ХГЛ треба здавати натще чи ні Про вагітність і пологи

Головна » Зачаття дитини

ХГЛ треба здавати натще чи ні

Псевдонегативний ХГЧ

Автор, я не хочу даремно вас обнадіювати, але розповім історію моєї подруги. У неї була пристойна затримка, але ні тест, ні аналіз крові на ХГЛ нічого не показав (був нульовий). Вона з легкою душею лікувалася антибіотиками, але місячні так і не наступали. Минуло 2 тижні, вона повторила тест на б-ть і на ХГЛ - підсумок - 6 (!) Тижнів. Т. е. В перший раз у неї вже було 4 тижні вагітності, але ніщо її не показало. Це не має пояснень, але факт. Ось недавно народила синочка.

Дівчинки допоможіть ато я зійду сума! Я здавай кров на ХГЧ (як годиться з ранку нічого не їла) і показало майже 30 а через день в обід (перед цим за пів години поїла) пішла до врочем а він мене сразуже направив через 5 хвилин повторно здати для перестраховки і показало 0.100! Я ось в роздумах що це!

Значить може впливати і сильно.

Ні. їжа не впливає.
Мій репродуктолог на питання. на тощак ХГЧ здавати? сказала - Б від їжі не розсмокчеться.
У минулому циклі я здавала ХГЧ на 12 ДПО був 30 од. тести ледве помітно смугастими. здавала на тощак
На 14 ДПО здала вранці, але з ранку з'їла бутер - результат 3,6.
На наступний день прийшли М
Лікар констатувала біохімічну вагітність
Так що ваша історія з форуму - це теж скоріше за все біохімічна вагітність, або Б з викиднем на ранньому терміні.
Так що якщо ХГ падає, то значить він падає, і від поїв не зазіхати це не залежить.
Так як ХГЧ подвоюється в 2 рази кожні 2 дні.
Так що навіть якщо б їжа впливала на ХГЧ, то в будь-якому випадку одиниці були б більшими! від свтості зменшилася б на парочку одиниць, але не впала б повністю.
Навіть за логікою якщо було 30, то на наступний день має бути 45-50. ну нехай мінус трохи від їжі, але все одно хоча б 30 залишилося б! але не впала б до 3х.

1-ий раз здала вранці на випитий чай одиниці були вагітний.
Через 2 дні здавала о 3 годині дня (раніше з роботи вирватися не вдалося) - зріс як і належить
Лаби по ХГЧ беруть кров деякі навіть і ввечері. і бувають Неложними а нормальні результати. так що не вигадуйте з ситим / голодним шлунком.

+1 Мені теж лікар сказала, що кількість з'їденої їжі на Б не впливає

Так і є. З ним у багато разів збільшується ризик викидня. Доктор мені дала схему сходу з препарату на 2 місяці. Так що все в руках Всевишнього!
Самий прикол, що пила я ці препарати від панічного страху забеменеть)))), тиск скакав, трясло в прямому сенсі слова. Поставила спіраль. І завагітніла і зі спіраллю і з препаратом. Так що чому бути, того не минути. )))))))

Завжди термін ставлять від дня останніх М, а коли відбулося зачаття вам можуть сказати тільки на ЕКО, а природним шляхом зачаття може бути і в день ПА і після і навіть через 5 днів, ну живучі спермікі такі. Тому коли точно сталося ніхто не знає. Навіть ви точно не скажете.

Скажіть, ви народили двійнят, потім відразу завагітніла. Ви народили третю дитину? і тепер знову вагітні?

Дівчатка, сьогодні здала ХГЛ 121 - це мало?

ХГЧ вважається по дням зачаття.
Так як О може бути як на 12 ДМЦ, так і на 25
Тепер дивимося:
У двох жінок абсолютно однаковий термін по зачаття, наприклад 2 тижні, але у одній Про була на 12 дмцу, значить її акушерський термін - менше 4х тижні, а у інший Про була на 25 ДМУ, значить її акушерський термін більше 5-ти тижнів.
І тоді що при однаковий ХГЯЧ другий жінці ставитимуть невідповідність ХГЧ терміну?
А зачаття як ви сказали, може не через 5-10 й інша кількість днів відбуватися. воно відбувається строго в перебігу 24х годин після овуляції, а ось коли ПА був це інше питання. але зачаетіе немає від ПА вважається. а від овуляції. т. е. як тільки ЯК вийшла з фолікула вона може запліднитися або відразу, або протягом 24 годин.

Нагадайте який у вас ДПО?

Як правильно здати аналізи: рекомендації для пацієнта

Як правильно здати аналізи: рекомендації для пацієнта
 • Практично всі дослідження проводяться натщесерце (не менше 8 годин після останнього прийому їжі), тому щоб провести аналізи вранці можна випити невелику кількість води. Чай і кава - це не вода, будь ласка, потерпіть. Здача аналізів передбачає відмову від куріння за годину до процедури.
 • Строго натщесерце, більше 12 годин після останнього прийому їжі: загальний аналіз крові, біохімічні показники (холестерин. ЛПВЩ. ЛПНЩ. ЛПДНЩ. Тригліцериди).
 • Після 5-6 годин голодування (останній прийом їжі повинен бути легким, без підвищеного вмісту жирів) можна здати аналізи: на гормони (вранці), антитіла до інфекцій (протягом дня). Врахуйте, що аналіз крові на антитіла до інфекцій відображає стан імунітету по відношенню до інфекції. При недавньому інфікуванні результати можуть бути негативними. У сумнівних випадках рекомендована повторна здача тесту через 7-10 днів (для Токсоплазми, краснухи і цитомегаловірусу при вагітності - підтверджує дослідження методом імуноблот).
Аналізи протягом дня
 • Незалежно від прийому їжі (не обов'язково натщесерце): генетичні поліморфізм, в тому числі поліморфізм генів гемостазу, судинного тонусу, поліморфізм генів цитокінів, AZF-фактор, мутації CYP-21, СПКЯ, гена CFTR, HLA-типування.
 • Через 3-4 години голоду можна здати аналізи на ХГЛ, антитіла до інфекцій в крові, аналізи на ВІЛ, сифіліс, гепатити В і С, група крові, резус-фактор, антитіла до резус-фактору, антігрупповие антитіла, аутоантитіла (з панелі аутоантитіл ), пренатальний скринінг, онкомаркери.
 • У дні та години роботи ЦИР здаються аналізи на ПЛР-діагностику інфекцій, посів виділень піхви (в тому числі, посіви на мікоплазму та уреаплазму), мікроскопія мазка з піхви і шийки матки, мікроскопія мазка із зіву, ПАП-мазок, здача слизу для проби Курцрока-Міллера.
 • Норми лабораторій розраховані для ранкових показників. Тільки до 11 години ранку здаються аналізи на ТТГ, паратгормон, залізо (значення показників істотно змінюється протягом дня).
 • За день до здачі уникати стресів, фізичних навантажень, зміну режиму дня і змін в харчуванні, прийому алкоголю.
 • Бажано, щоб аналізи здавалися в спокійному стані. Тому, якщо по шляху в процедурний кабінет Ви поспішали або хвилювалися, перед здачею крові рекомендується посидіти протягом 20-30 хвилин. Увага! Перед здачею деяких аналізів ( АКТГ, кортизол, соматотропний гормон або гормон росту ) необхідно повністю заспокоїтися і розслабитися. Будь ласка, посидьте в приймальні 30-40 хвилин.
 • Дослідження на PSA (ПСА) проводиться не раніше, ніж через 7 днів після будь-яких механічних впливів на простату (масаж, біопсія і ін.)
 • Дослідження проводяться поза прийому лікарських препаратів або через 11-14 днів після їх відміни (крім тих випадків, коли це допускається лікарем). В анкеті обов'язково вкажіть назви і режим прийнятих препаратів.
 • Деякі аналізи потрібно здавати тільки в ті дні, коли це запропоновано лікарем (наприклад, гормони жіночої статевої системи, EFORT-тест. В певні дні циклу; деякі - по терміну вагітності). Будь ласка, вкажіть в анкеті день циклу, термін вагітності.
 • Повторні дослідження найкраще виконувати в одній і тій же лабораторії, так як в різних використовуються різні методи дослідження, норми показників.

Увага! Є процедури зі спеціальною підготовкою і методом забору матеріалу :

Дотримуючись цих нескладних правил, Ви отримаєте надійний і достовірний результат. Зробити правильні аналізи - запорука правильного діагнозу і лікування.

Які здають аналізи крові

Існує багато видів аналізів крові. Вони використовуються в діагностиці станів і захворювань у всіх областях медицини. Найбільш часто лікарі призначають загальний і біохімічний аналізи крові, за допомогою яких визначають стан багатьох органів і систем людини. Але крім цих основних досліджень крові існують і більш специфічні аналізи. Розглянемо, які аналізи крові здають в діагностиці захворювань і станів, які зустрічаються найчастіше.

Які аналізи крові здають на вагітність

Сучасна фармацевтика пропонує безліч різноманітних тестів на вагітність, які можна придбати в будь-якій аптеці. Їх принцип дії заснований на визначенні рівня ХГЧ в сечі жінки.

Але більш точним методом встановлення вагітності є аналіз крові. Так які аналізи крові здають на вагітність?

Основним видом аналізу, за допомогою якого можна діагностувати вагітність, є аналіз крові на ХГЧ.

ХГЧ (хоріонічний гонадотропін людини) є особливим гормоном вагітності. Ембріон людини на четверту добу після запліднення прикріплюється до стінки матки. Після цього на сьому добу клітини його оболонок (хоріон) починають виробляти специфічний гормон ХГЧ. Звідси в назві присутнє слово «хоріонічний». Даний гормон діє на гонади (жіночі статеві органи), змушуючи їх так перебудуватися, щоб підтримувати нове життя. Основна функція ХГЧ полягає у впливі на матку і яєчники жінки, в результаті чого в материнському організмі виробляється необхідну кількість гормону прогестерону. Це сприяє підтримці вагітності і пристосуванню матки до розвитку в ній зародка.

Якщо у жінки виникає питання, який аналіз крові здати на вагітність на ранніх термінах, відповідь буде однозначною - аналіз на ХГЧ.

За допомогою цього дослідження можна діагностувати вагітність вже на 5-7 день після передбачуваного зачаття. У майбутньому, за динамікою збільшення рівня ХГЛ лікар зможе контролювати розвиток вагітності, виявляти відхилення від її нормального протікання.

Кров з вени на дослідження ХГЧ беруть з вени, обов'язково вранці натщесерце. Якщо немає можливості здати натще, потрібно, щоб від моменту останнього прийому їжі пройшло не менше 4-6 годин. Жінка повинна повідомити лікаря, якщо вона приймає будь-які гормональні препарати.

Які аналізи крові здають на гормони

Аналізи на гормони є необхідним етапом діагностики великої кількості захворювань. Вони затребувані в різних областях медицини.

Гормони - особливі біологічно активні речовини, які контролюють всі біохімічні процеси в організмі: розмноження, розвиток, зростання, обмін речовин.

В організмі людини виробляється велика кількість гормонів. Фахівці поділяють їх на наступні групи.

1. Гормони щитовидної залози. У діагностиці захворювань щитовидної залози проводяться аналізи на такі гормони:

 • Трийодтиронин (Т3) вільний - гормон, який стимулює обмін і поглинання кисню в тканинах організму;
 • Тироксин (Т4) вільний - гормон, який стимулює синтез білків в організмі; з його допомогою можна виявити гіпотиреоз, тиреоїдит, токсичний зоб;
 • Антитіла до тиреоглобуліну (АТ-ТГ) - це антитіла до білку, що є попередником гормонів тиреоїдних; визначаються в діагностиці патологій аутоімунної системи - хвороба Хашимото, дифузний токсичний зоб;
 • Антитіла до тиреоїдної пероксидази (АТ-ТПО) - аутоантитіла до ферменту клітин щитовидної залози; даний аналіз застосовується в діагностуванні і лікуванні хвороб аутоімунної системи.

2. Гормони гіпофіза. Які аналізи крові здають на гормони гіпофіза? Визначають такі гормони:

 • Тиреотропного гормону (ТТГ) - гормон, який контролює функції щитовидної залози;
 • Гормон росту соматотропін (СТГ) - гормон, який регулює ріст організму;
 • Адренокортикотропний гормон (АКТГ) - гормон гіпофіза, який бере участь в регулюванні гіпофізарно-надниркових взаємодій;
 • Фолікулостимулюючий гормон (ФСГ) - впливає на функціонування статевих залоз, сприяючи утворенню і дозріванню сперматозоїдів і яйцеклітин;
 • Лютеїнізуючого гормону (ЛГ) - стимулює продукування статевих гормонів: у чоловіків - тестостерону, у жінок - прогестерону;
 • Пролактин - гормон, який у жінок стимулює розвиток молочних залоз, а у чоловіків - вироблення тестостерону.

3. Статеві гормони. Даний вид гормонів регулює функціонування статевих органів людини. Існують аналізи на статеві гормони:

 • Естрадіол - жіночий статевий гормон, що регулює менструальну функцію, розвиток яйцеклітини;
 • Естріол - жіночий статевий гормон, який є головним гормоном вагітності;
 • Тестостерон - чоловічий статевий гормон, який відповідає за сексуальний потяг і впливає на діяльність багатьох органів (головний мозок, кістково-м'язову систему);
 • Дегідроепіандростерона сульфат (ДЕА-сульфат) - чоловічий статевий гормон, який необхідний для роботи статевих органів.

4. Гормони надниркових залоз. Розглянемо, які аналізи крові здають на гормони надниркових залоз:

 • Кортизол - стероїдний гормон, який виробляється корою наднирників; бере участь в регуляції обмінних процесів організму, захисних реакціях на голод і стрес;
 • Альдостерон - гормон, який впливає на нирки, регулює водно-сольовий баланс організму;
 • Прогестерон - гормон вагітності, хоча його невелика кількість міститься і в організмі чоловіків.

Аналізи крові в діагностиці захворювань печінки

Які аналізи крові здають, щоб перевірити печінку? Про стан печінки судять за активністю ферментів, які синтезуються або працюють в ній. Визначення активності печінкових ферментів називають ензимодіагностики печінки або печінковими пробами. Можна виділити аналізи крові на наступні ферменти печінки:

 • Аланінамінотрансфераза (АлАТ) - визначається в діагностиці гепатитів, жовтяниці, цирозу печінки;
 • Аспартатамінотрансфераза (АСТ) - виявляється при захворюваннях печінки, серця, нирок, м'язів;
 • Лактатдегидрогеназа (ЛДГ) - діагностується при інфекційних гепатитах, захворюваннях нирок, серця, м'язових тканин, підшлункової залози, селезінки, органів кровотворення;
 • Лужна фосфатаза (ЛФ) - визначається при діагностуванні жовтяниці, гепатитів, холангітів, виразкових колітів, тиреотоксикозу, кишкових бактеріальних інфекцій;
 • Глутаматдегідрогеназа (ГлДГ) - виявляється при патологіях печінки, які викликаються інфекціями, токсинами, пухлинними процесами;
 • Сорбітолдегідрогеназа (СДГ) - важливий показник розвитку гострих гепатитів;
 • Гама-глутамілтрансфераза - фермент, який визначається при захворюваннях печінки, жовчовивідної системи, діабеті;
 • Фруктозо-монофосфат-альдолаза (ФМФА) - показник розвитку гострого інфекційного або токсичного гепатитів.

Так як печінкових ферментів досить багато, які аналізи крові здати, щоб перевірити печінку, повинен визначати лікар для кожного пацієнта індивідуально. Важливо здавати кров для цих досліджень строго натщесерце. При цьому напередодні слід виключити з харчового раціону жирну і гостру їжу.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...