому відділі. При вагітності в 3 тижні розмір плода дозволить ембріональному диску згорнутися в трубочку, в результаті чого з широкого кінця почне формуватися голова, а з вузького - куприк. Вже починають своє формування статеві клітини.

У 3 тижні плід починає прикріплятися до стінки матки, для чого бластоциста розчищає верхній шар тканин, роблячи невелике заглиблення. Даний процес ще називається імплантацією і займає близько 40-ка годин. Протягом цього часу жінка може спостерігати у себе мінімальні виділення крові, які є нормою.

Розмір плода в 3 тижні

У 3 тижні розмір плода постійно збільшується, що веде до виснаження його внутрішніх резервів. Саме зараз настає момент, коли він починає повністю залежати від сил організму матері, що триватиме до самого появи дитини на світ.

Розмір плоду на 3-му тижні виношування сприяє виробленню спеціального гормону - прогестерону. Саме він відповідає за вироблення специфічної маткової слизу, яка згодом перетвориться в плаценту - життєво важливий тимчасовий орган. Розмір плода в три тижні вагітності обчислюється всього 2-мя мм в довжину. Він складається орієнтовно з 250 клітин, які невпинно діляться.

Сама жінка рідко замислюється про те, який плід в 3 тижні, оскільки ще навіть не має уявлення про своє новому положенні.

<Натисни «подобається» і читай нас в facebook

26 тижнів вагітності - це вже кінець другого триместру, після якого починається підготовка малюка і його мами до розродження. А поки подивимося, як же виглядає дитина на цьому терміні і що він уже вміє робити.

Кожна матуся хоче знати, якого розміру досяг її дитинка в певний термін, і на скільки міліметрів він виростає за тиждень. Завдяки спеціальній табличці вам не важко буде відслідковувати розміри свого малюка.

Передчасні пологи на 28 тижні - не така вже й рідкість. Хоча дитина ще не готовий до самостійного життя, його розвиток на цьому терміні дозволяє «виходити» малюка без особливих наслідків для його здоров'я.

На 31 тижні вагітності плід вже добре розвинений, залишилося тільки наростити жирок і набрати вагу, щоб були сили для народження. А ще мамі на цьому терміні ще не пізно зробити все, щоб малюк в животику правильно розташувався для пологів.

3 тиждень вагітності

Опис 3 тижні вагітності

Як уже згадувалося, кінець другого тижня і початок третьої - це найкращий період для зачаття малюка. Тисячі сперматозоїдів після статевого акту рухаються по фаллопієвій трубі через піхву. Мільйони сперматозоїдів спрямовуються в бік яйцеклітини, при цьому вони виділяють власний фермент. У цей час лише один з сперматозоїдів проривається через захисний шар яйцеклітини. Цей процес і є Моментом зачаття малюка . після якого настає особливий хімічний процес, який не дозволяє іншим сперматозоїдам проникнути в яйцеклітину.

Цей сперматозоїд повністю розчиняється в яйцеклітині жінки. Його ядро несе генетичну інформацію майбутнього батька, після чого він возз'єднується з жіночої хромосомою яйцеклітини, яка є носієм важливої генетичної інформації майбутньої матері. Через три доби після моменту запліднення зародок схожий на невеликий плід шовковиці, який складається з 32 клітин . До кінця цього тижня кількість клітин підвищується до 250, а форма зародка нагадує невелику кульку, який в діаметрі 0,1-0,3 мм .

Що відбувається з жінкою?

У жінки через пару днів після зачаття до верхньої частини порожнини матки, яка розташовується поблизу яєчника, що виділяє запліднену яйцеклітину, приєднується бластоциста. Це повний, заповнений прозорою рідиною бульбашка зародка, а саме безліч клітин. Саме в цей момент можна говорити про те, що Зачаття вдало пройшло . а ви вагітні!

Приблизно на Десятий день після моменту зачаття бульбашка закріплюється надійніше. На його поверхні з'являється маса ворсинок, які акуратно занурюються в ендометрій. Поступово число клітин розростається до стану бульбашки зародка, що виділяє ферменти. Такий процес викликає певну перебудову жіночого організму. Слідство виділяються ферментів - Припиняють місячні . Згодом слизова оболонка матки наростає, вона собою обволікає плодове яйце. У цей момент починає формуватися плацента - це орган, який в майбутньому буде захищати, і живити вашого малюка протягом всієї вагітності.

Які аналізи необхідно здати?

Третій тиждень вагітності у жінок часом супроводжується Кров'янисті . легкими, безболісними і нетривалими кровотечами, які більшість жінок приймають як менструацію. Така симптоматика говорить про те, що ваш малюк правильно имплантировался в слизову матки, а ви завагітніли. Не варто переживати, якщо у вас спостерігається подібна симптоматика. Як правило, такі незначні виділення є нормальними.

Якщо кровотечі тривалі і рясні, а також супроводжуються больовим синдромом внизу живота необхідно звернутися за консультацією до свого лікаря - гінеколога, так як така симптоматика також може говорити про позаматкової вагітності (т. Е. Імплантацією малюка в фаллопієву трубку, але не в слизову матки) .

Відео - вагітність 3 тиждень
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...