На другому узі сказали дівчинка Про вагітність і пологи

Головна » Живлення

На другому узі сказали дівчинка

У кого на другому УЗД сказали один стать дитини, а на наступному виявилося, що інший?


Може у мене теж ще є шанс дівчинку народити. Третє УЗД через тиждень буде. Тільки мені лікар сказала, що наш узіст ніколи не помиляється. З іншого боку добре, що він такий уважний (у нас Ковальчук в жк)


Ні, не сподівайтеся. Ще жодного разу не чула, щоб Ковальчук помилився. Та й сама до нього ходила. Доля у Вас така - пацанів народжувати (якщо що - всі претензії до чоловіка: gy:). У мене перший - хлопчик, перед другою вагітністю поставила перед чоловіком завдання - треба дівчинку, виявився виконавчим: P.

Vulpes pilum mutat, non mores

Мені в 22 тижні сказали дівчинка, в 33 хлопчик. Зараз ось 41 тиждень, чекаю. Дуже цікаво хто народиться. )

Теж так хочеться вірити що помилилися обидва рази і в третій раз скажуть що дівчинка і народиться дівчинка! Хоча вже і ім'я для хлопчика придумали і звикли до думки. але надія вмирає останньою!

Ніколи не думай, що ти інша, ніж могла б не бути інакше, ніж будучи інший в тих випадках, коли інакше не можна не бути!

Дівчатка! На Флотській в 22-23 тижнів НІКОЛИ не помиляються з підлогою дитини, повірте це елементарно! Але буває 1 випадок з 100, коли неможливо віддиференціювати статеві органи. Або пару років назад була у них помилка-хлопчик говорили 3-ди, а народилася дівчинка, але з адреногенітальним синдромом :( (у неї до купи гіпертрофія клітора була) Про УЗД в ЖК і сумнівних комерц клініках мовчу-там ні апарати, ні кваліфікація докторів довіри не вселяє.

Ну я на флотської не робила жодного разу, ось тому і сподіваюся))))). Може туди з'їздити ще? НЕ, не поїду, а раптом знову скажуть хлопчик, а так хоч надія залишається)))

Ніколи не думай, що ти інша, ніж могла б не бути інакше, ніж будучи інший в тих випадках, коли інакше не можна не бути!

У мене так було, правда в 30 тижнів узі не робила, я дуже. хотіла хлопчика і ім'я жорик, а мені сказали дівчинка буде - помилилися: gy:

Ми чекали хлопчиків 3 рази. і за будовою живота, і по крові, і по всяких ознаками, і на узі говорили хлопчик буде. ось у нас 3 Давидки бігають) струму з бантиками. але зрозуміла закономірність, дівчатка завжди ховаються, як би соромляться на узі, ніжками все закривають на УЗД. іноді важко через це точно визначити стать дитини. а хлопчики. навпаки ніжки розкривають, пишаючись за свою мужність) Узі мені якраз робили, у всіх ніжки були закриті. поетому точно вони сказати нічого не могли. і в основному надію давали на хлопчика). але, один раз мені з молодшою ​​на УЗД сказали. вітаю. иу вас дівчинка! на що я відповіла-О Жах. вона в подиві а мене дивиться. я говорю, будинки 2 жаху вже бігають. вийшла з Узі. йду по Ростову і світ не мир. йду і плачу. думала чоловік засмучений. я ж для нього старалася, а тут не виходить. а виявилося навпаки. він мене заспокоїв, і каже, головне щоб здоровенька була. і тільки Бог знає, хто повинен народитися. не нам вирішувати. я заспокоїлася, і Сеічас тільки радію, за те, що у нас три дівчинки. а хлопчик у нас буде обов'язково. ми намагаємося)

Якщо народиться дівчинка буде татової принцесою, а якщо хлопчик то мамин захисник :) Буває що узіст помиляється, але з нашому обладнанням це вкрай рідко буває.

Мне тож здавалося, що у мене хлопчик, була впевнена! хоча узі показувало дівчинку. Народилася донька. я щаслива))))

Навряд чи узі з дівчинкою помилиться

У ммоей мами було таке говорили два рази хлопчики, а народила дівчаток. а мені як сказала хлопчик на всіх узі так і народила.

Дівчатка на сайті писали про такі випадки.
Але у вас настрій дивний - аби дитинка була здорова, а ви - не можу змиритися.

Ось моя знайома ходила і на ВРНГ узі говорили дівчинка, а народився хлопчик

Хороший спец не може помилятися

У моєї сестри так було. Всю вагітність бачили дівчинку, а на останньому узі сказали що хлопчик - у реву то було

У мене на всіх узі був хлопчик

А ось у знайомих на всіх узі дівчинка була, а народився хлопчик
так що чекайте пологів

© бебі. ру - бути щасливою мамою

Хлопчик? Або все ж.

Дівчатка, плиз, скажіть, у кого на першому УЗД лікар сказав, що буде дитина однієї статі, а на наступних УЗД, що іншого. Як часто вони помиляються? Чи велика ймовірність помилки? Просто у мене син 2г 7мес, оч хотіла дочку, а на УЗД в 13 + 5 тижнів лікар сказала що швидше за все знову хлопчик. немає, ну звичайно, я буду рада і синові, просто ну оч хочеться розбавити дівчинкою))) Та й взагалі так завжди мріяла про косичках, бантиках, платьішко (((

Дівчатка, плиз, скажіть, у кого на першому УЗД лікар сказав, що буде дитина однієї статі, а на наступних УЗД, що іншого. Як часто вони помиляються? Чи велика ймовірність помилки? Просто у мене син 2г 7мес, оч хотіла дочку, а на УЗД в 13 + 5 тижнів лікар сказала що швидше за все знову хлопчик. немає, ну звичайно, я буду рада і синові, просто ну оч хочеться розбавити дівчинкою))) Та й взагалі так завжди мріяла про косичках, бантиках, платьішко (((

Що за лікар, в ЖК, звичайна?
Якщо так, то поки не парся
Мені в 12 тижнів сказали в пристойному місці, що дівчинка. Я прийшла потім в ЖК, мені лікар гордо заявила роблячи узі, що там щось видніється і швидше за все хлопчик. Ну-ну, подумала я.
У підсумку на другому узі в пристойному місці мені вже чітко написали статеві органи сформовані за жіночим типом. багато читати - мука для тіла (Екк.)

Даж не знаю як вона як лікар, вперше у неї була (((

Мені що з першою дитиною, як в 12 тижнів сказали, що хлопчик, так і підтвердилося. що з другим, в 12 тижнів сказали, що, звичайно не на 100% хлопчик, але що на дівчинку в цей раз можна не розраховувати.)) в 20 тижнів були на узі, так наша доктор за ним ганялася, щоб нам чітко показати, сама-то вона розглянула давно. так ми з чоловіком чітко побачили, що точно не дівчинка))) На небесах тільки й розмов, що про море, як воно нескінченно прекрасно. (С)

Ні, все залежить від апарату і того як дитина лежить, вотеслі мій в 12,5 показав дуже чітко і на повний екран, то тут вже нічого не вдієш, хоча лікар мене почала переконувати, що це може дівчинка виявитися, термін ще дуже малий. а з дівчинкою тільки в 24 тижні сказали підлогу, раніше не видно було Все буде добре. Тому що все ПОГАНО. Вже набридло.

У 13 тижнів. сказали мальчік..в наступні 3 УЗД сказали що дівчинка. сьогодні в 31 тижнів. (всі УЗД, крім першого робила одна і та ж лікар) підтвердили що дівчинка, але серце підказує що синок)))

Якраз навпаки - дуже часто дівчинки потім виявляються хлопчиками.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...