Чи можна повернути дитячу суміш в магазин Про вагітність і пологи

Головна » Живлення

Чи можна повернути дитячу суміш в магазин

Чи можна повернути дитячу суміш в магазин

Чи можна повернути дитячу суміш в магазин

Як вибирати суміш в магазині

Прийшовши в магазин, навіть після консультації з лікарем, ви можете зіткнутися з проблемою, яку суміш з численних, представлених на полиці, вибрати. Ви знаєте, до якої групи повинен ставитися продукт, тобто знаєте основні вимоги, але яку саме упаковку взяти?

Спочатку кілька слів про Ціпі. Вона може відрізнятися у різних виробників досить значних межах.

Як повернути дитячі товари назад в магазин?

Нещодавно куплені дитячі товари, які з якої-небудь причини вас не влаштували, не обов'язково залишати собі, передаровуватимемо або відкладати «на виріст». Відповідно до закону про захист прав споживачів, у вас є можливість повернути продавцеві більшість з таких покупок і компенсувати витрачені гроші. Для різних категорій товарів діють різні правила повернення.

Якщо куплений в дитячому відділі товар вийшов з ладу або виявився бракованим, магазин зобов'язаний прийняти його назад.

Не треба часто міняти суміш

06.02 09:07 06.02 09:07:55

Нещодавно зіткнулася з тим, що деякі мами дають дитині різні суміші. Якщо так вийшло, що ваш малюк на штучному вигодовуванні, то суміш повинна бути одна. Максимум - дві, за медичними показаннями (наприклад запори або відрижки). Але немає необхідності давати дитині спочатку Нестожен, потім Фрисо, потім Нутриція, потім нан і т. Д. Просто так, птом що вам захотілося.

Чи можна повернути дитячу суміш в магазин

13 Лютого 2009 14:28

Дівчатка. Жах-жах. Зказала в Утко! н! осі суміш Нутрилон Комфорт 1, ціна виявилася дуже привабливою майже на 150 рублів дешевше з банки ніж всюди. Вчора відкрила банку і якось не дуже мені сподобався колір порошку, але уваги особливого не звернула, стала шукати ложку в банку, не знайшла, ну вирішила, що закопали глибоко і взяла з прошлойм банки, погодувала дитину і через годину у нього пронос, вірніше навіть не понос, а суцільна слиз.

Запитання читача: чи можна повернути замовлений на сайті Sports Direct товар в таллінський магазин?

«Чому на сторінці стеження за пересуванням посилки фірми Omniva публікується некоректна інформація? Історія така, що я чекала посилку з-за кордону, яку листоноша повинен був принести мені додому. За пересуванням посилки я стежила на сторінці post. ee. Я перебуваю у відпустці по догляду за дитиною. Малюк захворів, і ми з ним кілька днів сиділи вдома (24 години).

Чи можна повернути дитячий одяг в магазин

Повертаємо легко

Ніщо не є для нас більш важливим, ніж лояльність наших покупців. З цією метою, ми пропонуємо Вам ознайомитися з розширеною політикою обміну і повернення товару (далі по тексту Політика) діє в усіх магазинах Кораблик.

Політика діє і застосовується на додаток до будь-яких інших Вашим права, передбачені чинним законодавством Російської Федерації і не применшує Ваші права, надані Вам за законом.

Політика обміну і повернення товару

Якщо куплений в магазині Кораблик товар належної якості за якимись причинами не підійшов Вам, його можна обміняти або повернути протягом 30 днів, не рахуючи дня його купівлі. Повернення грошових коштів буде проведений за допомогою оригінального способу платежу при купівлі товару. (Наприклад, сума, сплачена банківською картою при купівлі товару, буде перерахована на рахунок банківської карти при поверненні товару, а сума, сплачена подарунковій або бонусною карткою при покупці товару, буде зарахована на відповідну подарункову або бонусну карту).

Це правило не поширюється на деякі види товарів належної якості, перелік яких затверджений постановою Кабінету Міністрів України.

Якщо товар виявився неналежної якості (наприклад, виявлений заводський брак), Ви можете повернути або обміняти цей товар відповідно до законодавства Російської Федерації.

У всіх випадках ми рекомендуємо Вам по можливості перевіряти товар і його комплектність на касі в магазині, а в разі необхідності, перед придбанням товару проконсультуватися з продавцем-консультантом в магазині.

Перед поверненням або обміном товару

Якщо у Вас виникли проблеми з товаром або з його використанням, спробуйте спочатку зверніться за допомогою або консультацією до будь-якого співробітника нашого магазину або зателефонуйте нам по телефону 8-800-775-03-43 і ми постараємося допомогти Вам і відповісти на всі Ваші запитання, пов'язані з товаром і правилам його використання, а при необхідності отримання більш докладної інформації про товар або правилах його використання, ми також в найкоротші терміни зв'яжемося з виробником (виробником) товару або його уповноваженим представником на території Російської Федерації.

Товари, що підлягають поверненню та обміну

Ми робимо все, щоб наші клієнти були задоволені. Кораблик повертає і обмінює товари, що задовольняють зазначеним нижче умовам.

Як умови повернення відповідно до чинного законодавства застосовуються наступні вимоги. Повертаються товари повинні зберегти товарний вигляд, споживчі властивості, фабричні ярлики (т. Е. Не мати ознак використання або неналежного використання). При поверненні та обміні товару необхідно надати оригінал касового чека.

Процедура повернення та обміну товару

Щоб реалізувати своє право на обмін або повернення товару належної якості, Ви повинні прийти в магазин, в якому купувався товар, і повідомити нас про це до закінчення вищевказаного терміну, шляхом написання відповідної заяви на повернення або обмін товару. До заяви має бути додано повертається або обмінюється товар і касовий чек підтверджує факт придбання товару. Ми рекомендуємо Вам касовий чек. Ненадання Вами касового чека може привести до затримок при поверненні або обмін товару. Ми перевіримо товар при отриманні від Вас відповідного повідомлення (заяви), і якщо він підлягає поверненню або обміну відповідно до законодавства Російської Федерацією і умовами цієї Політики, ми обміняємо товар або повернемо Вам гроші.

Повернення грошових коштів за товар належної якості (т. Е. Товару, який не був у вжитку) або його обмін можна зробити:

 • У найближчому магазині дитячих товарів Кораблик з товаром і товарним чеком. (При оплаті замовлення картою повернення здійснюється тільки в тому магазині, в якому відбувалася покупка).
 • Заповнивши заяву на повернення і виславши товар з товарним чеком на нашу адресу: 117639, г. Москва, Чертанівський вул. д. 1В, корп. 1 з позначкою В інтернет-магазин.
 • Примітка: при пересиланні товару для повернення і обміну витрати за пересилку оплачуються самим покупцем

  Повернення грошей за товар неналежної якості (шлюб і т. П.) Можна зробити:

 • У найближчому роздрібному магазині мережі Кораблик з товаром і товарним чеком.
 • Заповнивши заяву на повернення і виславши товар з товарним чеком на наш юридична адреса: 117639, г. Москва, Чертанівський вул. д. 1В, корп. 1 з позначкою В інтернет-магазин.
 • Після проведення експертизи, ми зв'яжемося з вами. Якщо товар визнаний бракованим, то ми обговоримо подальші дії по поверненню ваших коштів.

  Повернемо дворазову вартість товару або послуги!

  Допоможемо повернути або відремонтувати авто!

  Повернемо або обміняємо електротехніку!

  Повернемо або обміняємо меблі!

  Повернемо косметику і позбавимо від кредиту!

  Кращі юристи Москви захистять Ваші інтереси!

  Чи підлягає обміну та поверненню дитяче харчування

  Дивлячись який велосипед, дорослий або дитячий. Про перше закон говорить наступне ПЕРЕЛІК НЕПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ, ЩО НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІНУ НА АНАЛОГІЧНИЙ ТОВАР ІНШИХ РОЗМІРУ, ФОРМИ, габариту, фасону.

  Можна, можливо. Іди і міняй - так і скажи цей завеликий. І нехай здачі дадуть сцуко Закон говорить, що обміняти можна, якщо збережений тов. вид і товар не був у вживанні

  Безкоштовна консультація надана

  Підкажіть! бабуся з дідусем купили нам в Ашані дитячу суміш! і не ту! чи можна поміняти на іншу? є чек

  Підкажіть! бабуся з дідусем купили нам в Ашані дитячу суміш! і не ту! чи можна поміняти на іншу? є чек

  Дитяче харчування, так само як і ліки, обміну та поверненню не підлягає.

  Можна здати назад, якщо упаковка не розкрита або претензії є. Змінювати не будуть. Чи не морочитися на сумішах - вони всі хороші. Можна і цю дитині запропонувати. Нам не поміняли. Довелося продавати по оголошенню, в 2 рази дешевше.

  Безкоштовна консультація надана

  Підкажіть прав продавець??

  Підкажіть прав продавець??

  Батарейки (прості елементи живлення) не входять до Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну на аналогічний товар інших розміру, форми, габариту, фасону, забарвлення або комплектації. затв.

  Батарейки. до медикаментів. абассацца. Ви спробуйте у них запитати виписку з відповідного нормативного акту. Або зробіть запис в книзі скарг. Зазвичай допомагає. Хоча витратні матеріали (до яких отностяся батарейки) змінюються дуже.

  Безкоштовна консультація надана

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...